IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
13. led 2010

nadi,tak to ani nezkousej........bez vejcete to neudelas a bude se ti to rozpadat.......tak skoc k sousedce......treba ti pujci vejce 😵

dadous
13. led 2010

no nadi to asi nebude ono 😅 tak tukni na nějakou sousedku 😵

nadis.h
13. led 2010

Jo taky mi to napadlo tak jsem k ní zašla. 🙂 Ona je zlatá.

dadous
13. led 2010

😀 ještě že ty sousedky jsou 😀

coko.joko
13. led 2010

a mela vejce tak vidis a udelej si pekne bramboracek a pochutnej si......... 😀 😀 tema jsem se cpala v pondeli k veceri......k tomu jednoho GAmbacka a taky dobry 😀

dadous
13. led 2010

no tak ted jste mě naladily a ja je asi udělam k večeři 😵

coko.joko
13. led 2010

dad,udelej jsou vyborny 😉 😉

nadis.h
13. led 2010

To je taková oblíbenkyně celého sídliště.Je hrozně hodná a veselá.S každým si tyká.Od nás má klíče a odemyká když někdo příjde třeba na odeečty a tak.Tak se o to nemusíme starat,když nejsme doma.

Mnami mnami tak jdu oškrábnout brambůrky. 😵

coko.joko
13. led 2010

nadi,tak si nech chutnat.....ja jdu smer koupelna...... 😉

dadous
13. led 2010

a ja jdu dodělat tu omačku 😵

coko.joko
13. led 2010

tak dad.at se povede a zatim se mej te vecer mrknu.......

nadis.h
13. led 2010

Tak já jsem pěkný čuně. 😀 Nemůžu se ani hnout,bramboráky mi lezou ušima,ale furt chodit ještě ukusovat... 😀

coko.joko
13. led 2010

nadi to je dobre jen si dej.....ja jsme ted snedla opecenou rybku a kasicku a jsem taky jako prasatko.....Vrata nikam nejde masirovat takze ani ja k tomu dr.takze ted lezi na gauci a ja ho musim vytahnout ven......

nadis.h
13. led 2010

Jdi si lehnout k němu.Místo nějaký procházky. 🙂

coko.joko
13. led 2010

nene jdeme ven.....na prochazku pekne na vzduch....nemel vcera bumbat 😀 😀 a musime jet koupit ten mixer a jatra na omacku........ 😀

nadis.h
13. led 2010

já jsem shnilá. 🙄

dadous
13. led 2010

ja jsem taky čuně, dala jsem si nepečenej a na to haldu šlehačky 😝

meduna
autor
13. led 2010

já rád játra ty rád játra 😀 😀 😀 už zase žerou,fuj játra,bych se zblila,kdyby se mi to dostalo to huběny 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
Naďka vši,tak orthosan to jistí 😀
a Cokotáta pivsonoval,a pak že nemůžou 😎 😎 a v Norimberku by mu Cokomáma nutila s náma džusíky 😉

nadis.h
13. led 2010

Čauky medu.

Mi máma překecala at si nechám vyložit co vši znamenají ve snu a je to mít nouzi! 🙄 😀

Holky mě tak strašně bolí řepa. 😖

meduna
autor
13. led 2010

a koukám,že u Naděnky je to jako u mě ve špajzu 😀 Bramboráčky se jí zachtělo a vejce nikde 😕

meduna
autor
13. led 2010

jo????tak to já jsem s Romotátou asi zavšivená všude 😢

meduna
autor
13. led 2010

tak hodně pít musíš

meduna
autor
13. led 2010

Naděnka dala fotečku pupíčku,hele holky co vy to máte s Dadouškem s těma zelenýma kaďatama 😀 😀 😀

nadis.h
13. led 2010

Zelená je modní. 😀 To mi koupil Kadlik takovéhle gaťky. A s tím vařením to mi věčně něco chybí. 🙄 Posledně strouhanka na Karla řízky. 😀

nadis.h
13. led 2010

holky zalepte mi tu pusu... 😲 ted 2 rohlíky s nutelou. 😖 co mě to chytilo?

meduna
autor
13. led 2010

holky tak vytítání se pomalu pro mě stává horor a pro zvíře je to obr prdel 🙄 masela jsem se na to vysrat a jít si dát cígo,teče ze mě jako z vola.Ona si myslí,že je to hra a ještě ke všemu začala asi mutovat 😀 nějak jí hrubne hlas 😀 😀 tak já v jedný ruce mop a v druhý hadr na hraní,aby mi nešla po mopu

meduna
autor
13. led 2010

no žravost,to je normoš 😀

meduna
autor
13. led 2010

tak asi tu diskuzi přejmenuju,rychlost koníka,jak to zvládnout a nezbláznit se 😠

lenkacar
14. led 2010

holky ahoj já včera byla mrtvá,něco jsem tam chytla ,tak jsem šla rovnou spát v půl 7 večer ..

lenkacar
14. led 2010

tak jsem vás dočetla a medu zážitky sportovní ,to by se fakt jeden po ...ještě že my s vladísem nesportujem,ono stačí jak chodí normálně vymoděnej ,má celkem pěknou bundu a vepředu zevnitř kapsy a v nich má cigára a mobil a v druhý kapse peněženku a vůbec ho nesere ,že je hranatej vypadá jak robot a nebo jak když pod bundou pašuje krabici od bot .. 🙄 bože bože .. pak s nim jdi mezi lid 😕 😕 😝 ,včera kosa jak svině a on za mnou zašel do fachy a furt to tam nadhazuje a pak z něj vypadlo ,že prej si ho větrá ,mi poserte ,já tam chcíplá zimou .. beztak chtěl dělat dojem a nedošlo mu že je mínus 12 😝