IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
2. led 2010

Ahoj medu jak se máme? 🙂

holky já nechciiii aby jel domů už dneska!!!!!Měl dojet až zítra v nociiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ☹ ☹ 😅

Coko já právě taky ne. Ale teď chci.Je to prospěšný.

coko.joko
2. led 2010

nadi to jsi pekne v prdeli......to musis makat uklidit a hlavne jit do vecerky na nakup 😀 aby mel co papkat....pockej a on dela na Lipne doktora?

meduna
autor
2. led 2010

jo tak k těm zádům ,tak to jsme tři v prdeli 😝 a kyčel mě čeká taky,už jsem byla i v nemocnici a měla jsem na kyčlích vodu a pěkně mi pan Dr.dělal punkce,mooooc pěkná záležitost 🙄
no Coko,tak v normě s tím chlastem,jen občas
Nadi,tak ten ti dá,protože vím jak bych reagovala já a víš,že já a Karlos jsme v úklidu stejný 😎

coko.joko
2. led 2010

medu ty taky kycle 😉 to verim to muselo bolet jako prase tahat vodu....me tahal dr.z kolene vodu a malem jsem se pocurala jaka to bylo bolest.....no ty jsi vlastne na ten uklid vid 😉
nadi asi uz kmita doma a uklizi a premysli co varit......

gejbik
2. led 2010

Holky nevadí když se vetřu mezi vás???

nadi tak to sis pěkně nadělala do gatí,ale kdo to mohl tušit že?? sakra... heh tak přeju abys to co nejdřív vyřešila.... 🙂

meduna
autor
2. led 2010

ta tam určo divočí a neví co dřív 😀 😀 rychle zapleskat hadrem,pak kastrolový tanec u plotny,to se jí ta záda rychle rozhejbou 😀 😀

dadous
2. led 2010

hojda 😵 medu ani ti nevím co jsem včera dělala 😅 asi se jen valela 😀

gejbik
2. led 2010

heh tak to je sranda se tady řežu tak trefená... máme 2zakrslý králíčky a teď jsem do misky pro mě a pro chlapa nachystala křupky no a králík zavětřil a už měl hlavu v misce a loupil křupky.... 🙂 😀 😀 teď tady pořád pochtívá... to je horší jak pes....

nadis.h
2. led 2010

Coko já jsem právě na noční...takže neudělám už nic. 😀 a na Lipně mají ordinaci jejich firma tak tam vždy v zimě jezdí na střídačku. A dělá rentgenovýho laboranta.

Medu no právě. Já jsem teda uklidila něco,ale přece jen to není na 100% dle Vaší chuti... 😀

Gejbi ahoj. 🙂

Coko houby sedím v práci a volala jsem mámě. Ale on dojede v noci tak bude určo chtít jít hned spát a nebude se moc rozlížet. 😀

nadis.h
2. led 2010

Gejbi já měla taky králíčka.Angorského beránka. Ale ze zakrslého králíčka se stal pěkný macek,tak jsem ho dala známým na zahradu... 😝

gejbik
2. led 2010

no my už je budeme mít v únoru 3roky,ale normálně jsme to musely odnýst protože pořád pochtívá a nechce jít pryč.... 🙂 takže i my máme po pochutině.... 😀

meduna
autor
2. led 2010

a jo Coko to vlastně nevěděla co Corlos dělá,že je rentgeňák,pamatuješ jak by tě chtěl hubenou a tak si tě dá na noční stolek v rámečku jako fotku z rentgenu 😀

meduna
autor
2. led 2010

no dadoušku,taková absence 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

coko.joko
2. led 2010

aha ty makas,takze to ridis z prace 😀 😀 😀 tak to jsem teda zvedava jak tohle dopadne........
ahoj dadousku a gejbiku.....

meduna
autor
2. led 2010

ty vole Corlos,no mám dost 😀 jsem chtěla napsat Carlos,jako kapánek španělsky 😎

nadis.h
2. led 2010

Medu to bych se ani nedivila. 😀 On je hroznej saďour.. Jak je na to zvyklej na ty rozsekaný huby tak v TV když něco je takovýho tak já zavírám oči a on se tlemí. 😝

meduna
autor
2. led 2010

no jak?musíme doufat,že se Carlos nebude rozhlížet a chtít se pomazlit s hadicí co má v terárku,to by musel rožnout a to by pro Naďu nebylo dobry 🤐

gejbik
2. led 2010

ahoj coko.... 🙂

coko.joko
2. led 2010

medu nevim co dela Karlos prisla jsem mezi vas pozde a tak mam velky mezery,ale postupne budu vedet o vas vse... 😀 😀 teda to ma taky povolani...bych to nemohla delat......medu to nevadi Corlos nebo Karlos

coko.joko
2. led 2010

no to ne,medu to by asi radil,ale zase muze nadis rict,ze mela tolik prace,ze to ani nestihla vse uklidit,protoze hadici bylo smutno,tak se sni celou dobu mazlila za Karlose 😀

nadis.h
2. led 2010

Haďour si svítí sám u sebe.Takže rožnout nemusí. 😀 Ale rožne v chodbě a uvidí hned kýbl a nevytřenou chodbu a na pračce horu prádla. 😀

meduna
autor
2. led 2010

ajo,vidíš jak jsi fikaná,pěkně jsi to vymyslela 😀

nadis.h
2. led 2010

Fuj na hadici bych nikdy nesáhla. Ten je zabedněnej u sebe když jsem sama doma. A Karel ho taky nevytahuje když jsem doma. Ví že se bojím.

gejbik
2. led 2010

nadi co máte za hada???? 🙂 nějakýho obra jak tak pozoruju....

nadis.h
2. led 2010

Gejbi ho hadičáka hnusáka.3 metry. Je to hroznýš. 😝

meduna
autor
2. led 2010

no Nadi,jen aby,asi taky záleží co to je za hadici 😎

gejbik
2. led 2010

nadi no fůůůůůůj se nedivím že ho nesnášíš... hroznýše bych se bála taky...

coko.joko
2. led 2010

fuj......tak to bych se bala taky...a to nam sel za svedka had a sloni 😀 😀 😀
medu ja jsem chytra vzdycky to vymyslim 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Gejbi jde z něj fakt respekt. I když je "hodnej"...

Medu no na jinou hadici co máme doma si klidně sáhnu. Hned zítra... 😀

meduna
autor
2. led 2010

co to bylo za svatbu Coko 😀