• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
leni ahoj,
presne tak maji to v tom napresovany a nedejboze,kdyz ma nekdo vetsich rozmeru,tak se mu to tam klepe :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu ordinovat :dizzy_face: :dizzy_face: pa
12. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jim se to asi líbí,jak to tam maj vypolstrovaný,tak jim to dělá ještě větší,než to ve skutečnosti je :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Leni
aaaa doktorka dorka odchází ordinovat
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,ordinuj ale jen v telce ano :grinning: :grinning:
medu se tu lamu.....to musel bejt pekny sok......no ja bych asi nikam nejela,kdybych to videla...... :grinning: :grinning: a nebo bych mela takovy zachvat.......
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mdu tak Ti teď velice pěkně děkuju.Přii čtení toho příspěvku jak vylezl Roman v tom obleku tak jsem vyprskla limču smíchy všude kolem a tekla mi odevšad... :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nojo,taky jsem šok měla,ale víš jak je to v začátcích vztahu :dizzy_face: děláš,že nevidíš,neslyšíš
12. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa primářka v Ordinaci má problém s FSH jako já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ja jsme zrovna kousla do chleba,kdyz jsem to cetla a ten me zaskocil a hrozne jsem tu kuckala :grinning: :grinning:
medu to je ale fakt hrozny......no v zacatku bych asi mlcela,ale stejne.... :grinning: je to prca...a co ted nosi to jeste
12. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a co zapnem my :grinning: kdyz v CR se vsude ordinuje :grinning:
12. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a to jsme jeli za známou ještě v Český Lípě a ta do mě furt strkala a tlemila se a říkala mi,ty vole ten má ale nadělíno :grinning: :grinning: a já aby to Romotáta neviděl,do ní strkala taky a šeptala jsem jí,ať je ticho,to ještě romotáta nevěděl jaká jsem a jakou mluvu používám :grinning: :grinning: No Romotáta to prožívá,jak jde na kolo,tak to je helma,harapesáckej oblek,brejle,rukavičky,na řidítkách rádijko,tacháč :grinning: a jede a kouká na krásy přírody a do toho mu řve to rádio a já bez helmy v teplákách a dělám,že nepatří ke mě,protože lidi na něj teda čuměj,když mu hraje to rádio :confused:
to je šílenej oblek fakt.Akort na hubenym chlapovi vysokym s chlupatýma bílejma nohama. :grinning:
autor
jo holky já jsem si s ním užila,než jsem ho předělala,je takovej svůj prostě.ale harapesáckej tahá furt :confounded:
12. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty woe já tu čurkám... :grinning: :grinning: :grinning: V tomhle jezdí Karlův šéf.Znala jsem ho dřív než Karla.Je to fešák.Když prvně přijel k nám na hotel k polomrtvý babičce v doktorskym tak jsem celkem slintla..Pak mě pozval na oběd a přijel v civilu a to byl ještě větší fešák v bílejch džínech a takovym fajnym svetříku...A pak přijel na kole...a taky v tomhle jak Roman... :grinning: :grinning: to už se mi moc nelíbil... :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: medu se poseru me uz boli brisko :grinning: :grinning: :grinning: tu mam zachvat....a nemas fotku Romotaty..... :dizzy_face: to musi bejt prdel s vama,kdyz jedete na kole.......bych se asi posmala,ale nejhorsi,ze ja to nevydrzim a musela bych se smat nahlas :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jako ,že oni to neviděj.A to bacha,jeho máma nám koupila stejný harapesáky na kolo :grinning: :grinning: s vystuženou prdelí,abych si ji neotlačila na kole :grinning: no tak jsem to vzala a je to na půdě a nikdy si to na sebe nevemu.
12. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo mám,někdy nějakou vyštrachám a pošlu
12. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to jste ho veviděly na lyžích,ale já jo :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jak dlouho jste spolu?
nadi ty taky dobry.......nejdriv krasavec a pak Harapes :grinning: :grinning:
jeste,ze ten muj to nenosi,kdyz nekam jedem na kole....... :wink:
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to neudržím. :grinning: :grinning: :grinning:

Tohle Karel nesnáší když pár nosí stejné věci.Jednou si vzal světlou mikinu a já taky a on se šel převlíct. :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko no je to fešnej doktor. :wink: Chodil mi kontrolovat haxnu v orteze na hotel.Abych se nemusela berlit do ordinace.Holky mi ho záviděly...Ale když jsem ho pak viděla..Tak mě přešla docela už chut. :grinning: To je tak hrozně antisexy.
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
6let
12. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu a co muze bejt na lyzich tak hroznyho.......vzdyt tam je cely zachumlany.......no tak to by slo hned z baraku nejaky herapes veci,kdybych dostala ja........
nadi...ja ot taky nemam rada,kdyz maji stejny oblek......
ale je fakt,ze ja kdyz jedu smer CR,tak mam teplacky a Vrata ma taky a stejny..... :grinning: :grinning: :grinning: ale to sedime celou dobu v aute........a nikam nejdem........
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se ti Nadi ani nedivím.
Fuj,zvíře si prdlo,kdybych dlouho nepsala,jsem předložená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já typuju Romana na lyžích v podkolenkách a čelence.Nebo něčem podobnym...A zas čurkám smíchy ted... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to uz dlouho.......no musi si ulevit....... :grinning:
nadi....tak to si pekne machrovala vid........kdyz chodil za tebou :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zachumlanej je,ale má čepičku ke který má nějakej vztah,dostal jí když mu bylo asi 15,takže je velice modní :grinning: :grinning: pak si namaže rtíky lojem a dá si takovou vrstvu,že vypadá,jako by byl už tak týden mrtvej,odpíchne se a jede,tak dva metry zkoprněle a pak spadne :grinning: :grinning: :grinning: ale snaží se :wink:
12. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si kuřte. :grinning: A Karel to nemůže vydýchat že jsme byli takoví velcí kamarádi.On ho nemá rád a snesl by každého jiného,ale jeho ne... :confused:
12. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to bych ho spis typovala na bezky,ale na sjezdovky ne.......... :grinning: ja ho vidim v nejakych zvonacich jak driv nosili......a k tomu nejakou fes bundicku,bryle a kuliska :grinning:
12. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo čelenčičky měl taky,maminka mu je nakoupila a ty stejný i pro mě,no,jsou taky na půdě :wink: už nás vidím,jak dva jantaři se stejnýma čelenkama,harapesáckýma oblekama a jupí na kolo :grinning:
12. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek