IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
6. led 2010

Daduš no je mi to jasné,že mi ty holčičky čornete. 😀

dadous
6. led 2010

no nadi ale vy si určo pořídíte ještě jedno mimi, což u mě už asi nehrozí 😀

nadis.h
6. led 2010

No snad. Uvidíme. Chtěla bych ještě jedno zkusit.Ale nevím co na to přítel.

dadous
6. led 2010

hele třeba se vam pak zadaří přirozeně 😅

nadis.h
6. led 2010

Prdlušo. Já nemám vejcovody... 😀 😀

coko.joko
6. led 2010

ahojda,
tak holky moje....koukam ze se me plni sen zatim......na strane 1200 jsem psala,ze nadis bude mit kluka....JUPIIIII........tak dadousku zitra at tam mas ty holciku... 😉

dadous
6. led 2010

😀 ajo 😀 ja ve vas mam trošku hokej 😀
coko ja se tam uplně bojím jít, že zas bude zklamaní 😢 co kominík? dal si margotku?

coko.joko
6. led 2010

jak sklamani.....bude to holka to vim a citim to 🙂 takze nebude smutek......no kominik prisel az v pul desaty...ja tady od pul osme strasim....a prisel ucen a s jednim docela dorej..dali si jen piti a za 10minut sli pryc....takze pohoda....
nadis,ten muj premysli,ze az bude prckovi pul roku,tak chce dalsi blazen....... 😀 😀

coko.joko
6. led 2010

jak mas v nas hokej....to nemuzes mit..... 😀 😀 😀

coko.joko
6. led 2010

je nadi,mas krasnou fotecku....cely tatinek 😉 😉

nadis.h
6. led 2010

Dadu já držím partu s medunkou. 😀 viz ty vejcovody.

Coko to by byl gol kdyby se ten sen splnil... 😀

Já se raději nezmiňuju doma zatím o dalším děcku,když ještě nemáme ani toho jednoho. 😀 Ale chtěla bych tak v roce a půl 2 letech..Uvidíme co bude. Je to ještě brzy plánovat.

dadous
6. led 2010

no tak to moc dlouho nepobyli 😀 hele ja bych dvě děti takhle brzo za sebou nezvladla 😝

dadous
6. led 2010

nadi je mi to jasny ale ja to stejně zapomenu a za pul roku ti napíšu že se vam třeba zadaří přirozeně 😀 😀 ber mě s rezervou, přeci jen jsem už trošku starší paní 😀 😀 😀 😀

nadis.h
6. led 2010

Dadu .. tak to se omlouvám starší paní... 😀 😀

Coko kolik je Tvému?Určo jsme se o tom bavily,ale já jsem asi taky starší paní a nevím to.... 😀

coko.joko
6. led 2010

ja taky nechci takhle brzy a pockej on si to rozmysli,az uvidi toho prcka a pak nebude chtit ani druhy jak bude rozmazlovat tohle......to rika jen ted.....
nadi to bych taky cumela,kdyby to vyslo ten sen......ale vidis u tebe jsem to uhadla a zitra budeme vedet jak je na tom rodinka dadousku 😉 v kolik tak jdes dad......ja jdu zitra taky...takze dnes bude velky holeni 😀

coko.joko
6. led 2010

kolik vam je holky starsi pani....to beru tak okolo 50 let......a to vam urco neni........ 😉 😉 😉 no ja k vam prisla dele takze mam v tom hokej taky......
nadis ja mam o hodne starsiho manzela...... 😎

dadous
6. led 2010

no vy jste ještě mlady holky 😀 😵

coko.joko
6. led 2010

no dadousku ty jsi taky mlada pani 😀 😀 nevim kolik ti je,ale typuji tak 30 a kousek......

dadous
6. led 2010

😀 jo jako že jsem měla lukaše v 15ti 😀 😀 😀

nadis.h
6. led 2010

Mě je 27...ale zapomínám jako 80i letá... 😀

Coko a to znamená-starší? Mému bude 41 až se narodí tohle,tak chci srovnat zda bude ještě jedno malé chtít pak později.

coko.joko
6. led 2010

a proc ne dad v 15nacti 😀 😀 ja jsem rekla,ze ti je neco malo pres 30 let.... 😉 😀
nadis,tak to jsi mlada jeste.....
no ten muj je o 18 let starsi nez ja.....ale je porad jako mlady kluk 😉 😉

dadous
6. led 2010

mě letos bude už 39 😅 ale zas mam mladšího dadouše o 5 let 😵 ale stara si nepřipadam, to jen ten mozek nějak zakrnuje, ale taky to bude tím že jsem už pul roku doma 😝

nadis.h
6. led 2010

To ten můj taky. Já mu původně ani nevěřila, že mu je 39..Až mi musel ukázat občanku. 😀 Jsem za něj ráda.Mladý kluci jsou pitomci.. 😝

coko.joko
6. led 2010

ja rikam porad,ze clovek se nema hodnotit podle veku,ale podle toho jak se citi 😎 takze tady jsou same mlade holky 😉

dadous
6. led 2010

přesně tak coko 😵

liptonek
6. led 2010

ahojte vespolek

coko.joko
6. led 2010

no nadi tomu memu ten vek neveri nikdo 😉 je to sranda........
dad vid ja se podle toho ridim porad a zatim to funguje....... 😵
jsem se holky asi prezrala,ted cekam na cokotatu a pujdem na prochazku.....je tu krasne zima,ale musime ven.....

coko.joko
6. led 2010

ahojda liptonku....jak se mas?

dadous
6. led 2010

ahoj lip, tak jak je? 😕

nadis.h
6. led 2010

Ahojky Liptonku, 🙂

Holky tak tak. Dle občanky to soudit nelze. Já znám i "staré mužské" co se chovají jak howada... 😝