IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
dadous
3. únor 2010
ne cibuli ne x-)
medunaautor
3. únor 2010
holky loučím se pro dnešek,jdu něco udělat a pak na telku,mám zoufalky dneska x-) Jo koupila jsem si balon na cvičení a sezení,ale nemůžu si ho nafoukat 😃 😃 😃 máme tři pumpičky a ani jedna nepasuje 😃 😃 tak musim čekat do zítra,než Roman přinese od starejch :-p
dadous
3. únor 2010
to je možny že to ma z konzervy, tak ji ted nedavej a uvidíš jestli jí to přejde x-) my jsme balon nafukovaly hubou :-N
lenkacar
4. únor 2010
čus boženy ..zde ani hnát?
medunaautor
4. únor 2010
ahoj holky,no mrtvo,mrtvo je tady teda 8-( 8-( 8-( tak Dadoušku,dnes nebude konzerva,má holčička,furt ty její srágory a zase se mi vysrala v ložnici na podlahu ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( hlavně,že jsem ještě jak kretének kolem půl 12 s ní šla a nic,jen si počuchala a hrozně chtěla domu,no asi si to šetřila na podlahu :-p Tak dneska udělám to co jsi dělala ty,kuna jak se to jmenuje???jo holanďák myslím :-N Byli jsme v bazenu,tak jsem krapet rozhejbala hrb,ještě se dokopat a chodit furt
dadous
4. únor 2010
ahoj, taky bych chodila do bazenu, ale nejblíž je tady v trutnově a dojíždět se mi nechce :-p jinak močak už byl v pořadku, poprve byl 4,5cm, minule 3,5 a dneska 1,5cm, ale stejně si nas pozval za tři tydny radši znova x-) dokonce jsem mu řekla at se mrkne mezi nohy, no a co myslíte? zase neukazal ]-(
medunaautor
4. únor 2010
jejda takovej mačáčíček 1,5cm,si to představ,jak je to mimiško malilinkatý x-) x-) stejně je to dokonylost,že se to tak v tom těle udělá 🙂 🙂 no,ale takhle,že nás napíná ]-( ]-(
dadous
4. únor 2010
😃 no jo, tak třeba ještě za ty tři tejdny se ukaže :-N
medunaautor
4. únor 2010
no koukám,jak mi to dnes jde,tak určitě ne mačáčíček ale močáčíček
medunaautor
4. únor 2010
dokonylost to asi taky nebude ,že? 😃 😃
medunaautor
4. únor 2010
no vyřiď mu,že už se pro mě za mě ,může dělat za tajňáka do konce,to už vydržím 😉 😉
dadous
4. únor 2010
😃 von to už ví, ja mu to furt říkam 😃
dadous
4. únor 2010
ted jsem objednavala plíny, osušky a deku a zas je litr v prdeli ]-(
dadous
4. únor 2010
už matlaš holanďaky?
medunaautor
4. únor 2010
no tak to je brutus,tolik peněz.Mě je už ze slova peníze zle od žaludku.auto,prej asi 80Eur,Fufina taky,zase očkování,tak ti nevím,asi se půjdu zhoupnout na stromek někam :-p
medunaautor
4. únor 2010
no ještě ne =-) =-) tak to vidím na zítra,protože to se musí opejkat a hned žrát ne?
dadous
4. únor 2010
no to mi povídej, u nas to vypada tak že kočar se koupí až z porodnyho :-p
medunaautor
4. únor 2010
jsem chtěla,ale teď jsem vysávala a vytírala,protože jsem byla s prasutou na prochajdě a potkala jinýho pesa a to bylo něco,takže jsem se vracela s černým psem
dadous
4. únor 2010
ne , klidně je mužeš ohřat v mikině :-N
medunaautor
4. únor 2010
mikina nám bouchla =-)
medunaautor
4. únor 2010
tak nemůžu 😃 😃
dadous
4. únor 2010
no tak v troubě :-N
medunaautor
4. únor 2010
a kolik stojí ten kočárek
medunaautor
4. únor 2010
ajo,ty jsi chytrá,to mě nenapadlo 😎 😎 😎 tu mám 😃 😃 😃
dadous
4. únor 2010
8000, ale ja už na to dlabu, tak se hold pujde na prochazku o trochu dyl :-S ted musíme hlavně koupit autosedačku a kočar počka x-)
medunaautor
4. únor 2010
sousedka taky nemá ještě kočár a ta malá se narodila 25 prosince
medunaautor
4. únor 2010
ale co mě trochu nerví,je ten trojobal :-p
dadous
4. únor 2010
no vidíš , tak nemam kam spěchat x-)
medunaautor
4. únor 2010
tak 8OOOje hrůza ale nějak se mi zdá,že to ještě jde
medunaautor
4. únor 2010
hele počkej až ti skončí těch 6neděl po porodu,stejně by ti akorát každej strkal rypák do kočáru a ještě by jsi mohla znepříčetnět 😃