• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no vidíš a to mě nenapadlo,to se může stát,nebo abych nezačla tak pěkně vonět a slintat jako ta lípa :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nechci do země, ale spalit a pak at mě vysypou kam chtěj, to už mi bude šumak :grinning:
2. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no na ty slinty si dej bacha, přestane těsnit huba a je to hned :grinning:
2. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona pochazi z Hradce,tam jsem sni pracovala v cukrarne a nasla si kluka a ten byl od vas a po trech letech si ho vzala a odesla snim tam.....tak to mas......
autor
fakt jo?moře je pěkný,budu o tom přemýšlet :grinning: :grinning: :grinning: ale víc se přikláním k lípě,asi chci být na jednom místě a najít klid :dizzy_face: to moře mi přijde moc divoký :confused:
medu takze si to jeste rozmysli,protoze to je blba vyhlidka slintat :grinning:
2. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku,to už je dávno tady,jak usnu tak netěsním :confounded: kde jsou doby,kdy jsem to měla ošéfovaný a těsnila jsem :confounded:
2. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se parkrat probudím s otevřenou tlamičkou :grinning:
2. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako se asi musím podívat,jestli Fufina nenosí hodinky :confused: padne půl 11 a je nervní jak sáně v létě a jde do ložnice do pelechu :confused: dělá to Karel taky?
2. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a taky jsem se chtěla zeptat,ráno to jsou scény,než jí nandám popruhy,strká si packy na oči,pak padá jak zdřevěnělá schválně na bok a nechce si je nechat nandat,dělá to taky Karlos
2. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten to ma ted posunuty co jsem doma, ale jak byl zvyklej že se chodilo kolem jedenacty spat, tak ted kolem pulnoci už leží na posteli a když rozsvítím, tak zvedne hlavu, jako, no kde jste? :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ona ne,zajede do svojeho pelechu,pak z něho vyleze,protože je jí tam asi vedro a hnípe pod postelí,na podlaze jak žebrák :angry: a to má super pelech a jak přijde,tak vyjede a jde zase do pelechu a lehne na záda a musím jí hladit po pupíkách
2. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
karel nema popruhy, ma jen obojek, ale když mu ho chci zapnout tak se točí dokolečka :grinning: a takhle nam karel dřevěněl, když jsme mu chtěli nandat obleček :grinning: to byla prdel, stal jak na chudach :grinning: a nehnul se z místa :grinning:
2. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíme to jít pochcat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ona dělá taky,ale jen ráno,začne si packama jezdit po očích,pak se nahrbí jako do oblouku a padne na bok :grinning: :grinning: jo a nejlepší je,když jí češu,tak jí říkám:krásnááá,ta je krááásnáááá a ta stojí jak socha a prsí se :grinning: a čumí,jestli na ní koukáme
2. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: je to héérečka :sweat_smile: karel trochu zapad do sněhu a čuměl jak vrana, vochcal manťak a mastil domu :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to bych taky tak chtěla,aby se vychcala a mastila dom,ale ona miluje ten sníh,rajpe rypákem jak prase a najednou jako by dostala elektriku a vylítne a lítá jak pako a nedej bože,že se vysere,tak to pak má tisíc čertů :confused:
2. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
von odpo tak líta ve sněhu ale jak je za barakem tma , tak se mu moc nechce :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko nam vytuhla na klavesnici ne? :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze začátku bylo dobrý,když neznala zvuk tramvaje,nechtěla domu,ale jak přijela tramvaj a odfoukla,tak zahrabala jak svině a jela jak kuna,ale teď už to zná a nic.a nemůžu jí dostat dom,táhnu jí,ona se zastaví a packu dá do polohy jako hitler,položí na vodítko a čumí
2. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vypadá to tak,že vytuhla.A v kolik se vrátí Dadoušek
2. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: srandistka, to karel je strašpitel, někde něco křapne a už letí domu :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a snese jí Karel,kdyby jsme s ní přijeli?
2. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano v šest, ted dělaj furt dvanactky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dávám jí konzervu,ale přijde mi ,že má řídkej případ z ní
2. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj,tak to je hnus teda Velebnosti ty dvanáctky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi než si zvykne :confused: to ne, by jsme ho daly asi k našim , pže von by ji furt chtěl obskakovat, von je uchyl :confounded:
2. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povídej, měli to mít jen do konce ledna , ale protahly jim to zatím do dubna a pak se uvidí :angry:
2. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole ten malej mi dava, takova malinka nožička pod žebra to je teda pocuc :angry:
2. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ,ale kdyby nehárala,tak je to stejně jedno,to by mohl dělat co by chtěl a nic :grinning: a ona je oproti němu velká jak svině,třeba by se jí bál
2. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek