• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no ja se na to vrhnu zítra odpo, ale už na to mam hroznou chut
5. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kočarek krasnej :dizzy_face:
5. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
medu prave,ze to jde,tak jsem do toho sla vcera tu sedela rada...ja a cokotata a po delsi debate,jsem musela zkontaktovat kamosku at dnes vola a objedna ho :dizzy_face: :dizzy_face: tady jsou docela drahy a moc se me nelibi :grinning:
5. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
dad,dekuji za pochvalu :sunglasses:
nadis koukam je taky vedle a sem nic nepisne jak se ma...dostane na prdel.... :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem nás na zítřek vyžehlila a zítra jenom nehty a hlava a jdu ..plesati
5. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko kočárek je úžasnej nádhernej..ta buchta je fakt rychlá a měla jsem strach že to bude srajda tak jsem to pekla zbytečně dost dlouho....podotýkam ,zbytečně dlouho
5. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy čuňáci s tvarohem!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Ahojky.

Já čtu poctivě aby mi toho moc neuteklo. A kaju se že nepíšu. :grinning:

U mě nic. Mám depku že zas Karel jede pryč a žehlim a vařim a uklízim celý den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko suproš kočárek!!!Moc hezký!!
5. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc dekuji...ja mam taky radost.....
leni,ta buchta jestli jsem pochopila dobre,tak to neni testo,ale das drobenku a pak ten tvaroh a zase drobenku...na me musis trochu vic podrobne :grinning: :grinning: :grinning:
nadi,to ja mam taky....porad sama :dizzy_face:
5. únor 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Nadi,to je dost,že taky ty babo nevěrná jukneš :wink: :wink: :wink: za chvilku přijdu,jdu něco udělat :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu dělat véču. A zítra dělám taky holanďáky Karlovi na cestu. :slight_smile: Miluju je.
5. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady koukam,kazdy maka neco dela to je teda pri patku....ja dam sprsku a pak neco k jidlu mam hlad.... :grinning:
5. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky posloucham impuls a hrajou vypalovacky :grinning: :grinning: to by se libilo Romotatovi... :grinning: Zagorka,Gott atd....pisnicky na prani.....asi tam taky zavolam....
5. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zas na skok tady , dadouš ma zpravy :sweat_smile: nadi fakt nas ted trošku zanedbavaš :grinning:
5. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja posloucham radio 4U a tam hrajou písně meho mladí, no 80ty leta :sweat_smile:
5. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
to najdu dad na internetu taky 4U se to jmenuje.?to rikam,ze nadis na nas haze bobka :grinning:
5. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčinky omlouvááám se a polepším se!!! :sweat_smile:

Ale ted se vypíná a jdu kuchtit. Mám hlad jako vlk.

Papapa hezký večer. :sunglasses:
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
RADIO 4U tak je to přesně
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo nedi jen se běž nadlabnout, to se musí :dizzy_face:
5. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja se jdu na to mrknout a najdu na netu :grinning:
dad,jak mam koupit pliny maji pry nejaky slevy v TETE a moje mamka blazni a pta se jestli staci ty 3-6kg a nebo vetsi.porad me ja tomu nerozumin :frowning2: :grinning:
5. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi,dobrou chut....tak ho mam naladeny a hrajou zrovna Robbiho :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
hele ještě prodavaj ty uplně nejmenší, 2-5kg, s těma začínam a mam zatím dva balíky, pže nevím jak bude mímo velky a jak poroste. jako koupit je muže , tak je bude mít prdolka později, ale zas každymu sednou jiny plínky a ja mam strach kupovat to ve velkym, aby pak třeba prckovi neseděly a ja neměla doma haldu stejnejch plínek na nic, ja to necham na potom a budu kupovat pruběžně :dizzy_face:
5. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja reknu,at koupi jeste ty malicky jeden balik 2-5kg a budu mit oba :grinning: :grinning: porad rikam nekupovat nic a kazdy den pise a nebo vola,ze koupila to a to...no co mam delat..... :grinning:
5. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no to bud rada :dizzy_face: ja včera objednavala latkovy plíny a dvě osušky a jednu takovou krasnou deku a hned jsem o litr lehčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale z ty deky jsem uplně hotova, se mi strašně líbí :dizzy_face:
5. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dadousku,rada jsem mame jen jednu babi a dedu a tak se snazi a jsem hrozne rada,ze to nemusi vse kupovat Vrata a nasi nam pomuzou....kocarek zaplati a mamka ma spoutu vecicek uz pro nas i ty pliny hadrove tech mame 60ks :grinning: :grinning: tak jsem fakt moc rada
5. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ty blaho 60 :confused: co s tím budetě dělat :grinning: ja budu 20 a asi 4 ty s obrazkama :sweat_smile:
5. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja nevim,moje mamka si mysli,ze je budu davat i normalka misto jednorazovek :dizzy_face: a uz je koupila,tak to budu mit ja nevim.......musi mto vymyslet,ale oni se nestrati
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
to je fakt že se to neztratí :dizzy_face: , tak ja se pro dnešek loučím, ale zejtra večer jde dadouš na pívo, takže poč bude muj :dizzy_face: tak se holčičky opatrujte :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ty se mej taky,zitra zase bude doma ten muj,takze tu asi nebudu ja :grinning: :grinning:
ja se jdu najist mam hlad.........
5. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko jojo je to drobenkový těsto .. :wink: tak budeš s plínama mejt okna a budete do nich smrkati a vázat bolavé zuby .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jako my doma..když jsme totál nachcípaný .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem pokoukala noc na karlštejně a u toho zašila pár věciček a půjdu spát ,ráno v 8hod. mam bejt na nehtech ..
5. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek