• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no ja si pamatuju, jak jsem se těšila až lukaš začne mluvit chodit a tak, a pak jsem zjistila že si najednou přeju aby byl zas to hodny miminko, kterymu nemusíš pořad dokola odpovídat na otazky Proč? :grinning:
31. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nastesti uz Kuba neni,ale uz jsem to musela ukoncit,nebo by me bolela hlava :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
me rekl,ze dneska se opije,protoze mu mama koupila rychle spunty a tak bude popijet vecer u telky....ale pry musi pomalu,protoze by se hnedka namazal :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: vidíš už od malička ví, že musí pomalu :grinning: to je dobry :grinning:
31. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zas objednavala :stuck_out_tongue_closed_eyes: čepičky a ponožky ale už končím :grinning: ted se jdu chvilku natahnout a doufam že se tu pak ukaže i zbytek holek :confused:
31. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak dnes už Silvestr to to letí jako blázen.Holky přeju vám všem pěkný a šťastný nový rok 2010,ať držíte v náručí svá zdravá miminka.Už to tady spolu táhneme skorem rok :dizzy_face: Díky všem za podporu.A těm co ještě nemaj svoje vytoužená miminka v bříškách,aby se to KONEČNĚ povedlo!!!Moc si to za všechny přeju.Liptonku,jestli nakukuješ,tak ti moc přeju,aby tvoje bolest zmizela a mohla jsi se zase začít radovat a těšit :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, tak už paříte?
31. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já tak prdel na lavici v kuchyni :grinning:
31. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráno jdu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak bacha na vlka :grinning:
31. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já se vlka nebojím,mám mastičku a ta ho zažene :sunglasses: :sunglasses:
31. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele co to znamená,že když přijdu domu,tak Fufina si uchčije :confused:
31. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě pěje Kája Gottu v rádiu :grinning: Für immer jung :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi radostí :grinning: to občas udělal karel když přišla navštěva :sweat_smile:
31. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Roman malinko asi žárlí :grinning: :grinning: :grinning: on s ní je celej den a ona uchcává ze mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě proto že nejsi doma, tak je pak štastna když příjdeš domu :dizzy_face: hlavně že neuchcava roman :grinning:
31. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Tak Vám přeji vše NEJ do Nového roku! :slight_smile: Já trochu pofackovávám bordel a zalehnu do vany a pak k telce a doufám,že brzy usnu. Je to na palici když tu jsem sama.

Medu to čurká radostí. Protože Tě "dlouho" nevidí. Můj pes co je u bráchy dělá to samé. Jen že ten neučurkává,ale stříká proudy všude kolem. :grinning:
31. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten taky,jakmile projdu nahatá :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: medu to se mu ale nedivím :grinning:
31. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je trošičku trapná,asi hodinu mě šmíruje u linky a čeká co odpadne,jako takovou výdrž bych taky chtěla,je jak stín,kam se hnu už jí mám za prdelí
31. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi, kde se toulaš celej den?
31. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no protože to taky dlouho nevidí :grinning:
31. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu karel je to samy :sweat_smile: furt se mota u linky pod nohama :angry:
31. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde je Léňa,Dája,Blaženka,Liptonek....
Medu to máš místo vysavače.Jakmile Ti něco upadne tak to zbufne že jo? :grinning:

Dadu já jsem spala. Nejdříve jsem nechtěla,abych mohla usnout brzy večer,ale pak jsem stejně odpadla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
mi ale řekni,takovou výdrž,že maj,už jsem jí přivřela nohu do myčky,šlápla jsem na ní a je tam furt
autor
jo Nadi,přesně tak,jak něco odpadne,ještě to ani nedoletí na zem a už to futruje
31. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro ně je to žradlo přednější, takže i když je parkrat přišlapneme tak se motaj furt, co kdyby fakt něco upadlo :grinning:
31. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lepší tak než aby to někam zapadlo a pak to tam hnilo a smrdělo... :grinning:

Holky já mám chuť ne česnekačku.Asi si udělám. :confused:
31. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jí mám na talíři.Jednám rychle když mám na něco chuť... :grinning:
31. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek