• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Daduš no je mi to jasné,že mi ty holčičky čornete. :grinning:
6. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi ale vy si určo pořídíte ještě jedno mimi, což u mě už asi nehrozí :grinning:
6. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad. Uvidíme. Chtěla bych ještě jedno zkusit.Ale nevím co na to přítel.
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele třeba se vam pak zadaří přirozeně :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdlušo. Já nemám vejcovody... :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
tak holky moje....koukam ze se me plni sen zatim......na strane 1200 jsem psala,ze nadis bude mit kluka....JUPIIIII........tak dadousku zitra at tam mas ty holciku... :wink:
6. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ajo :grinning: ja ve vas mam trošku hokej :grinning:
coko ja se tam uplně bojím jít, že zas bude zklamaní :cry: co kominík? dal si margotku?
6. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak sklamani.....bude to holka to vim a citim to :slight_smile: takze nebude smutek......no kominik prisel az v pul desaty...ja tady od pul osme strasim....a prisel ucen a s jednim docela dorej..dali si jen piti a za 10minut sli pryc....takze pohoda....
nadis,ten muj premysli,ze az bude prckovi pul roku,tak chce dalsi blazen....... :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak mas v nas hokej....to nemuzes mit..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nadi,mas krasnou fotecku....cely tatinek :wink: :wink:
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu já držím partu s medunkou. :grinning: viz ty vejcovody.

Coko to by byl gol kdyby se ten sen splnil... :grinning:

Já se raději nezmiňuju doma zatím o dalším děcku,když ještě nemáme ani toho jednoho. :grinning: Ale chtěla bych tak v roce a půl 2 letech..Uvidíme co bude. Je to ještě brzy plánovat.
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to moc dlouho nepobyli :grinning: hele ja bych dvě děti takhle brzo za sebou nezvladla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi je mi to jasny ale ja to stejně zapomenu a za pul roku ti napíšu že se vam třeba zadaří přirozeně :grinning: :grinning: ber mě s rezervou, přeci jen jsem už trošku starší paní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu .. tak to se omlouvám starší paní... :grinning: :grinning:

Coko kolik je Tvému?Určo jsme se o tom bavily,ale já jsem asi taky starší paní a nevím to.... :grinning:
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nechci takhle brzy a pockej on si to rozmysli,az uvidi toho prcka a pak nebude chtit ani druhy jak bude rozmazlovat tohle......to rika jen ted.....
nadi to bych taky cumela,kdyby to vyslo ten sen......ale vidis u tebe jsem to uhadla a zitra budeme vedet jak je na tom rodinka dadousku :wink: v kolik tak jdes dad......ja jdu zitra taky...takze dnes bude velky holeni :grinning:
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik vam je holky starsi pani....to beru tak okolo 50 let......a to vam urco neni........ :wink: :wink: :wink: no ja k vam prisla dele takze mam v tom hokej taky......
nadis ja mam o hodne starsiho manzela...... :sunglasses:
6. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy jste ještě mlady holky :grinning: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadousku ty jsi taky mlada pani :grinning: :grinning: nevim kolik ti je,ale typuji tak 30 a kousek......
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo jako že jsem měla lukaše v 15ti :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je 27...ale zapomínám jako 80i letá... :grinning:

Coko a to znamená-starší? Mému bude 41 až se narodí tohle,tak chci srovnat zda bude ještě jedno malé chtít pak později.
6. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc ne dad v 15nacti :grinning: :grinning: ja jsem rekla,ze ti je neco malo pres 30 let.... :wink: :grinning:
nadis,tak to jsi mlada jeste.....
no ten muj je o 18 let starsi nez ja.....ale je porad jako mlady kluk :wink: :wink:
6. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě letos bude už 39 :sweat_smile: ale zas mam mladšího dadouše o 5 let :dizzy_face: ale stara si nepřipadam, to jen ten mozek nějak zakrnuje, ale taky to bude tím že jsem už pul roku doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ten můj taky. Já mu původně ani nevěřila, že mu je 39..Až mi musel ukázat občanku. :grinning: Jsem za něj ráda.Mladý kluci jsou pitomci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja rikam porad,ze clovek se nema hodnotit podle veku,ale podle toho jak se citi :sunglasses: takze tady jsou same mlade holky :wink:
6. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak coko :dizzy_face:
6. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek
6. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi tomu memu ten vek neveri nikdo :wink: je to sranda........
dad vid ja se podle toho ridim porad a zatim to funguje....... :dizzy_face:
jsem se holky asi prezrala,ted cekam na cokotatu a pujdem na prochazku.....je tu krasne zima,ale musime ven.....
6. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda liptonku....jak se mas?
ahoj lip, tak jak je? :confused:
Ahojky Liptonku, :slight_smile:

Holky tak tak. Dle občanky to soudit nelze. Já znám i "staré mužské" co se chovají jak howada... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek