• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to mas super,ze tam mas cesku :wink: a jeste dostanes cukrovi tedaaa :grinning: no ja taky letos nic nepecu,akorad ty Ulky a nic vic......stejne Vrata to neji a ja taky ne a pak to hazu do kose :sunglasses: takze nic..no skoda,ze jsi tak daleko od nas....
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
minulej rok jsem pekla jak jantar a pak jsem to taky naflákala do koše :rolling_eyes: tak jsem řekla,že na to pečení peču :grinning: no škoda,mohly jsme pokecat u kávky :wink:
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ja taky v loni jsem delala 6 druhu a pak jsem to hazela do kose :grinning: takze letos na to dlabu :wink: a fakt nic nedelam.....
10. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata. :dizzy_face:

Já jsem dneska rozložená. Je mi blbě a chytil mě zub co mám rozpadlý a žádný zubař mě předtím nevzal. :pensive: Tak jsem zvědavá co z toho vyleze.

Medu s tou prací si fakt dělají prdel. :rolling_eyes: To je jak já v poslední práci. 330 hodin měsíčně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mnam co já bych za cukroví doma dělané dala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
páni šest druhů,tak to já jedu furt jen dva :grinning: rohlíčky a slepované.Co Dadoušek,ani dnes nebyla :confused:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám cuky udělat koščky ořechové. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mnami mnami. Uláky bych si taky dala,ale nemám na ně formu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj nadi,tak to si asi budeš muset nechat zajít chuť :grinning: :grinning: jo jinak pěknej bříšánek :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě malej bříšánek. :grinning: No nechám no. Stejně budu na Vánoce sama a pak už to není ono. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Karel pracuje na vánoce?já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No zima je krutá. To maká každý den od rána a domů jezdí třeba v 11 ve 12. A ob týden jezdí na Lipno.
10. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
medu to je prd moje mamka pece 13 druhu je blazen,ale tam to ma porad kdo jist :grinning: :grinning:
nadis-teda to je brisko....ja jsem taky mela malicky porad a behem tehto 14 dnu me vylezlo az moc a jsem v soku :grinning:
jinak Vrata dela taky na vanoce....
10. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to nijak nehrotím zda maká či ne na Vánoce. Já na svátky makala posledních 5 let. Ale až bude mimi tak to si Vánoce užijeme. S dětma jsou Vánoce hezký.
10. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je mazec 13druhů :confused: byla jsem venčit,tam je zima jak v Rusku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Coko jsem teď jukla na fotky,taky pěknej pupíček :dizzy_face: za chvilku razím za tím chlapem a pak k zubaři,tak doufám,že mi dnes ten zub už konečně zadělá,to zase bude chvilka orosení,musím si pořádně nastříkat podpaždí :grinning: :grinning: to zase bude na stěrače :grinning: :grinning: průjem už strachy mám,tak snad se tam nepoto :grinning:
10. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu já bych si to vyměnila s Tebou. Zubaře nesnáším,ale potřebovala bych ho ted jako sůl. :cry:
10. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fuj taky ho nesnáším,jsou to sáďové :grinning:
10. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko odkud máš ty lacláče? Ty jsou super.
10. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak hoj holky,razím :confounded:
10. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: jo mamka je blazinek na peceni,ale ja to po ni teda nemam :grinning: a to jsem cukrarka :grinning:
jinak vam dekuji za poklonu...uz se kulatim krasne :wink:
nadis-ja si zkousela ty klasiky kalhoty,ale me teda vubec nesluseli a tak jsem pak sahla po laclich a mam je z C&A za 49Euro :wink: a jsou hrozne pohodlne......
jinak zubar ten me teda nevadi....mam ho i rada.... :grinning: pred rokem jsem lezela na tom kresle a trapne jsem tam usla a musel me budit :grinning: ale to je asi tim,ze nemam kaz a jednou me trhal moudrak a malem me zlomil celist,ale jinak v pohode :grinning:
10. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko jsou fakt super. Právě že já bych taky chtěla lacle,ale nelíbí se mi na těhulích, protože mi příjdou strašně obr v nich vvšechny,ale ty Tvoje jsou akorát a na zadku jsou pěkné,že moc nedostávají. :wink: Dobrý kup jsi udělala.
10. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no me se taky nelibi na tehulich,ale tyhle se me fakt libili a tak jsem do nich sla,ale bojim se,ze me v dubnu uz nebudou :grinning: sice se daji jeste roztahnout,ale jestli budu tloustnout,tak jak za poslednich 14 dnu,tak nevim..... :wink: ale dekuji ti.....
10. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se po takových taky mrknu. Ale nevim nevim. Málo komu sedí. Tys měla štígro. :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja v tom taky vypadam jak krtek jeste me pry chybi metr a muzu jit pracovat :grinning: :grinning: ale na tu chvilku to vydrzim....pak snad budu mit zase svoje kila a budu moct nosit moje kalhoty :wink:
10. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Joo tak to já se už 2 měsíce před těhu se svojema věcma rozloučila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jediné kalhoty co mi ještě jakž takž byly jsem dnes debilka chytla za poutka na pásek a chtěla si je vytáhnout přes zadek a zůstalo mi poutko i s kusem džínů v ruce. :grinning: :rolling_eyes:
10. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to ja se loucim postupne,ale ted opravdu natahnu jen ty lacle a jeste jedny,kdyz jsem mela moji super vahu pri prvnim IVF,tak ty nosim,ale neni to uz moc ono......tak to nase*e to verim.......tak budes muset pro tehu kalhotky.......se mrkni do C&A tam maji docela velky vyber na tehulky a neni to zas tak drahy..... :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám ještě jedny takový látkový kostkovaný co mě byli velký předtím a ted mi začínají jít. Tak utahám ty a těhu si koupím pak až budu mít to pupendo fakt větší.
10. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem rikala,ze bych to odtahala v teplakach od Vrati,ale tady v tom meste to moc nejde,by na me vsichni koukali jak na blazna :grinning:
10. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo taky chodím v teplákách,když jdu třeba tady u nás nakoupit. :grinning: Ale jen když je přítel v práci. Jinak by mě přerazil,že takhle straším venku. :grinning:
10. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde mame vubec Dadouska :wink: uz jsem ji tu delsi dobu nevidela :wink:
10. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mam ztahle filmecky od kamosky co me posila pres skyp a tak se jdu natahnout a pustit si nejaky :grinning:
10. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek