IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

katy81
12. dub 2009

Ahoj Zuzy 🙂 a samosebou i ostatní 😉
Maxík byl ostříhám u veterinářky pod narkózou a zároveň mu vyčistili zoubky. sama bych to nedala,to bysme byli podrápaní až až,ale ocásek zvládneme 😀

Zuzko,v noci mě nějak přepadlo smutno že nám to nevyjde, nějak mě hráblo,teď už dobrý,ale včera jsem ani moc necítila že by mi blyo špatně,nebo tak,tak mám strach,jeslti to není špatný znamení 😕

Jinak všem přeji krásnou sváteční neděli 😉

zuzana.79
12. dub 2009

Hezkou sluníčkovou neděli všem!!!
Katynko, žádný chmury.. Víš jak se to říká, ráno moudřejší večera!!! Nikdo neví jak to dopadne, ale nesmíš podléhat špatným náladám beruško!!! A navíc si myslím, že ty nálady způsobují i hormony, které užíváš!! Třeba Ti nepřidalo na náladě ani to, že to nevyšlo Mark.. To ale není důvod, abys myslela na to, že Vám to taky nevyjde!!! Kolikátý den po transferu dneska jsi? A jak byli bobíci starý, když Ti je zavedli?? Zkoušela sis měřit bazální teplotu?? Zlato, musíš se něčím zabavit!! Já jsem si tehdy v den transferu jela koupit foťák a celý ten čas čekání jsem chodila venku a fotila.. A tehdy nám na našem totálně zanedbaném pozemku vykvetly dvě narcisky 🙂 ..Tehdy jsem začala věřit... Tak koukej vyrazit ven a udělat si radost!!!

katy81
12. dub 2009

my byli včera na grilovačce a známá s velikánským pupešem tam byla,má termín za 14 dní,tak to mě asi rozhodilo 😕 ale ted ok, spíš si myslím že v noci se mi něco zdálo 😠 tak jsem pomatená začla přemýšlet 😠
s tou teplotou jsem myslela že to nemá cenu když nemáš graf z jindy,já ji nikdy neměřila,tudíž ani nevím jaká by měla být, a jsem 5 den po trensefu-včetně
A co chlapečci v pohodě spinkali a nechali i maminku trochu vyspinkat?

zuzana.79
12. dub 2009

Jo, jo.. Dneska byli zlatíčka 🙂 .. Spinkali až do papání ve 4 ráno, miláčci moji.. Teď se snažím péct velikonoční nádivku a oni broukají v košíkách 🙂 ..
Já jsem bazálku taky nikdy neměřilal, ale dokud je 37 stupňů a víc tak je to OK 😉 .. A já jí měřila, kdy mě napadlo 😀 ..Ráno, odpoledne, navečer 🙂..
To je jasný, s tou těhulí.. Mě to taky vždycky totálně rozházelo!! Už na to nemysli, mimísci jsou určitě ok a u mamky jim je fajn!! A nejsi pomatená!! To k tomu peostě patří!!

katy81
12. dub 2009

Máš teda andílky 🙂 a to je kojíš?jsem vždycky přemýšlela jeslti ty dvojčátka kojí jako zároveň nebo zvlášť,to jsou dotazy,co?
tu bazalku můžu zkusit změřit a uvidím 😉
potěšil mě manžel,tak jsem už na tom líp,to podle mě aji ten gel,přece jen má ty hormony jak utrogestan,tak to bude i možná z toho

zuzana.79
12. dub 2009

Katynko, já nekojím.. Měla jsem strašně málo mlíčka ☹ a navíc Filípek se nechtěl ani přisát.. Ale jinak se dají kojit najednou na kojícím polštáři.. Ale není to moc praktické a chce to praxi..
Jinak jsem spočítala, že mě zaváděli mimča 12tého a 22.jsem testovala.. A tobě 8mého a 18tého má svátek Valérie,tak mi připadá příhodné, abys testla.. Protože na Valérii a její "týden divů" já věřím 😉 .. Musí to klapnout...

Jinak holky, musím se někde pochlubit.. Varský kluci hokejistický mi před chvílí udělali HROZNOU radost 🙂 🙂 😀 .. Na hokej se do naší polorozpadlý haly chodila od svých 15ti let, kdy se tu ještě hrála 1.liga a po 15ti letech jsme se tu taky dočkali 🙂 .. Naposled jsem teda byla, než jsem otěhotněla v loňské sezoně, ale měla jsem slzičky i u telky 🙂 ..

katy81
12. dub 2009

Zuzy,jen jsem se chtěla poptat,to teda musí být finančně docela náročný pro dvě děti umělá výživa...ale hlavní je že mají papu..........stejně nechápu jak můžou schválit mateřskou ve stejné výši jak u jednoho 😕

Manžel chce abych testovala až 21.4.jak mám,no tak uvidíme, nám se i jméno Valerie moc líbí 🙂 jinak jsem se uklidnila tou bazální teplotou,měla jsem 37 🙂

Teda hokejistka,jo??? hmmm...tak to chápu, já zas teďkom koukám na moto GP,ale nějak jim tam lije a tak se možná závod bude rušit,na umělým světle se v dešti nemůže jezdit... jsem se těšila na Rosátka 😀

meduna
autor
12. dub 2009

Ahoj Katy,Zuzi,Dadous,Marrakech a vsichni tady,urcite uz vsichni spite jen ja posuk tady cumakuju,rano jedeme do te Plzne,tak jsem nervni jak stara fena,manza ten uz odfukuje a ja jsem se tam jen hazela z jedne na druhou,pak jsem sla vyrabovat lednicku a myslela jsem na vas,tak jsem si rekla jdu si pocist co a jak u holek.

Marrakech,preji ti silu at vse prekonas a naberes novou, do dalsiho a ted uz jiste uspesneho boje!!!!!!

Dadous ja jsem se tady smala,jak byl ten tvuj velerychlej.
Katy opatruj se,chod ven nasavej jaro a mysli jen na to jak se zakousavaj a zadne jine myslenky

meduna
autor
12. dub 2009

maxik je krasavec!

zuzana.79
13. dub 2009

Ahojky hplčinky!!
Dneska MOOOOC myslíme na Medu!!! Ať jsou folíky pěkně veliký!!! 🙂 Držíme všechny palečky!!

Katynko, o ceně umělýho jídla radši ani nemluvit.. Jeníček má jídlo proti ublinkávání (400g za 200,-Kč a vydrží na 3 dny) a Fíďulka má hypoalergení jídlo (400g za 235,- Kč a vydrží taky na 3 dny 🙂 ..) Ale člověk by jim koupil úplně všechno!!
S tou bazálkou je to prima.. Taky jsem ji tehdy měla pořád na 37 🙂 ..
Jinak krom hojeje sleduju ještě F1 🙂 .. A mýho mužskýho ani jedno moc nezajímá 😒 ..On spíš off-roady, horolezení, sqvoš (nevím, jak se to píše 🙂..)..
Tak si každý sledujeme to své..

Všechny ostatní zdravíme!! Z.a klučíci

katy81
13. dub 2009

Ahojky holky 🙂

Medu tak doufám že dáš info,jak si dopadla,jak máš veliké folíky 😉

Zuzy tak to je teda maso,no ale hlady je nechat nemůžeš,že ?Hlavně že jim chutná a přibývají na váze 😀
Jo jo ta teplota mě trochu uklidnila 🙂 dneska na to prdím,byla to jen berlička když jsem byla rozhozená.
My F1 taky,ale spíš ty motorky 😀

Pěkný sváteční pondělí....pozor na zadečky 😀

dadous
13. dub 2009

Ahoj holčiny 😉 přeju krasny svateční den 😉
Jsem rada, že vas aspon trošku rozesměju, ale ja si ted zakazuju špatny nalady 😅 Medu doufam že daš co nejdřív info, Katy ty se drž a mysly jen na to hezky adavam ti zakaz, na ošklivy myšlenky Zuzi ty nam dodavej optimismus jo 😀 Dneska je venku zas krasně, tak asi se pujdem věnovat našemu šílenymu travníku 😝

katy81
13. dub 2009

ahoj Dadouši,tak šílenýmu trávníku,jo? to jsi neviděla náš 😝 to bys valila bulvy 😨 by se ti tn váš nezdál šílený

Medu tak jak????

jo jo Zuzka nás nabíjí,teda alespoň mě 😀

katy81
13. dub 2009

Zuzy jsem koukala do albíka a kluci jsou naprosto k sežrání 😀 😀 prostě dva andílci,hnedka bych je brala 😀 si musím počkat 😉 doufám že brzy.V těch autosedačkách jsou úžasní,s manželem se usmíváme jak blbý když na ně koukáme 😉

zuzana.79
13. dub 2009

Katynko, děkuji!! Jsou to zlatíčka moje.. Ale až mi slzy vyhrkly, když čtu tu chválu... Neboj, taky se dočkáte!!! My jsme to měli stejný.. Nejdřív zvířátka a teď dětičky!! A já pořád věřím na ty jarní měsíce!! A letos jsou úplně nádherný.. Vrací se mi vzpomínky na loňský rok.. To bylo takhle až v květnu.. Přesně takové teploučko jako dneska jsme měli po transferu 🙂 .. Já prostě věřím holky, že Vám to vyjde!! A Katynka bude první, kdo to tu rozjede 😉 .. Já jsem loni testovala o týden dřív a dva dny jsem vydržela to neříct Honzíkovi.. Čekala jsem, jestli bude čárka sílit.. Užívala jsem si ty první pocity sama se sebou.. Doteď nechápu, jak jsem to vydržela, jinak jsem hrozně ukecaná 😀 ..
Dadoušku, taky moc zdravím.. Nepřeháněj to s trávníkem!! Pokud na něm tedy neležíš 😉 .. To se mu pak můžeš věnovat o 106 🙂 ..

chaala
13. dub 2009

Ahoj holky 🙂 ,všechny moc zdravím.
Už jsme doma z chaloupky,jéééé,to bylo krásně.Počasí úplně ukázkové,tak paráda.A zítra už zase do práce 😠

Marakech,to je mi moc líto,že to nevyšlo...tak přeju hodně síly a štěstí do dalšího pokusu.

Medu,a jak jsi dneska dopadla ty?

Katy,doufám,že u Tebe se rozjíždějí těhu příznaky a brzo uvidíš testík se // 😉

zdravím i Zuzuku a Dadouse 🙂

katy81
13. dub 2009

Zuzy,proč bych nechválila když jsou to takový fešáci 😀 😀 teda ty jsi byla taková tajnůstkářka?to bych nevydržela,asi né 😉

Chaala jak jste si užili víkend? pěkně bylo co?to Lukyn musel mít radost 😀 a já žádně těhu příznaky nemám, kromě větších prs a velmi citlivých bradavek,tak nevím,ale doufám že to vyjde, na jiné diskuzy kam chodím to asi nevyšlo dvoum holkám tak se trochu bojím 😕

Medu tak jak????

Dadouš někde aukruje?

dadous
13. dub 2009

katy, ty provokaterko 😀 byly jsme se podívat na psí štěnatka, naš charles je šestinasobnym tatkou 😅
jo katy co to zas čtu 🙄 jak jinym nevyšlo? tobě to prostě vyjde a hotovo 😉
zuzi tan naš travník je samej mech 😝 tak se ho snažíme nějak zlikvidovat ale to hrabaní je na palici 😠 mam mozoly ☹

dadous
13. dub 2009

medu tak jak na ultrazvuku? 😵 čekame 😵

katy81
13. dub 2009

Ahoj dadouši 😉 teda a jaký je charles plemeno?

trochu depka,ale jen trochu,víš že se cítím tak naprosto v pohodě,normálně,žádný pocity jak některý mají jako že to ví že jsou těhu..no asi mi trochu hrabe,ale co,musím doufat že se objeví // 😉

dadous
13. dub 2009

mame jorkšíra 🙂 no víš co, každa hned necítí že je těhu. A citlivy bradavky jsou taky příznak neee? 😀 a kdy že budeš testovat?

katy81
13. dub 2009

jejda jorkšírák, tak to museli být malinkatí 😅 viděla si je vůbec? 😀
no pořád si říkám že asi jo,já jinak nemám citlivý prsa,jen těsně před menzes,ale tak velký jsem je neměla vůbec,no snad to není tím gelem,ale těhu 😉 testovat jsem chtěla v neděli,ale manža že až v úterý,tak nevím 😕

meduna
autor
13. dub 2009

Ahojte holky,tak jsem se sem konecne dostala,cesta docela sla,nebylo moc aut ale prdel mam stejne drevenou.Tak na ultrazvuku mi pan dr.Hradecky rekl,ze mam 6 folicku ale jen 4 jsou dobre,pamatuji si,ze jeden je 18 a druhy uz 20 a tamty zbyle 2 jsem zapo,vystelku mam 10mm,to je pry dobre rikal.No ale prodlouzenou kultivaci mi delat nebudou,protoze ma asi strach,ze kdyz je jich tak malo,tak by nemuselo byt nic.Rikal,ze po 3 dnech mi je zavedou.V patek me ceka opu.

dadous
13. dub 2009

medu tak to maš za par 😀

dadous
13. dub 2009

katy nech to na utery 😉pejskum je už sedm tydnu a jsou krasny 😉

meduna
autor
13. dub 2009

no to teda 😝 😝 bojim bojim 😢

meduna
autor
13. dub 2009

Katy,Dadousek ma pravdu,koukej vydrzet do uterka

dadous
13. dub 2009

neboj, se těš 😅

meduna
autor
13. dub 2009

jsem zvedava na narkozu a pak jeste 200kilacku domu,to si Roman se mnou uzije 😝

dadous
13. dub 2009

budes hajat, ti ustele v zadu v autě a ani nebudeš vědět jak ses dostala domu 😀