IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
26. pro 2009

Já na Ulici nekoukala.Až jsem začala když se začalo rozjíždět to sexování pana Peška. 😀

nadis.h
26. pro 2009

Medu Ty jsi báječná s tím uklízením. 😀 😀 Potřebovala bych Tvou povahu.To by se Karel vznášel v sedmym nebíčku. 😀 😀
Ty jo Tebe z té práce klepne pepka. 😕 Jak to bude trvat ještě dlouho že děláš takhle 2x denně? 🙄

meduna
autor
26. pro 2009

ahoj Nadi,prej do března 😕 už je ti lépe?

coko.joko
26. pro 2009

tak to ja jo...uz tak asi rok 😀 😀
medu....tak to mas taky veselo doma s tim tvym.....ja mam taky super hystorku....ten muj se ozral s kamosem a pak pritahli sem k nam a jeste si otevreli Sekt a jak pijou tak jsem se vytocila a rvala tady na ne,ze jsou jak prasata a oni porad hihihihi....a ten kamos to uz nejak nezvladl a nez dobehl na WC tak jsem mela celou chodbu a pak zachod od nej krasne poblitou a on vytahl kreditni kartu a ze se me omlouva a ze musi jeste nakrmit Delfini mam zahodove prkenko s delfinama a zacal mackat pin a porad je jako krmil penezma....a kdyz po nem uklizim ty blitky,tak on splachnul a najednou se postavil a zacal hystercit,ze si splachl kreditku...a ten muj se tomu tak hrozne smal....ze jsem to nevydrzela ani ja taky vybuch...a ten kamos koukal jak jojo....no mel pak behani...druhy den....a prisel se omluvit s kytkou a bombonkama..... 😀 😀

coko.joko
26. pro 2009

medu....to je hrozny do brezna....se fakt posrali ne....to neni mozny....kdyby to nebylo tak daleko,tak te prijdu aspon povzbudit..... 😉 no a na silvestra koukam,ze vsichni budeme v klidu 😀

meduna
autor
26. pro 2009

😀 😀 😀 no tak to bylo dobrý Coko 😀 😀 pěkně je nakrmil delfínky 😵 hele a je modré to prkno?já mám modré průsvitné a jsou v něm mušle a mořská tráva a rybky,že by taky přijel mi je nakrmit tou kreditkou 😀

meduna
autor
26. pro 2009

to jo to budeme 😖 hele jak chlapi chlastaj,to je konec,jak maj ty tendence se ještě něčím dorazit co?nevěděj kdy maj dost,chlíváci

meduna
autor
26. pro 2009

fuj,blitky bych neuklidila,to bych tam vrhala taky 😝 😝 😝

nadis.h
26. pro 2009

Medu tak to je ještě mega doba chudinko. 😠 Kdyby to aspon platili co?! To by se lépe chodilo makat takhle.A blbě mi je pořád. 🤐 Dala jsem si vanu a aspon mě přestalo bolet to bříšo.

Coko to máte nějaký suchý záchod ne?Že to vzalo kreditku. 😀 😀

Nesnáším ožraly. 😝 Chovají se jak debilové.A holky opilý to je humus na humus.

meduna
autor
26. pro 2009

to je fakt,my ženský jsme horší,když si dáme do trumpet 😔

coko.joko
26. pro 2009

medu je pruhledny a plalvou v tom delfinky 😀 ja mam vlastne celou koupelnu delfinovou....jsem tak trochu uchyl na ne......ale fakt to byla prdel.....i kdyz jsem byla nasrana,tak jsem se musela smat....a kdyz pro nej prijela manzelka,tak ho servala a on na ni koukal a porad ji rikal,ze mu je stydno.......to mas pravdu a to ten muj jeste vytahl travu a ze si daji jednoho jointa a to uz bylo uplne po me 😀 😀 😀 😀 a to ani jeden nekouri.....

meduna
autor
26. pro 2009

suchej hajzl jak Homolkovi 😀 😀 když byli u babičky na venkově a klukům tam spadla čepice 😀 Suchej měla babička když jsem byla malá a tam jsem nikdy nešla,jsem měla s tý díry paniku a dědek na mě řval,že je obesraný půl zahrady,když tam jsem já 😀

nadis.h
26. pro 2009

Nemusíme chodit daleko.Já se naposledy opila tak až jsem kvůli tomu přestala.Udělala jsem megaostudu na hokeji. 🤐

Coko ten Tvůj bude zábavný. 😀

meduna
autor
26. pro 2009

no Nadi,ale neplatěj,furt přemýším jak to udělat,abych dostala výpověď

nadis.h
26. pro 2009

My máme na chatě sucháč. A za boha jsem tam nechodila sama.Strašně jsem se bála.Tak vždy chodil brácha. 😀 A měla strach že na mě vyletí třeba myš z té díry. 😝

meduna
autor
26. pro 2009

a co Naděnka udělala???

