IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
22. pro 2009

ahojda 😵 jo jo medu lidi jsou k sobě moc milí, dadoušovi včera jedna ženska na parkovišti nadala do čůr...ů 😅 není nad vanoční pohodu 😀

coko.joko
22. pro 2009

zdar holky,
tak to je vsude vanocni pohoda 😀 vcera nam taky nadala baba,ze stojime spatne autem a ten muj ji rekl,ze kdyz neumi parkovat ona,ze za to nemuze 😀 a tak se hrozne rozcilovala,ze ona stoji dobre a pritom stala pres dva pruhy 😀 😀 😀 takze pohoda......

dadous
22. pro 2009

😀 no ja se divila že ji ani dadouš nic neřekl 😅 asi to od žensky nečekal 😀

coko.joko
22. pro 2009

dad no ten muj je taky klidas,ale tohle ho asi nasralo 😀 a to bych jinak bouchla ja.....no,ale bude lip,az tohle zkonci......

meduna
autor
22. pro 2009

čau holky,no jak říkám,fakt svátky pohody,klidu a toho,že se lidi k sobě maj chovat pěkně 😀 😀 😀

coko.joko
22. pro 2009

medu,ja se vubec nerozciluji a hlavne jsem v klidu 😀 vis co kdyz nekdo musi spechat,tak at me je to uplne volny 😀 😀 a uz vubec se nenecham vytocit nejakym skopcakem 😎

meduna
autor
22. pro 2009

no já mám vlastně štěstí v neštěstí,že se nedostanu nikam krom hotelu,protože jsem vznětlivá jako kráva a někoho bych zabila 😀

coko.joko
22. pro 2009

no...tak to bud rada,ze jsi opravdu jen na hotelu...protoze ted je venku opravdu chaoz a vis co me pripada,ze ty nemci kupuji uplne vsechno jako kdyby mel bejt konec sveta.....klidne tri plny voziky a jeste nemaji dost...no nechapu to a hlavne,ze je to bavi................ 😀

meduna
autor
22. pro 2009

hlavně co ale nakupujou 😕 jsem byla ve městě a je to fakt hrůza to zboží,oblečení katastrofa,jsem měla v ruce pár triček a nechápala jsem.Že se nestxděj to prodávat

coko.joko
22. pro 2009

medu 😀 😀 ja radsi nechodim ted po obchodech,protoze si stejne nemuzu nic koupit,takze se tomu vyhybam..ale mas prvdu ta moda je ted hrozna a pockej na leto to bude jeste horsi....a nakupujou same kraviny... 😀 a pry krize,ale urcite ne tady.......

meduna
autor
22. pro 2009

no řekla bych,že tady je to vidět,obchody jsou přeplněné zbožím a lidi nekupujou,protože koukaj jak to vypadá a než vydaj něco,tak si to hodně rozmýšlej a jak jsem psala,kvalita katastrofální.jak jsem na to koukala ,tak mi to přesně připomělo dobu,když začali v Česku Vietnamci,taky takový sračky,teď zase musím říct opak,že oni maj kvalitnější věci ,než v obchodech

meduna
autor
22. pro 2009

holky čus,jdeme s jedněma skopčákama na pivo,potřebuju si vylejt palici,jinak mi už asi šibne 😉 😉 😉 dlouho stejně nepobudem,čeká na nás Fufina 😵

coko.joko
23. pro 2009

Zdar 3 strana 😀 😀 😀 😀 😀 😀
medu doufam,ze ti neni spatne........

coko.joko
23. pro 2009

dadousku,krasny prani mas jednicku 😉

dadous
23. pro 2009

😀 cau coko, příští rok budem mít všichni s prckama v čepičkach 😅 😵

coko.joko
23. pro 2009

no to je pravda... 😀 😀 😀 tu bude precepickovano 😉
dneska musim trochu maknout....budu delat salat,polevku at zitra jsem jen s Vratou a nemusim nic delat,kdyz ho mam ted pryc uz druhy den,tak at si ho uzijem.... 😎
ted jeste musim do obchodu a vubec se me tam nechce...protoze je tam namrzlo..... 😝 abych si nedala nekde na hubu

dadous
23. pro 2009

ja už taky vařím zeleninu na salat 😀

daja.w
23. pro 2009

Ahojky holky moje 🙂 nějak není čas abych za Váma sem přišla 😖 Tak Vám jdu popřát krásné Vánoce a bohatého ježíška a at se splní všem co si přejí 🙂 tak se mějte krásně zase frčím musím do města konečně pro dárky 😀

coko.joko
23. pro 2009

dad,ja taky cekam az dovarim a pak mastim do toho obchodu 😀 😀 ted jse mzkoukla ULICI a pujdu se namalovat...
daja,tobe taky krasny vanoce 😎

dadous
23. pro 2009

tak ja jsem trošku povytírala, a kašlu na to, zeleninka uvařena, večer dodělam salat, a za chvilku sjedu ještě do města pro nějaky drobnosti, pač jsme dostali korunky tak ještě klukum něco koupím 😅 babička se ma, da mi vždycky kačky a nemusí nic vymejšlet co koupit 😀

dadous
23. pro 2009

dajo tobě taky krasny vanoce, doufam že maš doma pohodičku a žadnej stres 😵

dadous
23. pro 2009

tak jsem zpatky z nakupu, proběhlo to uplně v pohodě ani na zachod jsem nepotřebovala, tak už vařím polívku a dodělam salatek, pak zabalím zbytek darku, koupila jsem i sobě 😅 jo a karlíkovi takovyho krasnyho ježka na hraní 😅 no a pak se pustím do zdobení stromečku, ale to až přijede mladej, zdobíme vždycky spolu 😵

nadis.h
23. pro 2009

Ahoj děvčata,

tak mám konečně práci jakž takž pořádnou. Dělám na recepci v jednom hotýlku malym. Pohodička. Na noční se může i spát dokonce. 😀 Ted jsem měla 2 noční a jdu až 28 na den. Tak jsem ráda,protože už mám klid.

Jinak se musim vrhnout na úklid,ale nějak mi to nejde. Udělala jsem si kafe a čumim kde co lítá. Musím vyprat,vyžehlit,vytřít,vyluxovat,utřít prach,udělat salát...No je toho dost. To budu mít asi noční i dneska ale doma. 😀 Byla jsem nakoupit a málem se pako strhla jak to bylo těžké. Jinak to tady taky klouže řádně tak jsem měla strach abych si nekecla někde. 😝

dadous
23. pro 2009

čau nadi, tak to ted budete v balíku 😀 a jak jsem už psala vedle v diskuzi, holky ježíšek se narodil v chlévě, takže jestli chcete aby přiletěl i k vam ta žadny velky uklízení, aby se mu u vas líbilo 😵
my už mame nazdobenej stromeček, jsem to jistila z gauče a mladej věšel 😀

coko.joko
23. pro 2009

ahoj holky,
teda nadi to je dobre,ze mas praci a pak budes v baliku 😀
dad,proto ja neuklizim a nic nedelam a jen se flakam.....hihihihi.....ba ne to kecam,ale neprehanim to jako driv....
ja uz mam salat i polevku a ted jeste vytrit a kacim na to.....
tady je to taky namrzle a malem jsem hodila rybku,kdyz jsem sla ven....ale ustala jsem to....

nadis.h
23. pro 2009

Daduš no moc ne,ale lepší jak drátem do oka,že? 😀

My stromeček nemáme.Neměli být vůbec Vánoce u nás,ale tak nedalo mi to a aspon véču pořádnou udělám.

coko.joko
23. pro 2009

nadis ty nemas rada vanoce....ja jsem je driv uplne zrala,ale ted posledni dobou ani ne....hlavne manzelovi na vanoce umrela mamka,tak on je taky nemusi........

pavcahola
23. pro 2009

Ahoj holky mužu se mezi vás přidat? 🙂

dadous
23. pro 2009

to mě vždycky chytne ta vanoční atmosfere až 23ho, když se připravuje hamu 😀
pavca ahoj jasně že mužeš 😵

pavcahola
23. pro 2009

A o čem se tak bavíte abych byla v obraze.