IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
3. led 2010

dad me taky blbne net.....trva to dlouho nez se dostanu na MK,ale jinak to slape....
neboj blazi ja to prehanet nebudu,musim v klidu......no nadis preci prijel pritel v noci a tak jak to u nich dopadlo....
dad...do vany ja se sprchuji 😀 😀 to je jistota,ze vylezu

dadous
3. led 2010

no coko mě čeka to holení dneska 😅 tak ja radši počkam až příjde dadouš, aby mě z ty vany kdyžtak vatahnul 😀

meduna
autor
3. led 2010

ahoj Dadoušku,neboj vejdeš 😉 jo kobyla je dnes zabržděná 😠 Bláži máš to tam,ale já jelito je nechala velký,Roman mi je musí zmenšit

meduna
autor
3. led 2010

Dadoušku,jdeš zítra na UTZ,když jde srst dolu?

coko.joko
3. led 2010

dad tak to te lituji nevim jestli bych se nechala od Vrati oholit...asi to budu muset taky uz resit jak na to...mozna to zrcadlo.....me to holeni ceka ve stredu 😀 😀

meduna
autor
3. led 2010

a kde je nová fotka pupíčku 😉 poslední je z 26tt 😠

coko.joko
3. led 2010

medu ty to mas v merku 😀 vsechno...ale dad by mela dat fotecku,at vidime jak roste

meduna
autor
3. led 2010

no Coko ty jsi taky pozadu s fotkou 😎

meduna
autor
3. led 2010

nemám na to nervy jak je to pomalé,jdu čumět na bednu,jinak si tady vzteky okoušu poslední zbytky nehtů 😖

dadous
3. led 2010

medu jdu až v utery 😅

blazenkaa
3. led 2010

medu tak to je nádherné miminko

meduna
autor
3. led 2010

a už dnes chceš holit srst jo 😕 to bude v uterý vypadat jak kriminálník s dvoudenním zárustem 😀

meduna
autor
3. led 2010

Blaženko,ale bylo to hrozně velký ne?musela jsi to určo posouvat,aby jsi tu fotku viděla 😅

coko.joko
3. led 2010

medu ja to mam taky pomale to je tim,ze jsme u skopcaku 😀 😀 holky z Cr si vubec nestezuji 😀
no vidis ja fotecku musim rict Vratovi at me zase vyfoti 😉

meduna
autor
3. led 2010

no ale Dadoušek není u skopčáků a má to taky pomalé 😕

meduna
autor
3. led 2010

no to mu řekni

dadous
3. led 2010

tak pupík je tam, se divím že to při ty rychlosti šlo 😅

meduna
autor
3. led 2010

kráááása Dadoušku 😵 😵 😵 😵

coko.joko
3. led 2010

medu jaky mimi ja chci tky videt 😕
dad to je krasa.........
no dad je asi propejena s nama,proto ji to nejde

meduna
autor
3. led 2010

jo Coko k tomu tvému snu,že jsi všem nadělila po jednom a mě hned dvě,že ty mě chceš strhat 😀

dadous
3. led 2010

akorat že mi nevyšli ty zeleny kadutky na dnešek 😀

meduna
autor
3. led 2010

no mě to bylo nějaký divný,jsem si na ně už tak zvykla 😀 ale máš fakt pěkný bříško,nejsi rozteklá,prostě jen pupíček,tak se mi to líbí to bych taky chtěla.Třeba moje máma když mě čekala,tak byla jak koule,ani nebylo vidět,že je těhu,nějak jsem se jí rozlila kapánek všude 😀

coko.joko
3. led 2010

medu ja nevim ty si tam mela dve miminka,proste ti to preji,at si to uzijes se vsim vsudy....kdyby to klaplo,bych se dala na vesteni 😀 😀
dad fakt mas uz krasny brisko to ja mam jen melouna 😀 😀 ale uz me asi zacina kopat....mam porad bublinky v brisku,hlavne kdyz chci spat a nebo kdyz se ohybam......

meduna
autor
3. led 2010

Coko,posílala jsem Blažence bafana

coko.joko
3. led 2010

aha bafanka......a ja nemam ☹ chci taky......no taky si preji at mam vse v brisku a ne vsude okolo,bych se zblaznila......tak uvidime jak to budu valcit ja......

gejbik
3. led 2010

holky kdo jste byly kuřačky? nebo ještě jste? Jinak dnes mám poslední žrací den tak teď tady futrujeme pizzu... od zítra začínám cvičit tudíž taky si začínám hlídat jídlo... páč prdel co se klepe jako ovar není nijak atraktivní... 😀 je tak???

dadous
3. led 2010

joo coko taky si mě tím snem potěšila 😅 a neboj od toho 25tt ti pupík najednou začne rychle rust 😀
medu roztekla teda jsem 😀

meduna
autor
3. led 2010

to říkám každý den a stejně vyhraje chtíč na žrádlo 😀
Coko,jsem zvědavá na tvou předpověď 😎

coko.joko
3. led 2010

no fakt bych vam to prala.....a kdyby to klaplo,tak bych byla jen a jen stastna....
gejbik ja hulila jako tovarna........a kdyz jsem byla si v 6 tt a zaclo me bejt tak zle,ze jsem nemohla jist a jen jsem lezela,tak jsem prestala i hulit a zatim nehulim a smrdi me to.....

gejbik
3. led 2010

coko no já taky hulím jak fabrika, teda omezuju jak sviňa za den max 5 a zatím dodržuju... no doufám že to odbourám.... 🙂 kujwa mám doma totiž nekuřáka a to je pořád boj jak prase.... 😀