nadis.h
26. pro 2009

Medu no to je těžký vymyslet. Jedině že bys to začala flákat. Ale zas abys to nepřeháněla a nedostala výpověd pro porušení prac.řádu. 😒

meduna
autor
26. pro 2009

Nadi,ta by tam zaručeně nepřežila 😀 😀 😀 ale takovej červ,ten stopro a u babičky se to jima jen hemžilo 😝 😝 😝

meduna
autor
26. pro 2009

no právě a ještě maj právo mi vzít výplatu,tak flákat to nechci,ale nějak hodně marodit třeba by šlo 😕

coko.joko
26. pro 2009

nadi,to je dobre,ze te prestalo bolet brisko....ja se tu ted tlemila asi 15 minut a uplne se me klepalo bricho a tekly slzy......jsem mluvila s brachou.....
ja jsme se opila ted v lete s kamoskou a fakt mazec uplne nasracky a v taxiku jsem spala,fakt pomalu nevim ani jak jsem dosla domu....a druhy den sraz s holkama tady z MK....takze cestou jsem porad stavela v parku u stromecku a bylo me tak zle,ze kdyz jsem tam pak sedela a litala porad na WC tak chudaci holky.....mela jsem snad 10 vod a pak jsem byla rada,kdyz jsem prisla domu a mohla spat..... 😀 😀

meduna
autor
26. pro 2009

tak to jsi dobrá,že jsi ještě někam po chlastu šla,to já nejsem schopná nic druhý den.Mám depky,klepu se,brečím a stavy,že myslím,že omdlím 😝 😝 😝

dadous
26. pro 2009

jsme si trochu dachli 😅 medu von už neměl co blít, takže asi do tří se z hajzlíku ozyvalo jen řvaní do mísy na sucho 😀 ani nejedl , se bojí si něco vzít 😀

meduna
autor
26. pro 2009

to já jsem jednou jela v taxiku taky na sračky,chlastalo se a pak i něco pokouřilo,dodnes nevím co to bylo,ale musel to být hnus,protože jsem taxikářovi říkala,že nemám nohy 😕 😕 jsem si to fakt myslela 😀

dadous
26. pro 2009

😀 haliky 😀

coko.joko
26. pro 2009

ne suchy nemame ten maji nasi na zahrade jen tak pro radost,nikdo tam nechodi,ale maji ho tam.......ten muj je soumen pro kazdou prdel a hlavne vzdy neco vymysli a vsichni se toho chytnout........mam tolik hystorek,ze kdybych vam mela povidat,tak tu jsme do rana...... 😀 😀 ale nektery opravdu hodne pikantni.....
medu presne hod maroda...a ser jim na to tam.....to se neda vydrzet.....

meduna
autor
26. pro 2009

Ahoj Dadoušku,tak to muselo být fakt velký 😀

nadis.h
26. pro 2009

Medu je mi trapně i dnes z tohgo ještě.A to to bylo roky už. Mám kamaráda v hokej.svazu na vysokým místě. A v tu dobu jsme byli víc než kamarádi.A pozval mě konečně po x měsících na hokej když hrála repre v Praze. Měla jít kámoška a rodiče,ale rodiče nakonec nešli tak jsme šly jen s tou kámoškou.Sedly jsme si a přišel ten známý at jdeme rychle s ním.Vzal nás do VIP salonku,abychom dostaly pásky a mohly chodit všude kam chceme. Dali si s ním 2 panáky a on běžel. A mezitím ještě řekl nějakýmu kravaťákovi at se o nás řádně stará. No takže jsme běhaly mezi zápasem a tím salonkem a vždy nás někdo vzal na panáka..Po zápase kdybychom se sebraly a šly do pryč tak by to bylo v pohodě,ale už jsme měly hladinku a sedly si s nějakýma kravatákama ještě po zapáse v tom salonku. No měly jsme tak 20 panáků každá v sobě? A tak sedíme a já začnu že se chci seznámit s Lojzou.. 😀 A furt brečim a brečim až se najednou otevřely dveře a tam stál Lojza a že jde za mnou.Někdo z nich co jsme s nima seděli mu zavolal at příjde. Tak já nalitá nevidím neslyším a běžím k němu celá vyplácaná a první co mě napadlo mu říct..Máte pěknou hokejku.. 😀 Páč jí měl v ruce. Pak si moc nepamatuju co jsme povídali.On odešel já se vrátila k ostatním a zjistila jsem,že nemám dres.Tak nejdřív sranda at mi ho vrátí a oni že ho nemají tak jsem se vytočila, zvedla se a že je nechám vyhodit a takové kydy. 😀 No bylo toho víc co jsme tam dělaly s tou kámoškou. Ona pak zase že nechá vyhodit provozního toho salonku protože nám řekl že zavírají...Kouřily jsme tam i když se nesmí a pokuta byla 50 tis...Pak jsme jely do centra k jednomu známýmu do baru..tam málem udělaly lesbo show...HROZNÝ..A největší šoking kde jsem se ráno vzbudila!!!!!!! 😀 😀

To si domyslete nebo tady budou číhat nějaký paparazi a napíšou to do novin. 😀 😀

meduna
autor
26. pro 2009

no měla jsem halušky jak kráva po tom,kámoš mě držel,stála jsem u zdi,než přijelo tágo a furt jsem mu říkala,Slávo já nemám nohy,já nemám nohy 😀 😀 😀

dadous
26. pro 2009

medu to muselo, ještě že jsem tam nebyla, ale to by se zas takhle nezhulakal 😀

coko.joko
26. pro 2009

medu ja bych nesla,ale musela jsem,protoze to uz bylo domluveny a holky prijely do HK.....a sla semnou kamoska co bydli taky v HK....a prave s tou jsem se ozrala v jednom klubu....ale ona v pohode a ja na mraky..no hrozny.....
koukam,ze ty t otaky umis krasne se opit........medu....