• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahoj medu jak se máme? :slight_smile:

holky já nechciiii aby jel domů už dneska!!!!!Měl dojet až zítra v nociiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:

Coko já právě taky ne. Ale teď chci.Je to prospěšný.
2. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to jsi pekne v prdeli......to musis makat uklidit a hlavne jit do vecerky na nakup :grinning: aby mel co papkat....pockej a on dela na Lipne doktora?
2. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak k těm zádům ,tak to jsme tři v prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kyčel mě čeká taky,už jsem byla i v nemocnici a měla jsem na kyčlích vodu a pěkně mi pan Dr.dělal punkce,mooooc pěkná záležitost :rolling_eyes:
no Coko,tak v normě s tím chlastem,jen občas
Nadi,tak ten ti dá,protože vím jak bych reagovala já a víš,že já a Karlos jsme v úklidu stejný :sunglasses:
2. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ty taky kycle :wink: to verim to muselo bolet jako prase tahat vodu....me tahal dr.z kolene vodu a malem jsem se pocurala jaka to bylo bolest.....no ty jsi vlastne na ten uklid vid :wink:
nadi asi uz kmita doma a uklizi a premysli co varit......
2. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevadí když se vetřu mezi vás???

nadi tak to sis pěkně nadělala do gatí,ale kdo to mohl tušit že?? sakra... heh tak přeju abys to co nejdřív vyřešila.... :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta tam určo divočí a neví co dřív :grinning: :grinning: rychle zapleskat hadrem,pak kastrolový tanec u plotny,to se jí ta záda rychle rozhejbou :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda :dizzy_face: medu ani ti nevím co jsem včera dělala :sweat_smile: asi se jen valela :grinning:
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh tak to je sranda se tady řežu tak trefená... máme 2zakrslý králíčky a teď jsem do misky pro mě a pro chlapa nachystala křupky no a králík zavětřil a už měl hlavu v misce a loupil křupky.... :slight_smile: :grinning: :grinning: teď tady pořád pochtívá... to je horší jak pes....
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko já jsem právě na noční...takže neudělám už nic. :grinning: a na Lipně mají ordinaci jejich firma tak tam vždy v zimě jezdí na střídačku. A dělá rentgenovýho laboranta.

Medu no právě. Já jsem teda uklidila něco,ale přece jen to není na 100% dle Vaší chuti... :grinning:

Gejbi ahoj. :slight_smile:

Coko houby sedím v práci a volala jsem mámě. Ale on dojede v noci tak bude určo chtít jít hned spát a nebude se moc rozlížet. :grinning:
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbi já měla taky králíčka.Angorského beránka. Ale ze zakrslého králíčka se stal pěkný macek,tak jsem ho dala známým na zahradu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už je budeme mít v únoru 3roky,ale normálně jsme to musely odnýst protože pořád pochtívá a nechce jít pryč.... :slight_smile: takže i my máme po pochutině.... :grinning:
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jo Coko to vlastně nevěděla co Corlos dělá,že je rentgeňák,pamatuješ jak by tě chtěl hubenou a tak si tě dá na noční stolek v rámečku jako fotku z rentgenu :grinning:
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dadoušku,taková absence :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha ty makas,takze to ridis z prace :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem teda zvedava jak tohle dopadne........
ahoj dadousku a gejbiku.....
2. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole Corlos,no mám dost :grinning: jsem chtěla napsat Carlos,jako kapánek španělsky :sunglasses:
2. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to bych se ani nedivila. :grinning: On je hroznej saďour.. Jak je na to zvyklej na ty rozsekaný huby tak v TV když něco je takovýho tak já zavírám oči a on se tlemí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jak?musíme doufat,že se Carlos nebude rozhlížet a chtít se pomazlit s hadicí co má v terárku,to by musel rožnout a to by pro Naďu nebylo dobry :zipper_mouth:
2. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj coko.... :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu nevim co dela Karlos prisla jsem mezi vas pozde a tak mam velky mezery,ale postupne budu vedet o vas vse... :grinning: :grinning: teda to ma taky povolani...bych to nemohla delat......medu to nevadi Corlos nebo Karlos
2. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ne,medu to by asi radil,ale zase muze nadis rict,ze mela tolik prace,ze to ani nestihla vse uklidit,protoze hadici bylo smutno,tak se sni celou dobu mazlila za Karlose :grinning:
2. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haďour si svítí sám u sebe.Takže rožnout nemusí. :grinning: Ale rožne v chodbě a uvidí hned kýbl a nevytřenou chodbu a na pračce horu prádla. :grinning:
2. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ajo,vidíš jak jsi fikaná,pěkně jsi to vymyslela :grinning:
2. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj na hadici bych nikdy nesáhla. Ten je zabedněnej u sebe když jsem sama doma. A Karel ho taky nevytahuje když jsem doma. Ví že se bojím.
2. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi co máte za hada???? :slight_smile: nějakýho obra jak tak pozoruju....
2. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbi ho hadičáka hnusáka.3 metry. Je to hroznýš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Nadi,jen aby,asi taky záleží co to je za hadici :sunglasses:
2. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi no fůůůůůůj se nedivím že ho nesnášíš... hroznýše bych se bála taky...
2. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj......tak to bych se bala taky...a to nam sel za svedka had a sloni :grinning: :grinning: :grinning:
medu ja jsem chytra vzdycky to vymyslim :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbi jde z něj fakt respekt. I když je "hodnej"...

Medu no na jinou hadici co máme doma si klidně sáhnu. Hned zítra... :grinning:
2. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co to bylo za svatbu Coko :grinning:
2. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek