IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. pro 2009

holky davaj Anděla na horach 😅 já bych tak jela na podnikovou rekreaci 😀 😀

coko.joko
26. pro 2009

je to je moc pekny Andel na horach to ja se muzu jen tak nechat zdat 😀 😀 no to ja bych taky jela nekam aspon na 14 dni a abych nemusela nic delat a tam se o me starali 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Já Silvestra neměla ráda.Vadilo mi jak se lidi zežrali na povel. 😝

Já bych jela k mořiii. 😵 Byla jsem takhle 2x v zimě.A to byla největší paráda.

coko.joko
26. pro 2009

no more to musi bejt krasny......v zime,tady kosa a tam krasa....no tak holky asi toho nechame ne,stejne nikam nepojedem,tak se vratime z patky na zem 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Coko no aspon v myšlenkách poleťme. 😀
Já byla nejdříve s bráchou na Djerbě.Tam to bylo super.Spala jsem za 8 dní asi tak max 10 hodin.Jinak furt někde lítala s místníma. 😀

A pak s mamkou a ségrou 14 dní v Egyptě.Tam byla prdel. 😀

coko.joko
26. pro 2009

no ja byla jen jednou a stacilo me to...manzel me to dal jako darek k narozkam 😀 😀 14 dni na Mauriciu a kdyz jsem videla ten hotel a jak me tam porad obskakovali a nic me nenechali delat tak se me ani nechtelo domu do te reality 😀 😀 ale uz bych tak dlouho neletela se bojim hrozne letadla a kdyz jsem zjistila,ze tam poletim 13 hodin tak to bylo po me..........

nadis.h
26. pro 2009

Coko já lítání miluju.Jeden čas jsem žila s Italem a dělala v hotelu na letišti tak jsemlítala do práce od něho. 😀

coko.joko
26. pro 2009

no tak to ja teda ne....kdyz jsem letela poprve,tak me manzel nerekl co ma za prekvapko na silvestra a kdyz jsem se rano objevila na letisti a dal me do ruky letenku,ze letime,tak jsem se zacla potit,tam me musel koupit tricko a ja v letadle sedela nic jsem nechtela a bylo me tak zle.....a predstava,ze poletim jeste zpatky hrozny....no,ale clovek si asi zvykne,protoze pak znova a znova,ale opravdu to nevyhledavam 😉 kdyz muzu tak jedu vlakem a nebo autem....

nadis.h
26. pro 2009

Já úplně poprvé letěla na tu Djerbu. A to jsme se s bráchou zmydlili na letišti jinak bych ani nenastoupila. 😀 No a tam jsem zjistila,že je létání super.A od tý doby bych jenom lítala.

coko.joko
26. pro 2009

no tak to ja se zmydlit,tak nevim... 😀 😀 jdu chvilku na telku boli me zada jak sedim u pc......a tlaci pupek 😒 😒 mrknu za chvilku

nadis.h
26. pro 2009

Holky mě je blbě 🙄

coko.joko
26. pro 2009

nadi jak blbe...ses prejedla 😉 nebo mas nevolnosti tehotensky

nadis.h
26. pro 2009

No jak mě bolí to břicho už 4 dny tak dnes mi je i blbě od žaludku a bolí mě strašně hlava.A jsem celá taková slabá 😕

coko.joko
26. pro 2009

tak jestli od zaludku,tak to si prejedena,ale ten podbrisek je urco z toho,ze se to roztrahuje ta deloha...aspon se tim vzdy uklidnuji ja,ze to neni nic jineho...i kdyz me to boli uz 14 dni.......ja jsem dnes taky nejaka divna a porad polehavam a nevydrzim sedet 😉 😉

nadis.h
26. pro 2009

Snad ju no. 😒 Už aby bylo úterý. Stejně je to děsný.Když je mi blbě tak "nadávám" když je mi dobře tak se bojím zda je vše ok... 😀

coko.joko
26. pro 2009

no nadi ja to mam taky tak....hlavne jsem ted 20t a podle dr.uz 21tt a porad nic necitim zadny pohyb a tak jsem nervni jestli to neni treba spatne,kdyz vsichni okolo uz citi aspon neco......takze budeme asi nervni az do konce tehu....pak az bude druhy,tak uz to tak nebudeme vnimat,protoze nebude cas....

nadis.h
26. pro 2009

Coko no někdo to má později.Tím se nenervi.A nebo to nepoznáš. 😅

coko.joko
26. pro 2009

no nepoznam to spis........ale stejne kdyz me holky pisou,ze uz to jejich kope a ja nic,tak si porad rikam....snad je vse v poradku...a tak jsem pak hrozne rada,kdyz jdu na UTZ vidim,ze je vse v poradku.....
Ty jsi sama......ten muj me ted volal a uz jedou domu dostali nahul a jedou...ale to bude jeste tak 5 hodin trvat

nadis.h
26. pro 2009

Jsem sama doma.Můj dělá od 8 do 8 a jezdí nějakých 80 kiláků... 😝
Odjíždí až v pondělí na týden.

coko.joko
26. pro 2009

aha......tak to ten muj se vrati dnes vecer teda spis o pulnoci....zitra je semnou a v pondeli opet paaaaaaa...a prijede az na silvestra opet rano....

nadis.h
26. pro 2009

Ty wogi mi je megazle.Možná nejvíc co za cellu dobu mi bylo.

Jsme takové opuštěné ppořád co. 😅

coko.joko
26. pro 2009

nadi tak si bez lehnout a zkus to treba zaspat....a nebo si uvar nejaky cajik....a nemas to treba z toho,ze jsi dneska neco snedla a to ti treba nesedlo....jo to jsme ja teda celou sezonu 😀 😀 ale jsem rada,ze v kvetnu uz nehrajou a bude semnou doma.....
dad se najedla kuratka a urco funi u telky.......ja se tu cpu pomerancem a kiwim a jsem taky spokojena

nadis.h
26. pro 2009

Půjdu ale ještě nemůžu.Udělam rychlé špagety s mletym drahému k véče a zalezu k telce.V půl 10 mi dávají pretty woman.To nesmím zaspat. Miluju jí. 😀

coko.joko
26. pro 2009

😀 jo tak to je romantika 😀 to mam taky rada..a spagety tak to muzu taky 😀 ja si pujdu dat sprsku a taky zalehnu k telce,ale jeste chci vydrzet aspon do 20 hod.a pak lehnu

nadis.h
26. pro 2009

Viděla jsi Ulici? 😀

coko.joko
26. pro 2009

vcera jak davali jo..dneska rano jsem na to koukla Pesek se predvedl konecne si uzil s Miriam........

nadis.h
26. pro 2009

Hehe já byla mrtvá jak se vymlouvali před tou návštěvou. 😀 😀

coko.joko
26. pro 2009

no to bylo super ja se tu taky smala jak prdla.......stejne to je dobry serial 😀

coko.joko
26. pro 2009

ale nejlepsi byl dil jak Gabina rodila ta to zahrala uplne super 😉

meduna
autor
26. pro 2009

hojda holky,Dadoušku,tak jak je na tom ten Dadouš?vidí,nebo ne 😀 😀 😀 a blil celou noc 😝 😝 😝 to je jak Roman,ten se taky zežral,už je to dýl a šel blít a kapánek to neukočíroval,tak uklízel jak divej,myslel si ,že na to nepřijdu 😎 😎 😎 jenže jsem jukla a bylo mi vše jasný 😎 😎 jsem vyjela jak kuna z koupelny a říkám mu:si blil co???chlíve 😠 😠 tak čuměl jak puk,si myslel jak je dobrej a uklidil to tak,že to nepoznám 😀
jo sousedka si převezla dneska domu miminko,23.12ráno zazvonila,prosila mě zda si může zavolat,držela si břicho,ale tak krásný břicho jsem dlouho neviděla,fakt jen mini pupíček,když se otočila nebylo vidět,že je těhu 😕 a večer už měla holčičku,dneska tady zvonili a Roman chtěli ať se jdeme kouknout,jenže jsem byla v práci,tak šel jen Roman,prej je krásná 😵 tak jak budu mít volno,půjdu něco koupit a taky se kouknu.
Tak u nás bude Silvestr na hovno,jdu ráno do práce a pak večer,tak mám smolíka,žádná pařba nebude 😖