IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. lis 2009

nee 😀 jsem obalila ty jatyrka a ted čekam až se uvařej brambory 😅 ale myslela jsem že sem pujde dadouš, tak proto jsem se tak loučila 😀 jenže leží u telky tak mam tady volno 😉

coko.joko
29. lis 2009

to vis dadous odpociva,protoze za chvilku jde makat 😉 jatyrka bych si dala taky 😎 a ty je obalujes 😅 😕

nadis.h
29. lis 2009

Leni nehty super. Taky si nechavam tuhle dylku. Ono mi to celkem dost rychle roste,tak je pak mam dlouhy a pise se mi s nima blbe na mobilu. 😝

lenkacar
29. lis 2009

aha na mobilu jsem to ještě nezkoušela 😕 😕 😕

coko.joko
29. lis 2009

leni,tak budes muset ted porad jen volat 😀

lenkacar
29. lis 2009

ta písen je os nicht work ..no čoko by mě vladís zabil ..

coko.joko
29. lis 2009

neboj nezabil........ 😎 ale me spis delal problem treba psat tuzkou nez jsem se naucila ji brat do ruky,tak aby me nevadili ty nehty 😀 😀 😀

lenkacar
29. lis 2009

jen počkej až chytnu vladíse za pytlíka ten bude ječet 😀 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

co je os nicht work 😀

lenkacar
29. lis 2009

ne od ,nicht work 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

leni....treba se mu to bude takkkkk libit,ze to pak budes muset opakovat a chytat ho casteji 😀 😀
ja tady smolim ty prani a uz jsem uplne hotova jak to pisu porad dokola 🙂 🙂 🙂

lenkacar
29. lis 2009

já asi půjdu vyštrachat nějakej ten věnec dopr..

coko.joko
29. lis 2009

aha......tak ja mrknu na youtube 😀 😀

meduna
autor
29. lis 2009

Neboj na nehýtky si zvykneš,že až je nebudeš mít,tak tě to bude srát a budeš si připadat divně,já jsem bez nich teď a pěkně mě to sejří

lenkacar
29. lis 2009

no medu zatim mi to neni příjemný dost mi zasahovala do lůžka .. 😝

coko.joko
29. lis 2009

leni to bys mela neco najit a dat na stul 😀 😀 a zapalit svicku 😀
medu me to taky pak vadilo,ze je nemam a hrozne jsem to obrecela 😉

lenkacar
29. lis 2009

no jo dyt už jdu něco najít 😝 😝 😝

coko.joko
29. lis 2009

a nebo ja ti poslu neco jestli chces 😀 😀 mam toho hodne

meduna
autor
29. lis 2009

hlavně si při štrachačce nezlom nehet 😀 😀 ale oni vydržej,já je mám při mojí práci a pohoda,akorát je maso,když v rychlosti se mi chytne ve sprcháči,nebo to naperu do nábytku,to jsem si málem i cákla to textilu 😀

coko.joko
29. lis 2009

medu 😀 do textilu

meduna
autor
29. lis 2009

jo,víš jaká je to bolest,se mi až zatmělo před očima. 😝

meduna
autor
29. lis 2009

hele mě je jednou obrušoval rákosník chlap,ten mi tak brouskem zajel až se mi kouřilo od lůžka 🙄

coko.joko
29. lis 2009

tak to ja musim rict,ze me se nic takoveho nestalo....mela jsem fakt dobrou holku,ale trochu drahou,ale za to super....porad vymysela neco noveho.......

meduna
autor
29. lis 2009

to oni taky vymýšlej,ale pak je to znát na ceně 😖 minule mi namalovala růži,ale to jsem jí řekla,že to nechci,byl to hnus 😝

coko.joko
29. lis 2009

jo to pak stoji......me treba provrtala nehet na malicku a dala me tam delfina a bylo to pekny,akorad jsem prvni den v praci chytla blbe kleste na zakusky a bylo po delfinu a po nehtu 😀 😀 pak jsem ho lovila v zakuskach 😀 😀

meduna
autor
29. lis 2009

😀 😀 no dobrý by bylo,kdyby si kunde 😀 kousnul do delfínka

meduna
autor
29. lis 2009

tak ta Lenka furt asi štrachá ten věnec 😕

coko.joko
29. lis 2009

jo to by bylo krasny 😀 by kunde koukala co to je 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

jo lena se asi sekla na pude a hleda venec........a nebo premysli co vlastne chce najit 😉 😉

meduna
autor
29. lis 2009

no a pak ty,až by jsi kunde musela zaplatit zub 😀 😀 teď mi říkala jedna z práce,že za stoličku keramickou,by měla vysolit 600Eur 😕 😕 😕 chápeš to?to je hrůza