IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
12. led 2010

Tak já bych měla nabrat 11,6-16 kg... 😝

coko.joko
12. led 2010

nadi,tak to mame stejne to je asi blbost......protoze ja urcite vazila vic nez ty pred tehu......... 😀 😀
kobli dik podivam se jestli to jde na netu

koblichzek
12. led 2010

Dadu to je fakt.
Coko doufám, že nepřijde. Protože přibrat 12kg za tři měsíce nechci. Víš jak bych vypadala?

nadis.h
12. led 2010

Coko já měla 58kg a 170cm

coko.joko
12. led 2010

ja nerikam pribrat 12 kilo,ale tak 5 jeste muzes......to ja uz nechci pribrat,protoze to pak budu davat dolu a bude to drina 😉 😉

dadous
12. led 2010

no jo když nam tak chutna 😀

koblichzek
12. led 2010

Jo coko, pět bych brala

coko.joko
12. led 2010

dad to je to me taky moc ted chutna,ale to se krotim kazdy den,ale ta touha je vetsi.........no a ja stim nic nenadelam....... 😀 😀 😀
kobli.....ja bych brala jeste tak 5 kg a vic ne,protoze to bych fakt pak musela bejt porad v posilovne 😀 😀

dadous
12. led 2010

ale ja myslím že s miminkama to pujde dolu samo 😵

coko.joko
12. led 2010

dad myslis? 😵

koblichzek
12. led 2010

No myslím, že určitě. Aspoň podle toho, co všichni říkají - noční vstávání atd.

nadis.h
12. led 2010

🙂 Prý jo. Skoro každáý mamina to říká. Když pak kojíš tak koukáš co jíš,když lítá訚 kolem mimi a domácnosti tak se někdy aninajíst nestihneš. A hlvaně Tě přejde po porodu tahle těhužravka. 🙂

dadous
12. led 2010

a hlavně ja budu mít pravidelny vychazky, u kterejch se taky hubne 😀

koblichzek
12. led 2010

Jsem ráda, že nám vychází porod na jaro. V tomhle počasí bych fakt nechtěla tlačit kočár 😝

dadous
12. led 2010

no nadi a to je pravě blby když se nestihneš přes den najíst, pak to budeš dohanět večer a to moc dolu kila nepujdou, s tím tady plno holek bojuje 😖

coko.joko
12. led 2010

to jo,je super,ze pak muzeme ven a litat s kocarkama 😀 😀 uz se na to tesim...... 😀

koblichzek
12. led 2010

Já se taky nemůžu dočkat. Ale zároveň si to ještě neumím dost dobře představit. Jaká budu máma a tak 😀

dadous
12. led 2010

no ja taky, ted se mi nikde prochazet nechce 😀

koblichzek
12. led 2010

Mě taky ne a hlavně - jsem hned zadejchaná - jak nějaká důchodkyně. 😝

nadis.h
12. led 2010

Dadu no já nikdy moc nejím.Ani přes den ani večer.Což je taky špatně. 😒

coko.joko
12. led 2010

no ja si to taky neumim predstavit,ale Vrata uz jo....dneska rano me rika...uz se tesim,az budeme jezdit s brouckem v aute a ja ho budu ucit zpivat pisnicky a celou cestu si bude spolu povidat......jsem se musela smat..

dadous
12. led 2010

no jo nadi ale jsi hubenour tak to asi tolik neva 😵
jo a včera nam sestra poradila takovou vychytvku, že si mame pořídit separační plíny, ketry se davaj do jednorazovek, a ty zachytěj hovnoue a nemusíte při každym přebalovaní použit novou plínu, takže stačej třeba tři jednorazovky na den, a tím se da uštřit, je jasny že když bude už čtyřkilova plína tak se musí vyměnit 😀 😀

nadis.h
12. led 2010

Chlap když chce fakt být tatou tak je to krásný.Miluju pohled na dítě a tátu. 🙂

dadous
12. led 2010

píšu jak magoor 😠

koblichzek
12. led 2010

A na kolik přijdou takový separační plíny a je to běžně v prodeji?

nadis.h
12. led 2010

Dadu jo to je super věc!My je u malé také používali. A jsou takové jemňoučké! 🙂

dadous
12. led 2010

včera nam tam ukazovala balení asi po stovce ks, a prej par kaček 😵

coko.joko
12. led 2010

dad...a ty separacni pliny to je jako co......klasicka plina hadrova....... 😉 to nejak nechapu......
nadi ja to mam taky rada.......kdyz se tata chova hezky k mimi......

dadous
12. led 2010

je to napul hadr a napul papír, da se to splachnout do zachoda, je to takovaj pruh a daš to jednorazovky, když uděla mimi bobek tak to ta plína podrží a ty ji pak vyhodíš a jednorazovku mužeš použít znova, pže malinky mimi toho tolik nenačura