• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
bláži mamka je noční pták... :grinning:

ted jsem musela jít spravit ven bránu k parkovišti...zamrzla a nešla zevnitř.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nešla zevnitř otevřít tam mělo být... :grinning:
2. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tak u nas je opet snizek a je to jako v pohadce,ale jen za oknem..musi tam bejt pekna kosa.....ja jsem si ted dala snidani a jdu neco poklidit,at nedopadnu jako nadis. :grinning:
medu fotku dam,ale musim ji nejak zmensit a nevim jak,takze to musim nejdriv vymyslet....nebo ti ji poslu na maila,kdyz me ho das..... :wink: :wink:
vcera me uz nesel vubec nahodit MK,tak jsem to vypla a sla si lehnout....
3. led 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
A jinak holky zdal se me sen,uplne zivej......o tom jak byl sraz....a sebou jsme mely deti a to vsechny...dadousek mel holcicku,ja kluka,nadis taky kluka,lenicka holcicku a medu mela dvojcatka :wink: muzu vam rict,ze jsem se pak vzbudila a rikala jsem si,ze vam to musim hned rano napsat.....at vidite jak me hrabe z toho MK...... :grinning: :grinning: ale bylo by to moc krasny,kdyby to tak bylo
3. led 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky Kobylky která pak tu je nudím se a nemám co dělat tak koukám kde by jsem pokecal amanža dělá venku a já se tu nudím
3. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je krásný sen jenom já zase žádné miminko neměla
3. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda blazenko,
ja uklizim jako diva a tak si musim dat malou pauzu....nebo chcipnu na zada....au,au......no protoze ty sem moc nechodis a s holkama si pisu porad a tak je mam asi uz nejak moc zafixovany v pameti.... :wink: :wink: ale neboj budes mit taky mimi.....tenhle rok se prolomi a budou vsechny tehulky.......
3. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
S tím úklidem to moc nepřeháněj a odpočiň si.Já si dělám srandu já vím že sm moc nechodím ,ale nějak není čas a když vidím jak je tu každá těhu tak si mylím že sem ani moc nepatřím teď tu rodí skoro každá kamarádka a mě už to an i netrápí už jsem vůči tomu nějaká odolná
3. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
M?edunka asi ještě pochrupuje odpočívá po náročném zaměstnání :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem byla ve městě anakupovala jsem pro kamarádčinu holčičku malinký dárek tak snad se jí to bude líbit
3. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
blazenko,medu a lenkar,taky nejsou tehu a chodi sem porad....a patris sem i ty,tak muzes za nama chodit,vzdyt tady probirame vse a ne jen deti....a je tu sranda.......
nakupovani to jsem byla vcera taky ve meste a kdyz jsem videla ty veci na sebe tak bych hned nakoupila,ale bohuzel nemuzu :grinning: takze si pockam do pristiho roku :wink:
3. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já se polepším jo ?
Tohle bylo na mimi.
3. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
skusím to dát do alba a okomentuješ mi to jo ?
3. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska je tak krasne venku...sice bilo,ale ted mam otevreny okna a je nadherne....kdyby byl semnou doma manzel,tak jdu hned ven na prochazku....ale tekhle me to moc nebavi,kdyz jsem sama..... :wink: premyslim co si mam udelat k jidlu a porad nevim.....
3. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo dej ja se podivam :wink:
3. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem dala zapéct těstoviny .A kde máš manžela v páci ?
3. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
manzel me vcera odletel na zapas a tak jsem sama a vrati se zitra rano...takze nemusim varit,ale uz mam hladik a tak premyslim co na rychlo :grinning: testoviny ty ja taky muzu mnam.....mozna ja udelam spagety to je rychlovka....
3. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
to já mám taky ráda už to tam je mrkni
3. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyby jsi bydlela blíž tak ti řeknu přijď na objed
Na jakej zápas jel
3. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pošli mi tu fotku jak jsi psala já ti jí zmenším jestli chceš
3. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo,zase me blbne hrozne MK...vubec se sem nemuzu dostat...se poseru :grinning: :grinning: dlouho to nacita a seka se to...mrknu do albicka.......
manzel dela u hokeje,takze z hokejem jel na zapas....... :wink: takze vikendy jsem sama doma.....no to nez bych dojela k tobe tak by to uz nebylo k jidlu :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
blazenko,to je krasny.....vcera jsem zrovna rikala mamce,ze na holcicky maji tolik krasnych veci a na kluky nic..... :wink: a jak mala ma otevrenou pusinu to je super.......no ja tu fotku poslu medu na maila,az se na nas napoji......
3. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to je v pohodě jen že jsem to tu četla tak jsem chtěla pomoct .
A co dělá u hokeje hraje nebo nějakou jinou funci má
3. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
to je zrovna kamarádka které je 28 a ještě nechtěli pak jsme mluvili o mimi jak jsem na tom já a ona že by ještě nechtěla a pak se jí to prý rozleželo v hlavě a tak to začli zkoušet a za měsíc a půl otěhotněla a vzniklo z toho tohle
3. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
blazenko,je maser :wink: takze uz nehraje,ale hral.....no to je vzdycky tak....nechces mimi a ono prijde..chces a ono to nejde......
3. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nevíte někdo jak dopadla nadiska???? :grinning: mylím na ni kudy chodím... :grinning:
3. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda gejbliku,to nevim teda,ale snad dobre,az se vyspi,tak urco napise holka jedna........
3. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
heh chuděrka... :slight_smile:
3. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslis ze je v pohode :grinning:
3. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
co se děje s Nadis včera nic neříkala že by se něco dělo
3. led 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek