IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
19. led 2010

Ahojky čokoládo, 😀

No jasný.Rakovina to prý není na 100% takže jsem v klidu. Jen mi je z toho divně. 😝

coko.joko
19. led 2010

nadi...prosim te na tyhle veci ani nemysli nejaka rakovina.Ty jo uz mas 15tt to tak utika....no ja se tesim na UTZ jdu 1.2.tak jsem zvedava co me rekne dr.ze teda cekame 😵 ale na tu cukrovku se netesim.....bleeee

nadis.h
19. led 2010

Taky nechci na tu cukrovku. Nesnáším hnusný chutě. 😖 A musela bych na ní i kdyby to dr jinak nevyžadoval.Páč jí máme v rodině a to se prý pak musí.

Já se dneska ptala mého dr.Kdy se to spolehlivě pozná.Tak prý až ve 20tt.Tak to si počkám než mi toho pindíka bude chtít potvrdit. 😝

coko.joko
19. led 2010

nadi,me taky dr.rikal,ze nemusim chodit,ale je to lepsi aspon vis fakt na cem ses a tech par kacek to uz me nevytrhne 😀 😀 no a pindika podivej se na nas....od 16tt se tesim na kloucka a pak nam rekne na UTZ 4D,ze mame holku a nas zase to se spletl to je proste kluk a nevime nic.....takze si asi pockame az se to narodi.... 😉 hlavne at jsou prckove zdravi a my taky....

nadis.h
19. led 2010

Coko no tak víš jak. Já už nakupuju v modrym což je lepší než nakupovat v růžovým a mít pak přiteplé miminko kloučka. 😀 😀

dadous
19. led 2010

ahojda, 😵 měli jsme poradnu, tak konečeně vím co dr viděl na ultra , takže jsme hlavou dolu, plodovka ok,rosteme jak mame, a dnes jsem měla vysledky testu z krve co mi brali minule, takže krevní obraz taky gut, no prostě jsme v cajku uff, dneska jsem dokoupila zbytek věcí do porodky a zítra si nastříham ty zavinky a ještě musím ušít košík do obyvaku, tak ve čtvrtek si skočím do prace a všechno to tam ušiju jo a za 14 dní mi vypíše už mateřskou 😅

coko.joko
19. led 2010

no dadousku a co videl to nam nereknes 😉 kluk,holka...je dobre,ze jste v poho......no to uz mas cas chystat do porodky,at to mas krasne pripraveny a jen muzes odpocivat.....
nadi...to je fakt..ja radsi nekupuji jeste nic a vlastne jo mam dve body,ale neutralni... 😀

dadous
19. led 2010

😀 😀 nee ja myslela co viděl jako všeobecně, pohlaví stale nevíme 😅 on doktor na ultra nikdy nic moc neřekne a pak mi to všechno vysvětluje moje dr 😅 hele coko už je to v kufru a nějak tam musím narvat ještě bačkory a vodu 😅 a už se tam nic nevejde 😀

coko.joko
19. led 2010

aha,ja myslela,ze vis co uz mas v brisku 😵 no vidis,tak ja bejt tebou,tak asi bych poridila vetsi kufr..... 😀 😀 a kdo rikal,pred mesicem,ze mu staci igelitka 😀 😀 a ted se ji to nevejde do kufru se picnu 😀 ale ja mlcim,protoze ja budu na tom stejne

dadous
19. led 2010

no jo ale nejvíc místa zabral balík plín 😅

dadous
19. led 2010

si možna vemu jen tak 5 plínek a zbytek pak doveze druhy den dadouš 😅

dadous
19. led 2010

jo a kupovala jsem ty separační a 100ks za 31 kč a normalka v lekarně 😵

coko.joko
19. led 2010

tak to je super cena za 100ks.....si je musim napsat a koupit je v Hradci,at na to nezapomenu 😀 se to jmenuje separacni pliny.... 😎 jo taky bych to tak udelala,vem jen par plinek a zbytek pak doveze dadous a kdyby bylo nejhur,tak si tam pujcis a pak vratis 😵

