IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. led 2010

jo myslíš? 😕 jen ,aby to tak někdy bylo.někdy tomu už nevěřím.

meduna
autor
10. led 2010

ale snad bych se radši holila,než tahat peška 😀 😀

coko.joko
10. led 2010

myslim a verim tomu......ja cekala 4 roky a taky to prislo,tak verim ze se to povede i vam..... 😵
peska 😀 😀 dobrej nazev..........

meduna
autor
10. led 2010

a kde že jsi to byla?

coko.joko
10. led 2010

Ja jsem byla v Brne,ale hrozny............... ☹ pak jsem presla do Kostelce nad Orlici a tam uplne super....hrozne me pomohli 😀

meduna
autor
10. led 2010

v Brně jsem taky byla v Heliosu,před 16lety 😕

coko.joko
10. led 2010

no ja v roce 2007,2008 a muzu rict,ze nikdy vice.......ja byla v Unica ☹ jen penize z nas tahali a ne male a k nicemu......

meduna
autor
10. led 2010

jdu chvilku vyhodit kopyta,nějak mě TO 😝 zmohlo 😖

nadis.h
10. led 2010

Ahoj holky,

Já dělala očistu PC.Byl nějaký pomalý. Ale je pořád takže jsem to nijak moc nespravila. 😀

Medu já mám občas chvilky, že se až zamyslím nad tím jaké je to fajn že TO nemám už takovou dobu... 😀

Tady je to děsný se sněhem. Jsem ráda,že jsem doma. Už nejsou ani chodníky.Je to jen uplácané současně se silnicí ve stejně výšce... 😝

coko.joko
10. led 2010

me to teda holky ani tak nevadil,ze to mam....... 😀 😀 asi tim,ze jsem to mela jen 3 dny 😀 😀
nadi,teda ta ocista trvala cely den....ale tim to urco neni....ja jsem taky cistila net a nic.....ale ted to slape 😀

nadis.h
10. led 2010

Já měla celkově ppomalé PC.Ne jen net. 😝 No a ve 12 jsem si lehla k telce a unsula až do půl 5.. 😀 A to jsem schválně vstávala brzy,abych moc dlouho nestrašila večer a zaspala že jsem sama doma.A ono toto... 😝

coko.joko
10. led 2010

teda a usnes vecer? 😉 to ja bych teda neusla a cumela bych asi na telku............ 😀 proto ja si porad hledam nejakou praci at nespim pres den........jsem taky sama 😀

nadis.h
10. led 2010

No právě že určitě neusnu. 😀 Snad bude něco v telce aspon. Já chtěla taky uklízet. Prát a vyházet své oblečení co nenosim a je mi malé páč mi to zabírá jen místo ve skříni.

coko.joko
10. led 2010

nadi,tak tohle mam za sebou to jsem delala pred par tydnama,ale to litalo a pak jsem zjistila,ze vlastne nic nemam 😀 😀 a to co jsem si nechala,tak jsem pekne dala do pytlu a pod postel,protoze to nemuzu ted nosit....a mam tolik mista.......se tesim,az zase neco nakoupim.....ale to si jeste pockam 😀 😀

nadis.h
10. led 2010

Já mám právě už na nošení jen jedny jediný kalhoty takový látkový kostkovaný. 😀 Ty jsem si kdysi koupila v Orsay že do nich přiberu protože měli jen jedny a velký.Tak jsem do nich dorostla ted po tak 4 letech. 😀 Takže dopadnu jako Ty. Trička mam samá z kterých vylejzá pupek...Takže max jediný co mi tam asi zůstane budou spoďáry... 😀 I podprdy jsou malé.

coko.joko
10. led 2010

nadi to jsem vse koupila nove.....protoze tricka me nejsou,podprdy ted uz taky ne,takze jsem musela koupit,svetry a ryfle jsem mela asi naposled svoje,protoze me v nich uz tlaci pupek.....takze mam ty laclace......ale uz nechci nic vic kupovat,protoze co pak stim...... 😀 😀 porad pocitam,ze pak obleknu svoje stare veci.......

nadis.h
10. led 2010

Tak to já neobleču svoje staré džíny apod.Ty jsem měla kupované těsně před stimulkou a pak ke konci jsem je zapla už horo těžko v leže. Takže to vše vyhážu ptž pochybuju,že 51 kg budu ještě někdy mít. 😝

A gatě taky nechci zbytečně ted kupovat.Max nějaké levné jedny a překopat to s nima do jara a pak bych chtěla něco praktickýho co bych mohla nosit tak nějak i pak po porodu. Hlavně mi půjčí něco ta jedna holčina z práce.Což je fajn.

coko.joko
10. led 2010

to nevyhazuj to urco obleces........neblazni......presne taky to chci preckat v jednych kadkach a prdim na to....

nadis.h
10. led 2010

No nevim nevim. Ale tak to někam schovám a uvidíme. 🙂
Nemáte holky nějaký seznámek co koupit za základ výbavičky? Na netu se to tak hrozně rozchází.

coko.joko
10. led 2010

nadi se zeptam kamosky vedle na diskuzi ta me vse uz pripraveny,tak treba ma seznamek.....ja ho teda taky jste namam a ani nevim jakou velikost kupovat,protoze nekdo rika,ze 56,58 je mala a tu vubec a kdyz uz tak par veci od 62.....tak se poptam......

nadis.h
10. led 2010

S tí mě poradí mamka naštěstí.Taky se prd vyznám.Ale asi bych vzala to větší.Bude jim to určo velké,ale rychle dorostou tak bych se toho nebála. A ty ostatní věci bych chtla nějak začít kupovat průběžně co mi bude chodit vždy výplata. At pak to není jeden velký výdaj najednou.

coko.joko
10. led 2010

no to je pak palka.......ja jsem taky rikala,ze to vetsi je asi lepsi.....a vzdycky muzes koupit neco maleho,kdyby to bylo mensi mimi,ale obracene ne........ 😀 jinak ja treba nebudu vubec kupovat vanicku,prebalovaci pult....protoze to je to zabira misto a budu koupat ve velky vane a prebalovat na gauci...... 😀 😀 😀

dadous
10. led 2010

nadi, nějakou 56 si určitě pořid, budeš mít třeba maly miminko a v v tom větším se ti utopí 😅 vem si že když se narodí tak měří 50 cm a v 62 by asi pěkně plavalo 😀

nadis.h
10. led 2010

Daduš to jo to vezmu.Max 2-3 kousky.To jsem nemyslela že bych nekoupila vůbec nic takhle malé.Já to viděla u ségry ta z toho vyrostla během 2 týdnů z téhle nejmenší velikosti.A z porodky když jela ta v tom plavala.

Coko já taky nebudu přebalovák kupovat.Max tu podložku měkkou kterou pak dám na postel nebo tak aby nám nepočurdil postel. A s vaničkou přemýšlím zda ano či ne.Bojím se,že mě bude vše po porodu bolet a ono pak klečet a být ohnutá nad vanou..Nevim nevim.

coko.joko
10. led 2010

no ja taky koupim jen tu podlozku....a bude koupat Vrata,ale malicky mimi se kazdy den nekoupe.....aspon teda co jsem slysela ja tady....... 😉

coko.joko
10. led 2010

jdu do vany pak mrknu 😀

dadous
10. led 2010

tak je, stačí dvakrat za tyden vykoupat, jinak stačí otřít jen mokrou žínkou 😵

lenkacar
10. led 2010

jasan mokré ubrousky jsou taky gut 😵 😵 😵 😵 špína hřeje 😀 😀 😀

dadous
10. led 2010

miminko se neušpiní 😀

nadis.h
10. led 2010

Já bych na vaničku měla docela fajn místo. 🙂 V kuchyni máme vedle sedačky barový pult,který pouívám jen třeba na misku s ovocem. A tam by se koupalo fajně. Tak to ještě uvidím. S Kájou se malý koupat nemůže ptž v teplotě vody c ó má mít mimčo by Karel umrznul.Ten si dává tak vařící vodu až je z toho celej rudej. 😀