IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. pro 2009

medu tak to by mě k mojí depce dopomohlo ještě okukovat mimina ..na štědrej večír jsem měla takovou dépu že jsme se zhádali jako prasata

meduna
autor
27. pro 2009

Leni,Fufina je inteligentka,chodí chcát jen ven 😵 akorát ten korek jí občas nevyšel...,vypadnul jí u sousedky na rohožce 😀

lenkacar
27. pro 2009

ale to už je dýl s tim korkáčkem ,je dobrá náhodou ..to ani já kolikrát nedonesu 😀 😀 😀

nadis.h
27. pro 2009

Leni to je jiný hotel. 😉

Medu v USA jsou porody ambulantně.Nechají Tě chvilku pospat a mastíš domů.

lenkacar
27. pro 2009

myslim teda čurky murky ,korek jako donesu vždy..zatim 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
27. pro 2009

no odchytla mě na chodbě,tak jsem musela jít.Já se raději s Romanem už o dětech nebavím,jinak to končí tak jako u vás,protože neprojevuje tolik zájmu ,jak bych já očekávala 😠 😠 😠 😠

lenkacar
27. pro 2009

nadi tak to je fajne ,ale stejně čoveče jsi dobrá ..těhulav práci ..a co zase jsi řidící?

meduna
autor
27. pro 2009

to já už na tom budu tak,že ani ten korek za chvilku nedonesu 😀

nadis.h
27. pro 2009

Medu to u nás taky ne.Mě příjde,že ho to vůbec nezajímá,že nějaký baby v pupku máme. Ale pak když jsme mu ukázala fotku z utz tak byl vyplesklý. Tak proto chodím sem za Váma to pořádně probrat. 😉

lenkacar
27. pro 2009

medu to je jasný ,to je jenom otázka času .. 😀 😀 😀

meduna
autor
27. pro 2009

člověče kam se ženeš Nadi,jen buď doma v teplíčku a vychutnávej,že nemusíš nic,ještě se namakáš až ti z toho bude blivno 😝

nadis.h
27. pro 2009

Leni ne na recepci jen.Já bych výš nechtěla v tomhle stavu. Budu tam jen chvilku tak by to byla komplikace.Takhle se seberu ze dne na den a nespadne hotel.

lenkacar
27. pro 2009

hele ženky a co bude na svatého silvestra?

lenkacar
27. pro 2009

no já nevim nadi ty si chceš přividělat co?ale ty bláho ..já bych byla doma a ani bych se nehla

nadis.h
27. pro 2009

Medu já musela.Já byla tak nervní bez peněz.že bych řekla, že by mi to ubližovalo víc takový stres než být v klídečku v práci. Není tam žádná hoňka ani dřina. Já nedostávala ani korunu už z pracáku a odjinud jsem taky neměla nárok. Proto jsem šla hákovat.Aspon na nějaký ten týden.Pak můžu v klidu na PN.

lenkacar
27. pro 2009

od té příhody s lipánkem mám husinu jak si na to vzpomenu ..jo a taky mi včera vladís v hospodě řekl ,že mu bejvalej zabil dítě ..po poslednim ketu ,kdy vše vypadalo na úspěch jsem se zhádala z bejvalým a pak se mi udělalao zle ,ale tohle vladís řekl poprvé .. 😲 😖 😠 ,tak jsem mu vynadala ..

nadis.h
27. pro 2009

Leni tak mě nic neni.Jakmile se mi něco nebude zdát tak zase zalezu doma. Ale ono co.Tam sedím na zadku u PC a doma taky sedím na zadku u PC takže je to fuk jestli jsem tamnebo tady.

lenkacar
27. pro 2009

no na kolik hodin to máš?

meduna
autor
27. pro 2009

no a už se tady ňafeme,říkám mu,že souseda tady byla na cigáru a on,a jak na cigáru,vždyť kojí,tak mu říkám,že nekojí a on jak to,že to je důležitý,bla,bla,bla..tak říkám NEKOJI,protože hulí a už z ní udělal krkavčí matku.

nadis.h
27. pro 2009

No s lipánkem na to taky myslim. 😒

lenkacar
27. pro 2009

hele včera u pultu stáůa těhu břichatka a měla cígo a před sebou pivajze .. 😕 😕 😕

nadis.h
27. pro 2009

Leni 12ky...

nadis.h
27. pro 2009

To je strašný..stejně když jde matka s kočárem a hulí mu do kočáru.To je hroznej pohled. 🙄

lenkacar
27. pro 2009

nadi 12ctky? ty volís já mám teda 8čky ,ale si nesednu na vteřinu

lenkacar
27. pro 2009

no nic tak se holky mějte hezky ..dostali jsme debilní hru ,,tabu ,,tak jsme to hned zahodili ,to se nedá ..

meduna
autor
27. pro 2009

nápodobně Leni s tím sednutím si

nadis.h
27. pro 2009

Leni tak u tebe to je jiná to je jasný. Já si ráno v 7 dřepnu k PC max podám někomu klíč a zas si sednu.Vylezu z recepce max pro oběd.Nebo na wecko.

meduna
autor
27. pro 2009

a vo co go v té hře

nadis.h
27. pro 2009

Já jdu taky.Dělat večeři.A spát brzy.Ráno vstávám. 😝

Pěkný večer a dobrouky.

lenkacar
27. pro 2009

medu kdybysmer se líp učili mohli jsme někde dřepět a pak si léčit hemíky