IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
10. pro 2009

tak to mas super,ze tam mas cesku 😉 a jeste dostanes cukrovi tedaaa 😀 no ja taky letos nic nepecu,akorad ty Ulky a nic vic......stejne Vrata to neji a ja taky ne a pak to hazu do kose 😎 takze nic..no skoda,ze jsi tak daleko od nas....

meduna
autor
10. pro 2009

minulej rok jsem pekla jak jantar a pak jsem to taky naflákala do koše 🙄 tak jsem řekla,že na to pečení peču 😀 no škoda,mohly jsme pokecat u kávky 😉

coko.joko
10. pro 2009

jo ja taky v loni jsem delala 6 druhu a pak jsem to hazela do kose 😀 takze letos na to dlabu 😉 a fakt nic nedelam.....

nadis.h
10. pro 2009

Ahoj děvčata. 😵

Já jsem dneska rozložená. Je mi blbě a chytil mě zub co mám rozpadlý a žádný zubař mě předtím nevzal. 😔 Tak jsem zvědavá co z toho vyleze.

Medu s tou prací si fakt dělají prdel. 🙄 To je jak já v poslední práci. 330 hodin měsíčně. 😝

nadis.h
10. pro 2009

Mnam co já bych za cukroví doma dělané dala. 😝

meduna
autor
10. pro 2009

páni šest druhů,tak to já jedu furt jen dva 😀 rohlíčky a slepované.Co Dadoušek,ani dnes nebyla 😕

nadis.h
10. pro 2009

Já mám cuky udělat koščky ořechové. 😝 Mnami mnami. Uláky bych si taky dala,ale nemám na ně formu. 😝

meduna
autor
10. pro 2009

ahoj nadi,tak to si asi budeš muset nechat zajít chuť 😀 😀 jo jinak pěknej bříšánek 😵

nadis.h
10. pro 2009

Ještě malej bříšánek. 😀 No nechám no. Stejně budu na Vánoce sama a pak už to není ono. 😝 😀

meduna
autor
10. pro 2009

Karel pracuje na vánoce?já taky 😝 😝 😝 😝

nadis.h
10. pro 2009

No zima je krutá. To maká každý den od rána a domů jezdí třeba v 11 ve 12. A ob týden jezdí na Lipno.

coko.joko
10. pro 2009

medu to je prd moje mamka pece 13 druhu je blazen,ale tam to ma porad kdo jist 😀 😀
nadis-teda to je brisko....ja jsem taky mela malicky porad a behem tehto 14 dnu me vylezlo az moc a jsem v soku 😀
jinak Vrata dela taky na vanoce....

nadis.h
10. pro 2009

Já to nijak nehrotím zda maká či ne na Vánoce. Já na svátky makala posledních 5 let. Ale až bude mimi tak to si Vánoce užijeme. S dětma jsou Vánoce hezký.

meduna
autor
10. pro 2009

to je mazec 13druhů 😕 byla jsem venčit,tam je zima jak v Rusku 😝 😝 Coko jsem teď jukla na fotky,taky pěknej pupíček 😵 za chvilku razím za tím chlapem a pak k zubaři,tak doufám,že mi dnes ten zub už konečně zadělá,to zase bude chvilka orosení,musím si pořádně nastříkat podpaždí 😀 😀 to zase bude na stěrače 😀 😀 průjem už strachy mám,tak snad se tam nepoto 😀

nadis.h
10. pro 2009

Medu já bych si to vyměnila s Tebou. Zubaře nesnáším,ale potřebovala bych ho ted jako sůl. 😢

meduna
autor
10. pro 2009

fuj taky ho nesnáším,jsou to sáďové 😀

nadis.h
10. pro 2009

Coko odkud máš ty lacláče? Ty jsou super.

meduna
autor
10. pro 2009

tak hoj holky,razím 😖

coko.joko
10. pro 2009

😀 jo mamka je blazinek na peceni,ale ja to po ni teda nemam 😀 a to jsem cukrarka 😀
jinak vam dekuji za poklonu...uz se kulatim krasne 😉
nadis-ja si zkousela ty klasiky kalhoty,ale me teda vubec nesluseli a tak jsem pak sahla po laclich a mam je z C&A za 49Euro 😉 a jsou hrozne pohodlne......
jinak zubar ten me teda nevadi....mam ho i rada.... 😀 pred rokem jsem lezela na tom kresle a trapne jsem tam usla a musel me budit 😀 ale to je asi tim,ze nemam kaz a jednou me trhal moudrak a malem me zlomil celist,ale jinak v pohode 😀

nadis.h
10. pro 2009

Coko jsou fakt super. Právě že já bych taky chtěla lacle,ale nelíbí se mi na těhulích, protože mi příjdou strašně obr v nich vvšechny,ale ty Tvoje jsou akorát a na zadku jsou pěkné,že moc nedostávají. 😉 Dobrý kup jsi udělala.

coko.joko
10. pro 2009

no me se taky nelibi na tehulich,ale tyhle se me fakt libili a tak jsem do nich sla,ale bojim se,ze me v dubnu uz nebudou 😀 sice se daji jeste roztahnout,ale jestli budu tloustnout,tak jak za poslednich 14 dnu,tak nevim..... 😉 ale dekuji ti.....

nadis.h
10. pro 2009

Já se po takových taky mrknu. Ale nevim nevim. Málo komu sedí. Tys měla štígro. 😅

coko.joko
10. pro 2009

no ja v tom taky vypadam jak krtek jeste me pry chybi metr a muzu jit pracovat 😀 😀 ale na tu chvilku to vydrzim....pak snad budu mit zase svoje kila a budu moct nosit moje kalhoty 😉

nadis.h
10. pro 2009

Joo tak to já se už 2 měsíce před těhu se svojema věcma rozloučila. 😝 Jediné kalhoty co mi ještě jakž takž byly jsem dnes debilka chytla za poutka na pásek a chtěla si je vytáhnout přes zadek a zůstalo mi poutko i s kusem džínů v ruce. 😀 🙄

coko.joko
10. pro 2009

no tak to ja se loucim postupne,ale ted opravdu natahnu jen ty lacle a jeste jedny,kdyz jsem mela moji super vahu pri prvnim IVF,tak ty nosim,ale neni to uz moc ono......tak to nase*e to verim.......tak budes muset pro tehu kalhotky.......se mrkni do C&A tam maji docela velky vyber na tehulky a neni to zas tak drahy..... 🙂

nadis.h
10. pro 2009

Já mám ještě jedny takový látkový kostkovaný co mě byli velký předtím a ted mi začínají jít. Tak utahám ty a těhu si koupím pak až budu mít to pupendo fakt větší.

coko.joko
10. pro 2009

ja jsem rikala,ze bych to odtahala v teplakach od Vrati,ale tady v tom meste to moc nejde,by na me vsichni koukali jak na blazna 😀

nadis.h
10. pro 2009

Jo taky chodím v teplákách,když jdu třeba tady u nás nakoupit. 😀 Ale jen když je přítel v práci. Jinak by mě přerazil,že takhle straším venku. 😀

coko.joko
10. pro 2009

a kde mame vubec Dadouska 😉 uz jsem ji tu delsi dobu nevidela 😉

coko.joko
10. pro 2009

tak mam ztahle filmecky od kamosky co me posila pres skyp a tak se jdu natahnout a pustit si nejaky 😀