IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
25. pro 2009

A pamatujete si na Tuti fruti?? 😀 😀 😀 To si vždy babička sedla zády ke mě na postel,aby mi zakryla televizi. 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

to bylo i u nás Coko,naši mě chtěli vylifrovat,ale já jsem zrovna dostala hroooznej hlad,nebo žízeń,abych věděla co se tam jako bude dít ve filmu 😎 máma ta zuřila jako saň

nadis.h
25. pro 2009

Jááá? Nikdy. 😅

meduna
autor
25. pro 2009

pro mě byl největší zážitek smrt stopařek 😀 byla jsem u babičky a ta mě neviděla,že se dívám 😀 ale pak po filmu,to jsem měla trauma ještě tak půl roku 😀
no tuti fruti,prasárničky

coko.joko
25. pro 2009

😀 medu to ja taky a porad jsem neco potrebovala,ale me hlavne hrozne navadela segra s brachou a ja to pak odnesla vsechno....no hold nejmladsi............
nadiiiiii nerikej nam to....

nadis.h
25. pro 2009

Ach jo.Ta reportáž ve zprávách o dětech v dětských domovech. 😢 Se mi koulej slzy.

coko.joko
25. pro 2009

to ja neznam tui fruti a smrt stoparek to je teda humus....a jeste lepsi je mlceni jehnatek....na to jsem jednou koukala sama a pak jsem celou noc nesla na zachod a potila se pod perinou jak jsem se bala 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

vyčůránci a ty jsi jim na to skočila co 😀

meduna
autor
25. pro 2009

tak na to nekoukej,mě to taky rozhazuje takový věci
já nesnáším strašidelný filmy,taky pak mám nerva jít na hajzlik a strachy si ani nesednu,mám paniku,že někdo vystrčí z hajzlu ruku a čapne mě za ní 😀

nadis.h
25. pro 2009

Já jsem na nějaké horory nekoukala jako malá.Ani ted nekoukám.Jsem pak posraná až za ušima. 😝

nadis.h
25. pro 2009

Medu tak to bychom mohly koukat na horor spolu a pak bysme strach ani nedýchaly. 😀

Oni tu reportáž dávali ve zprávách. 😢

coko.joko
25. pro 2009

medu ja na to koukala jako mala..ted na to uz nekoukam fuj......se bojim dat nozku z postele,aby me za ni nekdo nechytl...... 😀 😀 a ted jsem koukala a skopcaci daji horror na vanoce do telky jako hlavni program to se poseru....
jo ja jsem vzdy sla a hrozne chytra na tatu a mamu a pak jsem to odnesla vsechno a ty dva se smali 😉 😉

nadis.h
25. pro 2009

A asi do 20i jsem ani nechodila na WC v noci když jsem bydlela sama.A když už to bylo akutní tak jsem musela všude rozsvítit..Po tmě bych nikdy nešla. 😀

meduna
autor
25. pro 2009

já taky nekoukám na horory.nesnáším ani když je někde násilí,to jsem pak strašně nervní a nemůžu to pochopit,proč se někdo tak chová

meduna
autor
25. pro 2009

víš proč jsi nedala nožku z postele,protože pod postelí je černá ruka a ta by tě chytla 😀 😀 to mi vždycky říkal bratránek 🙄

nadis.h
25. pro 2009

Medu já to samé. A Karel jak je z té chirurgie takový masochistický,tak nechápe když si zakrývám oči. 😀

nadis.h
25. pro 2009

Fuj a když jsem byla malá tak jsme bydleli v bytě v přízemí a měli takový strašidelný dvorek a bráchové vždy v noci do tmy..že někdo kouká do okna z toho dvora. 😝 To bych vždycky zhebla strachem.

meduna
autor
25. pro 2009

no copak bílí havrani,to jsou sáďové 😀 😀 to říkala v básníkách ta uklizečka,pani Kyliánová-bílí havrani 😀

meduna
autor
25. pro 2009

hele a krvavý koleno znáte?tu hru

coko.joko
25. pro 2009

nadi tak ja mam panicky strach i ted ze tmy....takze vsude svitim a manzel chodi a zasina 😀

meduna
autor
25. pro 2009

to já taky a to chodím kus minilesem a tam nejsou lampy 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to mám pomalu nasr..o v kalhotách

coko.joko
25. pro 2009

medu to me neco rika,ale uz si to nepamatuji presne tu hru o cem je 😉

coko.joko
25. pro 2009

tak to bych nesla medu....nejdu pres den ani z kosem do sklepa natoz ve tme venku...kdy z jsme delala v hospode tady,tak jsme to mela domu nekecam 300m a po praci semnou chodil kuchar a musel jit az do tretiho patra a cekal,az odemknu a pak teprve sel od domu 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

první hodina odbila,lampa ještě svítila,druhá hodina odbila lampa ještě svítila atd adt,točíš se v kruhu a pak až odbije dvanáctá tak lampa znasne a krvavý koleno je tam 😀 😀

coko.joko
25. pro 2009

😀 jo mas pravdu a to se pak nejak i honis ne?no tech her je a bylo tolik,ze v tom mam zmatek....a nebo si vzpominam jak hit byl skakat gumu a ja doma mamce porad kradla novou a novou 😀 😀

coko.joko
25. pro 2009

medu jsem se ptala vcera manzela,jestli te nepotkal na hotelu,ale pry nevi jak vypdas a asi ne.... 😀

meduna
autor
25. pro 2009

holky jdu se na něco koukat,hodím gaučink.sice ještě nevím na co,ale zašmátrám v naší zásobárně českých filmů 😵 a horory ty já mám každý den od té doby co dělám v hotelu.Jo Nadi,zase bylo něco,pan Pilot,nasral do sprcháče 😠 😠 a recepční řekl,že jsme to měli vyfotit a on by mu to rád předal 😀 😀

meduna
autor
25. pro 2009

jo a kde je?

meduna
autor
25. pro 2009

a pamatuješ,Honzo vstávej-kolik je hodin....tři čapí,nebo dva sloní 😀

coko.joko
25. pro 2009

no ted uz je v Hamburgu zase,ale u vas byl to nevim se ho zeptam zitra v noci az se vrati kde maji hotel u vas....treba nekde kousek od tebe....ale fakt nevim...no to si delas prdel,ze Piloti serou do sprchace to ti tam pak nechal aspon 100euro za to ne..idiot......prase.....fuj........bych mu v tom vymachala hlavu...jo utikej ja dam sprsku a ztahnu nejaky filmek na netu a asi taky zkouknu.....