IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
lenkacar
19. pro 2009
medu a už taky fifinka prdí? ta mámy kočka je tchoř obecný :-p :-p :-p
dadous
19. pro 2009
medu ty kila mam všude 😃 jo karel v těch mrazech chodí venku po třech 😃 a co jak to všichni zvladate?
medunaautor
19. pro 2009
No Dadoušku hlavně jak to zvládá Roman,já ji vidím ráno když jí jdu v před 6 venčit pak odejdu a vrátím se kolem 4,tak s ní třeba zajdu,aby nemusel furt on a pak se vrátím kolem 21 a jdu spát :-S ale jak přijdu tak si radostí učůrne 😃
medunaautor
19. pro 2009
myslím Fufina,ne Roman 😃
dadous
19. pro 2009
😃 no ale to je pravě spravny ne? karel ten hned hazí zada a děla děvku 😃
medunaautor
19. pro 2009
no to ona taky,tak jí hladíme říkáme jí ,noo pupííííčky má tam pupíííčky,jak tam má ty ceciky takový 😃 😃
dadous
19. pro 2009
😃 😃 nooo ty ma až budete mít štěnatka 😃
medunaautor
19. pro 2009
a je kapánek vzpupná,Roman říká,že je kapánek jako já,že já jsem taky vzpupná 😃 😃
dadous
19. pro 2009
tak po někom musí bejt 😃
medunaautor
19. pro 2009
žádný štěňátka =-) =-) jo zrovna spí na zádech,to je srandovní.ale večer jak jdu do ložnice,tak se hned sere do svojeho pelechu a hrozně chce jít taky spát,tak se nakloním z pelechu musím jí pohladit po pupíkách a říct jí,že se bude spát a už zavírá oči a chrápe
medunaautor
19. pro 2009
jak jí řeknu nesmíš,tak je nasraná a chce blafat
dadous
19. pro 2009
😃 no tak ja dnes povlíkla postele, a karel už v nich chrape 😃
medunaautor
19. pro 2009
Fufina nesmí do postele,má svůj pelech vedle naší postele.jen na gauč ji vemu,ale nevydržím to dlouho nervově,protože chce hrabat v rohách,tak jede dolu jak kuna
dadous
19. pro 2009
no jo tak karla už to neodnaučím, jsme ho rozmazlily :-N
medunaautor
19. pro 2009
no právě,jak mu to dovolíš,tak si zvykne a pak už to nejde,mu říct ne.já bych jí ani do postele nemohla vzít,ta by sežrala deku 😃 byla jsem s ní venku jako ,že se vysere,no a ona nic,jen se vychcala a jako ,že jdeme dom a pak se pěkně vysrala na rohožku sousedce 😃 😃 to byla rychlost jakou jsem to sebrala,aby to nikdo neviděl.Ještě nevím co se stane až se to dozví domovník,my totiž nesmíme mít psa =-)
dadous
19. pro 2009
😃 😃 měla si to hodit pod rohožku 😃 jako proč nesmíte mít psa, to mate někde ve smlouvě?
dadous
19. pro 2009
ty jo ten ma haro, ten je boží :-N
medunaautor
19. pro 2009
ještě ti pošlu Dianku
dadous
19. pro 2009
ty blaho ta ma kukadla =-) už si rodiče pořídily brokovnici na kluky 😃
medunaautor
19. pro 2009
no nesmíme mít psa =-) ale už ho máme 😃
dadous
19. pro 2009
no tak to jste dobry 😃
medunaautor
19. pro 2009
no maj ještě jednu a ta je taky krásná,ty si užijou asi 😃
dadous
19. pro 2009
no to teda 😃
medunaautor
19. pro 2009
hlavně to háro jaký má,ta se narodila a v porodnici bylo halo,takových pačesů
dadous
19. pro 2009
no jo rodiče si daly zaležet 😃 upíchaly hodně vlasu 😃 jo chaala ma už mimčo, víš to?

Začni psát odpověď...

Odešli