IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
12. led 2010

Coko,jsem teď za obr bloncku,ale proč myslíš,že tady ještě někdo s náma bydlí 😕

dadous
12. led 2010

coko ještě psí slečna 😀 medu myslela jako že pracak ji nenecha v klidu

nadis.h
12. led 2010

No jasně. Tak proč se cvičí na neplodnost Mojžíška...Viz záda a kostrč.

dadous
12. led 2010

coko my jsme se viděli jen s medunkou 😵

meduna
autor
12. led 2010

no jo,ale to cvičej ty co tam dole maj všechno né?já už to tam mám tak trochu vybrakovaný 😀

meduna
autor
12. led 2010

Dadoušku doufám,že se uvidíme,teď to nevyšlo,protože jsem furt bouchala 😠

nadis.h
12. led 2010

Medu já na ní chodila taky.A bylo to prima.Od ní jsem měla cviky na doma a u ní každou středu jsem měla super příjemné masáže.Ona to upravila "na můj stav" a kostrč mi ani nerovnala. 😉

meduna
autor
12. led 2010

příští týden jdeme zase brzy ráno a pak večer,prej třikrát 😠 jo a to šéfka neví,že Ludmila,jedna ruska je těhu 😀 ta se zesere

dadous
12. led 2010

no medu dadouš to měl ted taky na hovno s tou prací, furt dělaj 12 ky a ještě asi měsíc budou, ale v letě to nějak musíme udělat, prcka dame do krosny a pujdem na tu černou horu 😀

meduna
autor
12. led 2010

jo ale já ty cviky neznám a tady to taky neznaj,to je jen v Česku ta Mojža

dadous
12. led 2010

😀 tak to bude muset šefka kmitat sama a nebo zavřít hotel 😀

nadis.h
12. led 2010

No jo vlastně Ty jsi kde jsi... 😝

meduna
autor
12. led 2010

no to se těším až tam pofuníme 😉

meduna
autor
12. led 2010

no právě Nadi,jsem tam kde jsem 😖 😖 a co třeba koupit v Česku knížku a poslat mi jí?prachy bych převedla na účet 😉

nadis.h
12. led 2010

Vy v létě pofuníte na Černou Horu a já budu funět v porodce.. 😝 😀

dadous
12. led 2010

aa dadouš se vrací, tak ja jdu poslouchat 😵

meduna
autor
12. led 2010

Coko a jak jsi dělala to těsto na ty větrníky,nebo co to bylo?né,že bych to chtěla dělat,ale tak mě to vždycky zajímá,když někdo něco umí

nadis.h
12. led 2010

Medu to bych Ti klidně poslala zadara,ale ono to není jen tak. Oni ty cviky snad musí být dělané extra pro každou zvlášť. Ale uškodkt tomu snad nemůžeš. 🙂 Tak já se Ti po nějaké kouknu ju.

meduna
autor
12. led 2010

no tak pěkně naslouchej,víš jak to maj rádi 😉

nadis.h
12. led 2010

Dadu... 😀 😀

meduna
autor
12. led 2010

jukni to budeš hodná,peníze pošlu,jinak to nechci

nadis.h
12. led 2010

Neser Blážo... 😀 To nebude drahý.Za převod bys dala víc. Pozveš mě pak na zmrzku až se uvidíme. 🙂

coko.joko
12. led 2010

😀 medu bloncka jsem ja jsem to blbe pochopila ted jsem to cetla jeste jednou 😀 😀 😀 😀
medu ja ti to muzu poslat dopisem to ofotim a poslu na adresu.....Vrata ma knizku....a tam jsou ty cviky...jsem je taky cvicila...kdyz jeste zila,tak Vrata k ni chodil taky cvicit..... 😉

coko.joko
12. led 2010

dad,bude mit hodinu povidani co a jak......
ja jsme to tady ted doplnila a muze me to pr*el libat....a to jsem rosekala mixer nebo spis zavarila 😀 😀 ale fakt nejde.........to chces medu jao recept cely nebo jen podle oka to mam sepsat........

meduna
autor
12. led 2010

no jako mě zajímalo jaký těsto,to je listový?jsem koukala a je krapet náročný 😕

meduna
autor
12. led 2010

Vráťa chtěl otěhotnět 😲 😲

meduna
autor
12. led 2010

tak to by bylo nejlepší řešení,ofotit a poslat,nebo faxnout,máte fax?

meduna
autor
12. led 2010

jo Nadi,to by ses načekala 😢 kdy my se tam dostaneme 😨

coko.joko
12. led 2010

medu ne je to odpalovany testo a neni tak tezky jsou tezsi testa a vubec zakusky 😉 nektery bych nedela ani prd....a otehotnet nechtel,ale ona se zajimala i o jine veci a jemu treba rovnala nohu....delala pro FTVS a Vrata tam studoval......takze pak k ni dochazel.....

meduna
autor
12. led 2010

a kolik toho je na ofocení?neni to nějaká obr kníga 😕 tak já bych to teda cvičila,škoda,že nedorostou po těch cvikách ty vejcovody 🙄