• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
pruda je to ,že mi bolí chrbát ..jinak by mi to ani tak nesralo ,pardon že jsem v roce 2010zase tak sprostá ,ale tenhle život posranej mi fakt jinou možnost zatím nedává .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Karlik je na Lipně.Vrátí se až v neděli. :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizim prdelky moje..zítra na vás juknu jestli přijdu v nějakou slušnou hodinu domu ..pozdravuju fifinky korek a mějte se moc hezky
1. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prosimtě tak z čeho tě bolí pacinky??????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak se opatruj a užívej si ,že se musíš start jen o hadici
1. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni pa dobrou a zítra nezdechni. :wink:
budu se snažit nezdechnout .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no poznám to protože se začne točit a čuchá u země :grinning: ale taky ne pokaždý :angry: :angry: jako dneska ráno,ale ta dostala :confused: no a já pak z toho byla celej den v práci v prdeli,protože mi jí bylo líto :cry:
Leni ,Naděnka nehonila,Karlik neni doma :wink:
1. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jen abys nelítala ven kvůli každýmu fifiny prdu .. :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už fakt mizim kdybych nemusela do peří tak tu s vámi zase skejsnu ,to se ví ..tak páčko
1. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ahoj a zítra přijď,pěkný sny v peří :dizzy_face:
1. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen jestli Naďa netahala hadičáka z terárka,nebo jeho korek a proto jí bolej ruce,víš jakej korek ta hadice vysere? :confused:
1. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde je ten Dadoušek??tam se asi včera pěkně zapařilo a dnes se hajánkuje co :grinning:
1. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu taky norníkovat,ať mám zítra sílu na ten chlív tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou noc všem :dizzy_face:
1. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu díky,je mi líto co se ti stalo,taky se toho všeho bojim.Dobrou
1. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zas drbala s mamkou až se mi vybil foun... :grinning:

Holky dobrou kdo jdete..Já nejdu... :grinning:
1. led 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také nejdu :grinning:
1. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veny takl super. Aspon podrbeme. :sweat_smile: Tak mi něco pověz o sobě. :slight_smile:
1. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co by jsi chtěla vědět?Jsem v takových sračkách s prominutím s nervama že nevím jak normal přemýšlet abych nemyslela na oplodnění
1. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piš na co máš chut. Je to v prd.. co?? A máš už něco za sebou? Já jsem takhle byla v nervech taky.V tom že ani nebyla jistota zda vyprodukuju nějaká svá vejce... :rolling_eyes: Pořád při menses na krev,čekání na výsledek který byl na hov.. a zase čekání měsíc do další krve... :rolling_eyes:
1. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovýho čekání?To snad ne?A vám se povedlo na podruhé?
1. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla na 1 konzultaci na začátku duibna a z HP mi zjistili vysoké FSH,v červnu 1 stimulka...stopli mi jí protože jsem nereagovala vůbec na injekce..pak zase furt HP každý měsíc a 2 pokus v říjnu a ten už naštěstí vyšel..Ale nercy až do OPU... :confounded:
1. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je opu?Zavedení?A FSH?Já mám HP ok,jen mám protilátky proti štítné žláze,ale prý to na stimulaci nebude mít vliv,ale stejně jdu za týden k endokrinologovi
1. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
OPu je odběr vajíček.

a FSh je hormon vaječníků. Čím víc je nad 10 tím hůř. Značí že jdou vaječníky do přechodu...nebo už jsou..A tudíž mě nepomůže k vytvoření vajíček ani svěcená voda natož vysoké dávky injekcí... :rolling_eyes:
1. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš,a přeci jsi těhu.Mě zatím nic nebrání,tak snad to půjde rychle když budu mít dárce
2. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zaplatpanbuh za to.
A měli jste nějaký "problém" s tím, že je potřeba dárce?? Můj přítel je absolutně proti tomu. Je to sobecké od něj docela, ale na druhou stranu ho i chápu...
2. led 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jaký problém myslíš?Manžel má azoospermii.Nemá nic,ani mrtvé ani živé :cry:
2. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela tak jako že jestli jste s tím třeba hned nesouhlasili. Já vím že tenhle problém máte. :cry: Je to hrozný že tohle mudí být.
2. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel si to rozhodl sám.Já byla proti operaci,on o ní uvažoval,ale z větší části nechce operaci proto,protože ty spermie bývají špatné,a je riziko postižených dětí.
2. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je skvělý od něho tenhle přístup!!! Ten můj by nejspíš zahodil raději náš vztah než by na to přistoupil. :rolling_eyes:
2. led 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechtěli jsme ,to víš že nechtěli,ale teď se těšíme až uvidíme toho bobečka jednou na ultrazvuku.Víš,můj muž má moji dcerku jako vlastní.Šíleně ji miluje,když mu řekne:"Táto já tě miluju" má skleněné oči,on je skvělý táta,malá ho má i v rodném listě,a je prostě jeho.Pochytila jeho gesta,mimiku,chůzi,prostě je celá po něm.Ikdyž není jeho pouze biologicky.Každý má na to jiný názor,ale četla jsem dost názorů a příběhu holčin co mají mimčo díky dárci,a i to mě přesvědčilo že je to správná volba
2. led 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek