• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
hoj coko, hele jak vubec dopadl cokotata s tím pukem? :confused:
6. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku ty jsi napojena to koukam :wink: ja myslela,ze spite,ale ty jsi vlastne sama vid.....
no dobre,zuby ma akorad to je natekle,ale jinak v poho :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře :dizzy_face:
no jo dadouš šel pít a ja se tady cpu kolačem :grinning:
6. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela,ze sel smer prace a on smer hospoda,teda......to te necha samotnou doma :dizzy_face: to jedobre jen si dej ja se tu ted cpu susenkama a zapijim to pivem...vim dobra kombinace a premlouvam se jit do sprchy,ale nechce se me......
6. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pívo bych si taky dala, ted po tom sladkym :sweat_smile: ale do hospy kvuli tomu nepujdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufam že se nezleje jako minule, jsem mu zakazala pít tvrdej :grinning: a prej že si to ještě moc dobře pamatuje a da jen pivko :grinning: :grinning:
6. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hojda dadoušku :wink: tak balon je nafoukanej,ale ta Fufina se ho bojí :grinning: ležela pod stolem a blafala na něho a vrčela a když jsem si ho přitáhla do obýváku,tak jak jsem jí hodila kachnu a letěla k balonu,prošla kolem toho,jako by to bylo prašivý a kachny si ani nevšimla
6. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na to asi dlouho nezapomene,když blil jak šakal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to je vsude stejny dad...ja kdyz jsem s cokotatou,tak je to v poho,ale kdyz jde sam,tak to je ocista jako blazen,ale ted nechodi,protoze pry musi bejt semnou doma......zitra jdou po zapase kluci a on ne,tak jsem rada aspon budu v klidu :dizzy_face: :dizzy_face:
musim jit do ty vany,nebo se uz nedokopu....pivko ja mam rada,jednu dve sklenky vecer se me pak lip usina :grinning: :grinning: :grinning:
autor
tak Lenka už se asi točí v kole
autor
hele Dadoušku,žárlí Karlos?jako Roman mi dal pusu a Fufina se mohla zesrat :confused: ho krapek kousla
6. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě juknu,jdeme se juknout na tajuplný ostrov :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,balon je super ja na nem cvicim kazdy den a muzu se trochu hybat se zadama,tak cvic a uvidis,ze je to super....jo lena,ta uz jede a toci se tam jako o zivot :grinning:
6. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu :dizzy_face: to si čmarej že žarlí, když ležím na gauči a karla mam mezi nohama, tam si vždycky ustele, a dadouš mi jde dat třeba pusu, tak se karel muže zblaznit :grinning: štěka jak prokoplej :sweat_smile:
no jo lena už je za damu :grinning:
6. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu chvíly gaučovat :sweat_smile:
6. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dva díly za náma,je to pěkný,rest zítra :confounded: jo a jaký cviky na tom balonu děláte?Dadoušku,ta mrcha si lehá jako Karel,to je prdel :grinning: jo a teď dělá to,že si chce jít v půl 11lehnout a furt stojí u dveří a čumí a nejde prostě dokud my :grinning: tak to pak vzdá a jde do kuchyně
Jsem byla venčit a naproti je hospůdka a tam to taky žije,je nějaká zábava,no jo je ten Fasching,to v dislu u vás Coko to tam taky žije co
6. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dobrou noc.
6. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, :slight_smile:

Přišla jsem hluboce smeknout před Medunkou. :sweat_smile:
V 5 ráno dojeli 2 buzíci. Jeden arabáč a druhý mluví česky,ale taky to je nějaká huba černá. Jeden jediný pokoj dneska co je tady obsazený. A v 7 přišla servírka snídaňová že chtějí uklidit koupelnu ty buzny. Nepochopitelný po 1 hodině pobytu na tom pokoji.

Pokojská má volno dnes protože chodí do kostela.. :grinning: Tak že jdu já.

HOLKY přísáhám bohu po tomhle už nikdy uklidit nejdu nikomu!!! Nejdřív se mi navalilo z neskutečnýho smradu co tam byl no a o té koupelně to nebudu popisovat co tam bylo. :confounded: :confounded: :confounded: Chtěla jsem se otočit a odejít a prostě to neuklidit. :confounded: :confounded: :confounded:

Pořád ten puch cítím ted.
7. únor 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
medu tady mas odkaz a tam mrkni jsou to cviky jaky delam treba ja,ale ted delam jen 5 cvik,a muzu rict,ze to pomaha....vcera jsem pul hodky makala a dnes jsem jako jura....krasne si uvolnis dolni kriz...
http://www.bud-fit.cz/fitness/Cviceni-doma/cviky-na-posileni-bricha-(2)/

jinak u nas to je blazinec ten karneval to je mazec.....uz chodi v maskach a ty pruvody,vzdyt tady zkonci vanoce a uz prodavaji masky,sileny....ve ctvrtek je to pro zensky ty chodi po ulici maji nuzky a kdyz vidi chlapa v kravate tak smik a maji prd.....muzou strihat kravatu komu chteji a pak uz jen chlastaji a delaji bordel..a v pondeli na Rosenmontag je ten ohromnej karneval jak jezdi vozejky a hazou po tobe sladkosti a prote bomba...no hold letos jsem doma a nikam nejdu :frowning2: :frowning2:

nadi,teda fuj to jsou prasata ty lidi,ale ja rikam porad,kdyz vidim kluci od hokeje tak bych taky nekdy blila jaky to jsou prasata a to je vidim jen u jidla a nechci videt jejich domactnost a WC.....
7. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vcera ve meste vsude upoutavky na Valentina,a ty slevy jako by teda na parfem,kytky,plysaky a hafo dalsiho,to rikam porad ze ty skopcaci nejsou normalni.......
7. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko myslím si že oproti těmhle je to slabý odvar!! A ještě mě tady serou že nebudou platit za ubytko protože je kosa na pokoji a pořád sem chodí se ptát jak to bude a šéfová má jako naschvál vypnutý mobil.Jsem docela hotová z nich.
7. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi jak nebou platit,se snad ubytovali,tak at plati a ze je tam kosa,co at se zahrejou spolu :grinning: :grinning: ale verim,mit tam takovyhle idioti,to radsi nic vid
7. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,ty jsi uz sama doma?
jakpak asi dopadla ta nase lena,jsem si vcera vecer vzpomela,ze bych sla taky na najakou seslost a dat si poradne do nosu :grinning: :grinning: naposled jsem se odbourala v lete v HK a to jsem usla v taxiku a druhy den blila do kericku v parku :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si vyhádali 50% slevu. Svině černý. At už vypadnou at si oddechnu. A večer kdyby přišli tak jim máme říct, že je na hotelu ubytovat nechceme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko jsem. :cry: A bulela jsem do polštáře když miláček odjel. :unamused: :sweat_smile:

Já se zlila vždy na Vánočním večírku.Ale na zvracení já nejsem. Asi to neumím.Nezvracím z chlastu ani jako těhuna začátklu jsem neblindila. :grinning:
7. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou svine teda ti povim,bych se jich tam i bala cerny huby,tady jich je taky dost a clovek se boji jit ven vecer :wink: jsi tm s nekym nebo sama....
no to vim je to tezky vid bejt sama doma,znam to taky dobre a porad si rikam,bude lepe....
no ja taky neblinkuji,ale v lete jsem to asi prehnala,to byla smrst jako blazen...v jedny diskotece a to jsem mela opravdu dost bleeeeee....
7. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted dojeli takový fajn poláci. Tak dyžtak zavolám je na pomoc. :grinning:
Jak říkáš-u nich nikdy nevíš co udělají. Raději jim vše odkývat a at táhnou.
7. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsou parchanti Arabaci hnusny...tak jeste,ze mas na pomoc nekoho jineho a Polaci jsou v poho,ty ti pomuzou :grinning: :grinning: ja mam taky polskou krev :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poláci jsou buď naprosto v poho a nebo totál debžoti.Nic mezi není. Tyhle jsou z té fajn skupiny.
7. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ti dekuji,doufam,ze jsem taky v ty lepsi skupine :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no si kuř. :grinning:
7. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi hodna na me :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo me se nechce nic delat...... :sweat_smile: dneska jsi v praci az do vecera?
7. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek