IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
5. pro 2009

Leni z tohodle si vůbec nedělej hlavu!! To musí zajistit vedení,aby se toto dalo odstranit!
Já na hotelu měla takhle nastavenou kasu na restauraci,aby mě nemohl personál okrádat a nemohl stornovat. Prostě když něco museli vystornovat tak to nechali na večer na závěrku až jsem přišla se svou kartou a bylo. Ale časem kdy pak přes zimu bylo hodně lidí a plno kšeftu tak mě volali ke každému prd a ne vždy jsem hned mohla přiběhnout. Tak jsem to musela přeorganizovat.

No a stím obchodem to je drsný. Prodavačky se pěkně bály,že si na ně fakt počkají. 😝

lenkacar
5. pro 2009

nadi my prodej za hotové můžem stornovat ,ale ne terminál ..jak to projde terminálem je to v hajzlu ,úplně se bojim jak řeknou ,že budou platit kartou ,stačí blbě zadat částku a je to v hajzlu ,no uvidim v pondělí jak se k tomu vyjádří šéfka ..

lenkacar
5. pro 2009

jinak mi píše ruska a dneska mi dávala školení jak mám kopírovat,je docela hustá..sestavuje super videa z filmů ..

lenkacar
5. pro 2009

jako kopírovat umim---asi mě má za totální hovádko 🙄 ,nedavno slezli ze stromu a nějak moc vystrkuje rohy

nadis.h
5. pro 2009

Leni no platu za kartu lze taky vrátit nebo třeba jen určitou část. Ale musí zažádat vedení,aby Vám povolili tuto transakci na terminálu. Provede se to stejně jako platba akorát s jiným označením funkce.

Jej ruska teda vzdělaná! Obdivuju všechny kdo to umí! Já jak dělám pro ten internet server tak to patří taky jen jedné paní celé.Je to stejný jako Seznam akorát že zaměřené na Liberec. A taky jí za to strašně obdivuju.

nadis.h
5. pro 2009

Jo já nedočetla ten poslední příspěvěk. 😀 No jako hej. Já za tohle moc rusáky a ukrajince nemusím!!! já nejsem zlá,nedělám rozdíly at je černej nebo zelenej. Ale třeba u nás na hotelu co si dovolovala ukrajinka???Byla u nás totálně bez papírů. Měla prošlý i její pas ukrajinský a když se jí něco nelíbilo tak se sebrala a odešla v půlce práce domů a nepřišla třeba 3 dny do práce!!!! Stačí Ti?? A vedení s tím nic nedělalo. Proto jsem se nasrala a pak odešla v zimní sezoně ze dne na den. Protože to co si ona dovolila. Na nás mluvila že jsme pí.. a kur... apod...

daja.w
6. pro 2009

Ahojky holky jdu Vás pozdravit 🙂 konečně 😉 tak vidím že se to tu trochu rozrůstá a gratuluji k těhulkovatění tak co holky už víte co budete mít 🙂 No u mě žádný změny pořád v práci,ale baví mě to ale zato doma nehorázný peklo tak to asi dopadne tak že radši půjdem od sebe no hlavně zmé strany to tak je no ale nebudu Vás tím zatěžovat 😉 Tak jak se všechny máte a copak děláte 🙂

nadis.h
6. pro 2009

Ahoj Daji no prosim Tě.Nějaký erupce bo co? 😨

coko.joko
7. pro 2009

Ahojda holky,
preji krasny start do noveho tydne 😉

meduna
autor
7. pro 2009

Ahoj holky,dnes mám volno,jsem totálně vyřízená.včera jsem už v práci bulela 😢 😢 jsem myslela,že už tam zdechnu.
Dáji,ahoj,jsem ráda,že taky někdy přijdeš a písneš 🙂 🙂 jemu vadí ta tvoje práce co? 😠
Leni,musím dočíst,ale podle posledního příspěvku tam máte nějak veselo v práci 😕

coko.joko
7. pro 2009

Ahojda medu 🙂 tak mas konecne volno.....

meduna
autor
7. pro 2009

ahoj Coko,jo mám,ale bohužel jen dneska.zítra zase dvakrát,středa taky,čtvrtek jen jednou 😀 pátek dvakrát,so a ne jednou.kreténi hnusný.okamžitě bych se na to vysrala,ale nemůžu dát sama výpověď.

coko.joko
7. pro 2009

se zblaznili ne,to uz je i proti zakonu,vzdyt tam nemuzes bejt porad od rana do vecera 😉 to nemaji skopcaci lidi ci co......

lucifirek
7. pro 2009

ahoj holky.
Koukám v práci pěkně dusno. ☹ no to je teda mazec.
Ahoj Nadish a coko.joko.
No tak nadish,já si teda užila fakt bezva víkend. V uvozovkách myslím. V sobotu mě začalo bolet v krku a v noci na neděli jsem začala zvracet a to trvalo včera celej den. No bylo to opravdu fajn ☹ Ale dneska je lépe. I v tom krku přestává bolet. Ale radši ještě polehávám

meduna
autor
7. pro 2009

to si piš,že oni to maj nějak ošetřený,ale normální to určitě něni a lidi nemaj,protože,tři jsou na marodce,jedna dala po třech týdnech výpověď,počítám,že další dvě daj taky.Chápeš,tu drzost,takhle dřít lidi?já ne,to je horší jako v ve vězení

lucifirek
7. pro 2009

meduna a kde pracuješ? To je stejně mazec.

lucifirek
7. pro 2009

Jo koukám,že jsi v zahraničí.

coko.joko
7. pro 2009

ahojda lucifirku jak je ti...koukam uz 7 tt to je super moc ti to preji 😉 ja jsem mela taky super vkend prijela za mnou kamoska a tak bylo od patku veselo....
no medu presne tak to je bordel.....to nechapu,ze te tak vyuzivaji a hlavne z neuzivaji 😒 ale co muze clovek delat vid...a jsem se chtela zeptat ty mas manzela cecha a odesli jste spolu 😉

lucifirek
7. pro 2009

coko.joko tak to jsi měla super. No já bohužel jenom v uvozovkách. 😖

coko.joko
7. pro 2009

lucifirku....to prejde a pak bude lip......ja teda mam spoutu vitaminku a porad jim ovoce,tak zatim dobry..ale to zvraceni je asi tim,ze jsi tehulka 😉 ja jsem to mela od 7 tt do 11tt a to jsem si uzila,ale kazdy to ma jinak....
jo medu je v cizine a ja taky 😀 tak jsem byla rada,kdyz prijela komoska na vikend 😝

lucifirek
7. pro 2009

coko,však já to nějak zvládnu,dneska je lépe a je to tak vymodlený,že to vydržím. Bude líp.
Tak to se nedivím. Musí to být zvláštní odjet,nikoho tam neznat.... mnažel by s tím problém asi neměl,ten se zakecá s každým. Ale já moc ne,já ani pořádně neznám naše sousedy a nestarám se o ně.

coko.joko
7. pro 2009

luci aspon vis,ze se neco porad deje.....ja jsme byla taky stastna po te dlouhe dobe co jsem chtela mimi a pak se to povedlo...takze to ze jsem lezela a blindila a mela hadr na hlavne to me pak rychle preslo 😀 😀
ja mam taky manzela a ten se bavi s kazdym a nema problem,ale ja mam trochu tremu,takze to neni az tak jednoduchy,ale uz jsem si zvykla 😀 😀

lucifirek
7. pro 2009

coko,to máš pravdu,do ted mi bylo docela dobře,tak by to asi ani nebylo ono,kdyby mi nebylo vůbec špatně. 😀 Co bych pro toho mrnouse nevydržela. Jen jsem měla strach z toho bolení v krku,abych nedostala horečku a chřipku. Ale naštěstí ne.
Já se dokážu bavit,ale jenom s těma lidma,co už znám. Když je to někdo cizí,tak špatně navazuju kontakty. Manža jde klidně do města obejde hospody a vždycky se někde s někým zapovídá. To já bych teda sama nešla ani prd.

coko.joko
7. pro 2009

no to ja taky bych nesla a je me treba i trapny jit sama do kavarny,cukrarny a pritom to je asi uplne normalka,ale me to pripada blby tam sedet sama 😉 manzel ten je taky jako ten tvuj nedela mu nic problem....
no ta chripka je hnus ted to porad radi a snad uz bude klidek

meduna
autor
7. pro 2009

ahoj Lucifírku 😉 holky jedu koupit žrádlo pro psa,odpo ještě juknu.Coko,ne on už tady bydlel dávno,jsou tady už 24let-blázni!!!!!!

lucifirek
7. pro 2009

coko,jo,jo přesně tak,me to je blbý tam sedět sama. připadá mi,že všichni čumí.

coko.joko
7. pro 2009

Medu teda 24 let to je mazec 😀 ten muj blazinek je uz taky 20 let tady...
luci presne jsi jako ja 😀
ja jdu taky na nakup,tak zatim

dadous
7. pro 2009

ahojda,je tu někdo 😕

meduna
autor
7. pro 2009

ahoj,tak koukám,že je to tady mrtvolov 😕 jsme se vrátili od veterináře,lehce 60Eur,za očkování,mě snad j...e 😠 😠 😠 no ale,jak je to pro Fufinu,tak to přežiju.zítra opět kolotoč,tak snad se sem dostanu na chvilku v mezičase.Fufák teď usnula,byla kapánek na sračky z injekce 😨
dostala jsem k Mikuláši,protože jsem byla hodná 😀 😀 jak jinka,že jo taky 🙂 krásného kolouška ze slámy 😵 krasavec fakt
Dadoušku,kdy bude nová fotečka pupíčku???jsem sjela albumek a nic 😕

meduna
autor
7. pro 2009

jdu sebou praštit k bedně,zatím ahoj holky,možná ještě juknu,ale neslibuju,protože ráno vstávačka v 5:45 😝 😝 😝 😝 tak,abych nečuměla po ránu jako když nadloube 😀 😀 ale to já budu stejně 😀