IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
1. led 2010

jako včera jsem psala,že ode dneška nežeru!!!a už brakuju ledničku 😠 😠 já bych fakt potřebovala zadrátovat tu hubu 🤐

venyska
1. led 2010

Nejsem z Plzně.Tam to mám 200km

venyska
1. led 2010

meduna:A jak jsi na tom?Stimuluješ?čekáš?

nadis.h
1. led 2010

Medu jen papej. 😅

meduna
autor
1. led 2010

je jako já,my to máme tak 250km.Ne jsem čekačka na stimulaci,ale až v září 😲 😲 😲 😲 😲 😲 musím si dát oddych a hlavně mojemu tělu ☹

gejbik
1. led 2010

mte nějaký tip holky??? 🙂

meduna
autor
1. led 2010

ježiš jsem jantar,teď jsem si teprve přečetla,že jsi z Liťáku

venyska
1. led 2010

A už jsi stimulovala?Předtím?

meduna
autor
1. led 2010

jo Nadi,to se ti řekne jen papej a co pak s tou vanou co mi naroste??

meduna
autor
1. led 2010

jo já už 4krát 😢

venyska
1. led 2010

jakto že se nepovedlo?A jinak stimulace dobrá?nebyl nějaký problém ze strany doktorů?Syndrom si měla?

meduna
autor
1. led 2010

gejbik a na co tip?

gejbik
1. led 2010

Ivf,nadeje,stesti ale i smutek,jak vse zvladnout a nezblaznit se tady na toto.... 🙂

meduna
autor
1. led 2010

ne neměla,já taky reaguju blbě,tím myslím,že nevykvokám moc vajuch ani po koňských dávkách ☹ doktoři asi ok,moc je raději neřeším.jednou se povedlo,ale ne nadlouho 😢 třeba příště zase 🙂

meduna
autor
1. led 2010

nějak ti gejbiku nevím,protože já teda už blázen jsem 😀

venyska
1. led 2010

povedlo?A co se stalo pokud se mohu zeptat?

gejbik
1. led 2010

no já k tomu taky nemám daleko... 🙂 tak snad to nějak zvládneme... 🙂 musíme...

meduna
autor
1. led 2010

potrat-fuj to je ale hnusný slovo 😝 😝 😝

meduna
autor
1. led 2010

no nějak mi někdy dochází dech 😝 ale holky mě tady podržej a zase ho naberu,akorát mě to už sere tolik let se plahočit za dítětem a furt nic

meduna
autor
1. led 2010

ale je fakt,že naděje je,protože Dadoušek je těhotná,Koblížek,Naděnka,Coko a to je krása,když vidíš,že to jde!!!

lenkacar
1. led 2010

medu zdravim při novém roce ,dneska jsem byla u maky a celé odpoledne jsem si hrála s bratránkovými dětmi ,2 a 3 roky a jsem z toho nějak psycho rozhozená ...i vladís si toho všiml ,tady chodim a hekam a čumim do blba ..neměla bych to dělat ..jinak zítra v půl 9 nástup na inventuru .. 😝 sotva lezu tak jsem se předzásobila brufenama

nadis.h
1. led 2010

Gejbi tady už nás nikdo nezpucne... 😀

Medu na vanu kašli..Hlavně že budeš spokojená... 😅

meduna
autor
1. led 2010

přijdu hned,šakal chce sráááát

gejbik
1. led 2010

medu jak dlouho už trvá ta trnitá cestička????

lenkacar
1. led 2010

nadi čauky ..ty volís medu je jasnovidka a nebo už je korek vidět?

nadis.h
1. led 2010

Čauky Leni. Dneska jsem na Tebe myslela zrovna s tou inventurou. Jak to bude probíhat? Vždyt jste vše zapakovali do krabic. To budete zase vytahovat??? 😲

Medunky jsem se chtěla zeptat na to samé. To mu vidí do kadidel že odhadne kdy chce kadit??? 😀

lenkacar
1. led 2010

nadi k tomu patří ještě 1patro a tam jsou jeansy a mikči a trika a kdoví co .. a tam bude ta inventura ..sportovka je sbalená a odvezená do centrálního skladu

nadis.h
1. led 2010

Ty wogi mě normálně bolí mít zvednuté ruce... 😀 Kecala jsem s mamkou a každou chvilku jsem si přehazovala telefon... 😀

lenkacar
1. led 2010

nadi že tys honila karlosovi brčko 😕 😕 😕

nadis.h
1. led 2010

Jo táák Leni. No stejně je to pruda. Já dělala v hračkárně a tam to bylo parádní. Takových malých sračiček co tam bylo... 😝