dadous
19. led 2010

jo hele určo si je kup, aspon pak trochu člověk ušetří na papírovkach 😵 už mam koupenou i mast na prdelky a ten bepanthen na bradavky, teda ale ten je pěkně drahej 😠

coko.joko
19. led 2010

jo,uz mam napsano v seznamu co koupit vse,protoze kdyz to ted nekoupim,tak uz mam smulu a pochybuji,ze bych to sehnala tady......no drahy to mas pravdu ten bepanthen je jako prase...to mam trochu vyhodu,ze me ho nosi Vrata maji toho hodne,tak to pak i rozdavame..ale pst..... 🤐
jsem uz konecne sama,Vrata sel na zapas,tak mam klid 😀

dadous
19. led 2010

no tak to maš dobry, ja jen že některy holky to používaj na prdelky, takže se to pěkně prodraží 😝

coko.joko
19. led 2010

jo,kamoska v Cr,to kupovala prckovi na zadek,protoze mu nic nepomohlo,tak jsem ji to pak vozila na konci sezony a mela vzdy na par mesicu pokoj...ja si stim ted mazu prsa a brisko,ale stejne me zacinaji praskat prsa asi me rychle rostou,ale brisko zatim ne 😉

dadous
19. led 2010

tak ja zatím novy praskliny nemam a myslím že ani nebudu mít 😅 ťuk ťuk 😅 jen pozustatky po Lukašovi 😀

coko.joko
19. led 2010

to bud rada,ja jsme vcera mrkla do zrcadla a uplne jsem se lekla 😀 jsem hned na Vratu,ze budu mit jizvicky a budu tlusta a hnusna a on se na me podival a tlemil se bych mu v tu chvilku dala pres papulu 😵

dadous
19. led 2010

tak kde jsou ty babuchy, sem zas příjdou večer, když bude herka zabržděna 😀 aaa dadouš mi konečně sklada konstrukci na ten košík, tak pak pujdu měřit 😅

coko.joko
19. led 2010

no medu je v praci a nadis je bud taky a nebo odpociva a nebo vybira vecicky na netu 😀 😀 tak mer,at to mas hotovy

nadis.h
19. led 2010

Nadís je přešlá.Bolí mě hlava a jsem dnes strašně ospalá.Tak jdu naplácat do remosky kuřecí s těstovinama at se to peče a jdu si lehnout k telce. 😝 Do háku jdu zítra a čtvrtek.

coko.joko
19. led 2010

nadi,nebud smutna 🙂 musis bejt vesela holka,at mas vesely mimi 😵

nadis.h
19. led 2010

Já nejsem smutná. 🙂 Jen mi není fajn a to mi serinká. 😅

coko.joko
19. led 2010

nadi,to me taky serinka tolik veci... 😎 se ted tady ucim jedem program na netu s kamoskou pres skyp a jsem uplne hotova 😀 ale nedam se to musim pochopit 😉
dad,se dala do mereni.....a na nas prdi

dadous
19. led 2010

jo jo mam změřeno, a pak jsem žehlila 😝 ted mě pěkně bolej zada, a u ordinace to ještě musím poskladat 😝

coko.joko
19. led 2010

dad,ty sis teda nalozila na dnesek...... 😀 😀 😀

dadous
19. led 2010

no hele vono se to nezda, ale to žehlení je fakt piplačka 😝 však počkej až budeš chystat ty 😀
ndís asi leží u telky a remosku před sebou a papá a papá 😀

coko.joko
19. led 2010

no to bude po me,protoze ja zehleni nesnasim a ted nezehlim,takze to budou galeje a uz bych mela trenovat 😀 😀

dadous
19. led 2010

no tak naštěstí to není na dlouho, pak už se to s tím žehlením nemusí tak přehanět, po třech měsících už to budu jen tak šudlat aby se neřeklo 😀 ale nejhorší je že se nemužeš pořadně rozjet 😀 furt to ňahňaš, pže je to pidi 😀