• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Jo ulice je v 18.40.jako obvykle taky se na to ráda koukáš?
25. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dávají Ulici. :grinning: Už se na ní těším. :grinning:

Pavco já taky moc nejím normálně. Mám nechuť ke všemu.Ale ty chlebíčky sníst musím když už jsem se tak dlouho plácala se salátem a s nima. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to je jasný když víš kolik práce ti to dalo :wink:
25. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem dojatá jako kráva,teď byl pořad v bedně,nejhezčí pohádka všech dob a víte která to vyhrála???????Naše Popelkaaaaaaaaaaa
25. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,to já bych byla u doktora taky víc jak doma,jistota je jistota a je jasný,že máte strach.Nadi,to je fakt,třeba jsi přistydlá
25. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super zitra se juknu...ted se urco koukate vy :grinning:
pavco ja to uplne miluji :wink: a jeste,ze mam net a tam to davaji........
25. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko to je zas dráááma u Peška a Miriam. :grinning: :grinning:

Medu to je hezký že vyhrála Popelka. :dizzy_face:
25. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele nenapínej jo Nadi :grinning: :grinning: my to uvidíme zítra na netu :wink: :sunglasses:
25. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu...ja mam dobreho dr.je to ke vsemu fanousek hokeje,takze super.....to davaji ten porad kazdy rok :wink: a vcera od 20hod.byl Kaja v telce a zpival nemcky a i cesky sranda........
25. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Vám to nepovím.Sama to nemám ráda,když mi někdo řekne předem jak něco skončí. To jsem pak vždy naštvaná protože mě to nebaví pak na to koukat.

A snědla jsem půlku vánočky s litrem mléka. :grinning:
25. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak tě nemá bolet břicho,vždyť ty to máš normální přežranost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: litr mléka,by mě zabil :grinning:
25. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi.....teda u Peska tam je drama porad.......no kdyz to dobre pujde tak to uvidim jeste dneska ve 21hod...ale asi to necham na zitra....ale v ukazce bylo jak jsou v posteli :grinning: :grinning: ze by laska probehla :grinning: :grinning:
medu ty to taky sledujes.....jeste jsem mela rada VKV,ale ty uz nejsou.......ja se tu cpu cukrovim a jsem uplne hotova a mam uplne tvrdy pupek....
25. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to me taky ja mleko nemam rad....a to vypit,tak sedim na WC cely den :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žerete a pak tvrdnete :grinning: já se z vás picnu,no ale já nejsem jiná,cpu se,pak jsem jak balval a nadávám,že od zítřka nežeru,ale jaksi nevím od kterého :confused:
25. pro 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě mléko hrozně nafukuje a trpím jak zvíře pak :stuck_out_tongue_closed_eyes: kakalíčko ale můžu.Nějak se to tím přibývajícím věkem zhoršuje :rolling_eyes: třeba zelí mi nedělalo dříve nic,ale teď...přesně na mě sedí,jeste zelí prdel se vám rozveselí :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já tak žeru až dneska. :grinning: Jinak jsem byla ráda,že jsem jedla jednou denně pidi porci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to jsem ja.....nez jsem byla tehu,tak jsem taky zrala a nabrala moc kilo,tak pak jsem zase hubla a mucila se na orbitreku a ted kdyz jsem tehu,tak to uz hubnout nejde,ale rikam si kazdy den a od zitra uz tak nezeru :grinning: :grinning: a mam super manzela,protoze se rika,ze manzel nebo pritel tloustne s tou partnerkou a taky ze jo....co jsem tehu,tak ma nahore uz 3 kila :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeli to ja mam hrozne rada,ale dam si nekde zeli teda vetsinou doma a nebo u rodicu a do hodky jdu na WC a to je pak mazec.....s vekem....vzdyt jsi jeste mlada holka....... :wink:
25. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tímhle souhlasím. Mě příjde,že můj má podobné příznaky.Když mě je blbě jemu taky,když mě pálí žáha jeho taky a přibral už dost po tom co přestal hulit. :grinning:
25. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukám na ulici a čekám na ten sex pana Peška .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Pavli já dostala výpověd díky IVF takže proto bych mlčela ,jinak já byla u mamky celé odpolko...dadu v práci je to docela fajne..až na ten kolektiv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj pracující Leni :wink: to mě zase přeřadila radši jinam,po mém IVFku :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mladá,přesněji je to :mládí v prdeli a do důchodu hoooodně daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi je to asi pravda...to jsem zvedava az budu rodit :grinning: :grinning:
leni,tak fakt tam bude ten sex u toho Peska,ale oni ti nic nekazou neboj jen jak lezi vedle sebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak za komančů,jen leželi v posteli a ona ukázala holou ruku :grinning: :grinning: a už byla hvězda na obrazovce :grinning:
25. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu no tak..... :wink: :wink: neni to o tom kolik je ti let,ale na kolik se citis :slight_smile: ja se treba nekdy citim na 15let a nekdy i na 60 let :grinning: :grinning:
Lenii to jsi jim neměla říkat. :grinning: :grinning: :grinning: Já už X dílů na Ulici koukám právě kvůli tomu. :grinning: :grinning:
no presne tak a nas tata vzdy "tak deti co vidite na ty obrazovce a ja debilek malej hvezdicku a tata tak do pelechu a dobrou...a pak nakonec tam ukazali jen nahaty zadek :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehehe uužžž. :grinning: :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A konečně si už tykaj. Mě to přišlo ujetý že spolu žijou a vykají si.
25. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak provokuje ta Nadina :wink: :wink: :wink: :wink:
25. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek