IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. led 2010

to je dobra cena a pekny vecicky fakt ze jo......to je vyhoda vid.....ja kdybych byla v cr,tak si taky objednavam,ale tady to nejde..... 😀 😀

dadous
15. led 2010

to je škoda že to u vas nejde, je to vyhoda, když nemusíš kupovat drahy novy věci, po těch malejch dětičkach to není ani zničeny, fakt je to jak novy 😅

coko.joko
15. led 2010

no skoda to je,ale tady je taky neco jako je v CR aukro,tak tady je ebay,ale clovek se v tom nevyzna jak a co...kdyz to na me mluvi nemecky 😀 😀 bych se bala,ze nekde neco kliknu a pak by to bylo na prd...... 😀 😀

dadous
15. led 2010

tak jsem dala vařit oběd 😅 parky 😀 😀

dadous
15. led 2010

😀 tak musíš zaukolovat Vratu, ty si vybereš a on objedna 😅 a zaplatí 😀

coko.joko
15. led 2010

no ten ma na tohle jiny nazor v tom se nikdy nedohodnem,takze to ani nebudu zkouset......ale bracha me rikal,ze neni problem at si neco vyberu a on zaplati a posle sem 😉 tak premyslim a treba neco objednam....

dadous
15. led 2010

no vidíš, všechno jde 😅 😵

coko.joko
15. led 2010

dad,musi to jit preci........ 😀 😀

dadous
15. led 2010

kdepak zase mame nadíse?

coko.joko
15. led 2010

hele nadis spi urcite 😀 😀 do prace jde az v sobotu,tak ted odpociva a zda se ji zase nejaky krasny sen 😀

dadous
15. led 2010

tak to jo, jen at si dachne 😵

coko.joko
15. led 2010

se me nechce nic delat.....jsem nejak lina......zitra me rano odjede Vrata a prijede az v pondeli,tak budu jen lezet u telky a nic nebudu delat a hlavne nemusim varit........ 😀 😀

dadous
15. led 2010

no ja budu mít taky klidek, dadouš jde v šest na 12tku, a zítra taky , takže o vikendu ho moc neuvidím 😅 ale uklohnit něco budu muset 😝

coko.joko
15. led 2010

no takze mas taky klidek.....az na to vareni......to ja nemusim 😀 😀 si neco koupim a pak jen ohreju 😀

nadis.h
15. led 2010

Helou děvčata,

Nadís dnes měla problém s netem. Až ted mi jde. 😝 Tak jsem se válela a četla si. 🙂

coko.joko
15. led 2010

nadis ma pohodu vali se a proste pohoda....
ja jsem se ted vratila z mesta a koupila jsem 2 body s medvidkem PU uzasny.... 😀

nadis.h
15. led 2010

Coko já koupila na mimiaukci taky nějaké věcinky.Za 180 i s dopravou. 🙂 3 bodýnka,5 overálků a jedny dupajdy. 🙂

coko.joko
15. led 2010

to je super kup......holky vy teda umite nakupovat...to ja jedno za 75 kc v prepoctu podle kurzu.....ale to nevadi jsou taky krasny..... 😉

nadis.h
15. led 2010

Coko tak já to koupila jetý.Nejvíc je na tom drahá doprava,když je to od více lidí.Ta bodýčka byla za 11 korun vyhraná,ale doprava je za 40. Ale i tak se to vyplatí.

dadous
15. led 2010

tak jsem tu 😅 no jo holky to je prdel když obleček je levnější než poštovny 😀

nadis.h
15. led 2010

To jo. Nejlepší je se domluvit s dotyčnou že počká s něco si pak přikoupit.To už se vyplatí víc. Ale jak říkám ono ani těch 51 korun za 3 bodýčka není hodně.A příjde to až pod nos. 😝

coko.joko
15. led 2010

ty blaho to je mazec.......no ja jsem se ptala....na ten kocarek,kdyz nam ho poslou sem a pani me rekla,at pocitam s par tisic se posrali ne......jsem byla uplne v soku......

dadous
15. led 2010

coko měli jste ho objednat a ža pojedete do čech tak si ho tam vyzvednete 😕 nebo jak dlouho trva to objednaní?

nadis.h
15. led 2010

Coko je drahý posílání do zahraničí. 😝 Akort taková váha. My posílali bráchovi do Francie knížku a něco malého k tomu a stálo nás to nějakých 700.

coko.joko
15. led 2010

dad ja bych to tak udelala,ale co kdyz se me nebude libit,tak co pak ze jo......a hlavne me kazdy ted rika,ze je malej a odrazuje me od nej....ze ma jen 70cm na delku a 33cm na sirku
nadi to je palka hrozny.......a ted si vem ten kocar.......

nadis.h
15. led 2010

Coko nejlepší by bylo až budete v ČR tak si udělat čas,vytipovat si krámy a zajít nějaký koupit rovnou.Ošaháte si ho,okouknete a rovnou si ho naložíte a přivezete. To nemá význam posílat.

dadous
15. led 2010

aha no tak ja myslela, že mate už vybranej a i barvu už víte 😅

coko.joko
15. led 2010

no to nema,ale jestli ti nekde daji hned ten kocarek.....co jsem se ptala,tak vsude cekas aspon 14 dni a ja tam prijedu na 4 dny,takze jsem pak jeste premyslela,ze budu muset na brachu,ze by nam ho dovezl,ale to nevim jestli klapne.. 😀 😀 no uvidime.......

dadous
15. led 2010

no hele do května mate čas 😀

coko.joko
15. led 2010

dadousku to mame teda ja mam vse vybrane,ale jak rikam,treba ho uvidim a nebude se me az tak libit a co ja tam pak......uz se vidim..bych byla nasrana.......takze to nechame na nahodu a uvidime......jo do kvetna mame casu,ale tohle je moje posledni cesta smer Hradec.....