IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
7. led 2010

Guten Morgen, 😀

to byl hnus vstávat v 5,30 😝

coko.joko
7. led 2010

Ahojda,
teda vcera jsem byla uplne na nervicky,protoze 15 minut to nacitalo a pak sem pisu a uplne to vypadlo....tak jsem sla spat....nasrana 😉 a ten muj se me smal.....no a dneska jsem musela vstavat v pul sedme a v sedm prisel ten kominik a 3 minutach zjistil,ze tady byl vcera a ze to spletl a mel jit o patro nahoru.......no tak takhle to mate.....
nadis to je budicek vid brzo.....me to taky nedela dobre........
medu ja uz margotku nemam musim koupit vetsi zasoby v Cr........ale jeste mam tatranky......
dadousku,tak at to dneska klapne a vidis u dr.tu holcicku 😉

nadis.h
7. led 2010

Coko ježiš tak to by mě kleplo!!!! 😅 To je jako já jsem po noční vstávala brzy kvůli PPLku a on nedojel. 🙄

U Dadouška je to jasné. Pindíka by nepřehlédli takovou dobu. 😵

coko.joko
7. led 2010

nadi......maji v tom tady bordel...... 😀 😀
no tak to by me taky slehlo,kdybych cekala na PPL a on nikde......

nadis.h
7. led 2010

A to mě ještě vzbudil pitomec v půl 10 ráno,že dojede na sto péro. 🙄

coko.joko
7. led 2010

no tak to bych ho nekam poslala,az prijdete.......tyjo,me zase ten kun blbne uz i rano.......to je v prd*li.....kdy to daji do poradku........

nadis.h
7. led 2010

Coko a nemáš něco s PC?? Mě to šlape krásně.

coko.joko
7. led 2010

nadi nemam,protoze me jde vse ostatni,ale jen kun blbne......a to uz asi tyden..........treba to je tim,ze jsem tak daleko 😀 😀 😀

nadis.h
7. led 2010

😀 😀 asi to máš zamrzlý... 😀

coko.joko
7. led 2010

no taky jsem si myslela a nebo cokotata me to nejak blokl,protoze je ze me uz hotovej a rika me ,ze nemusi ani chodit domu,kdyz jsem porad na koni.....ale je uz v obraze vzdy se me pta........co pise medu,dadousek,nadis atd.....je to sranda......

nadis.h
7. led 2010

Tak to máš super. Mě K vždy jen "zprudí" co na netu pořád dělám... 😀

coko.joko
7. led 2010

no ten muj je v poho,akorad ho musim vzdy pustit aby se podival na ty svoje sportovni stranky a pak je klidek...dneska me od rana pekne bublinkuje brisko....zacina malej kopat....za par tydnu to bude asi mazec... 😀 a hlavne to je hrozne zvlastni pocit.....

coko.joko
7. led 2010

mas dnes volno?nebo pises z prace.........porad me co mam udelat dobreho a hlavne rychleho...Vrata me otravuje at udelam neco na zimak ke kave klukum a ja nevim co......nemam napad........

nadis.h
7. led 2010

Jeee Ty se máš. Taky se těším na kopkání!!! 😵

Jestli máš jablka a listový tak bych flákla štrůdl do trouby.

coko.joko
7. led 2010

no to jsem premysela taky, neco co tu neznaji....asi jo to je rychle a ne pracne......me to totis vubec neba u trouby stat a patlat neco......a to jsem cukrarka taky dobry co.....
no pockej za 6 tydnu to ucitis ten pocit......a pak si budes rikat,at je jeste hodny klucina.....co jmeno...mate uz ...

nadis.h
7. led 2010

Nemáme jméno. Nechám ho vybrat K. Ale navrhnu Oliverka a Denise. Oliver zatím vede. Ale určitě neprojde. Jsem zvědavá co vymyslí.

A štrůdl jasan.A manža at si nastrouhá jablka když chce něco ke kávvě. Tak at se podílí.. 😀

coko.joko
7. led 2010

nadis tak ten pomaha,kdyby si ho videla v akci v kuchyni tak se smejes,ale ja mu to vzdy hrozne pochvalim a mas pak videt jak je rad 😉 😉 😉 takze toho se nebojim.....
je Oliver se me taky libi....treba projde....ja jsem taky rekla,at si jmeno da Vrata sam,ze to necham na nem....

nadis.h
7. led 2010

Jojo Olík se mi moc líbí.Možná jako jediný jméno klučičí.

Ten můj je stejný. Když jsem byla po laparce tak prý že uvaří... Jediný špagety s kečupem umí.Ale když jsem ho viděla tak jsem se raději přemohla a uvařila sama. 😀

coko.joko
7. led 2010

nadi to je prd.....spagety to jeste jde,ja teda vzdy musim bejt u toho,kdyz je ten muj v kuchyni,ale kdyz rekne,ze neco uvari,tak vim ze to objedna nekde a prinese domu.... 😀 😀 to je jeho vareni........kolikrat si rikam,ze bych tady chtela bejt v lete,kdyz je tu 2 mesice sam a ja jsem v Hradci.....to musi vypadat.....

lenkacar
7. led 2010

ahoj holky ,ahoj lipánku to je dobře žes přišla .. 😉 u nás budou špegetky dneska vaří vladís,já jsem se ospršila kedlubnu umyla jako každý den a čekam návštěvku ..společnýma silama jsme sklidili vánoce a čekám na jaro 😀 😀 😀

nadis.h
7. led 2010

Tak to máte od něj "uvařené" aspon chutné! 😀

Ahoj Leni.Já zkrámovala taky stromeček v práci dneska. Ana jaro čekám už tak měsíc. 😀

coko.joko
7. led 2010

ahoj leni....ty mas teda sikulu doma,kdyz vari........jaro to uz bych taky brala.......ta zima me teda vubec letos nebere...... 😉 taky musim jit jeste do koupelny udelat neco se sebou.....ale ted e me vube nechce

lenkacar
7. led 2010

no původně jsem chtěla čekat s nějakou malou výzdobou vánočníí ,ale nakonec jsem si řekla ,že to sklidim celý ,že nebudu mít na to pak náladu tak jsem vyndala jarní výzdobu a čekam v závějích na to jaro .. 😀 😀 😀

lenkacar
7. led 2010

včera jsem zaúkolovala vedoucí at mi zjistí proč dovčera nejsem přihlášená od něj na zdravotce ..jsem zvědavá co bude dál ..

nadis.h
7. led 2010

Leni to je pěknej hajzl jestli Tě nepřihlásil!!! Smlouvu,ale máš ne?Abys to dyžtak mohla na zdrávce doložit a nechtěli to po Tobě!

lenkacar
7. led 2010

já tam včera s tou pani mluvila a ona řikala že smlouva stačí ,ale že budou honit jeho ..achjo

coko.joko
7. led 2010

leni to snad neni ani pravda jak se ty hazli chovaji........to me muze vzdy vytocit....

nadis.h
7. led 2010

No jasný. Ty jen tou smlouvou dokážeš že jsi byla zaměstnaná a průser bude jeho!!! Já tohle nesnáším.Já mám smlouvu taky podepsanou a ještě jí nemám v ruce!!!Prý že majitel měl dovolenou přes svátky a tak...Tak dnes doufám,že jí nakouří účetní!!!Už nevěřím nikomu!Chci mít vše na papíře.Žádný napíšeme tohle a na ruku tohle.HOVNO!

lenkacar
7. led 2010

no holky já tomu taky nevěřim páč to vše na mě bylo pěkně ušitý ..

coko.joko
7. led 2010

leni to je tak akorad mu dat pres tlamu 😉 a co prednison uz ho zobes?