IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
8. únor 2010

ja jdu tak uvolnit PC cokotatovi,takze si stoupnu k plotne...
medu zdyt ja tam taky nic nemela v tom kosi......
taky mrknu vecer......jinak medu cokotata,jde zitra v pul devaty do roury kvuli zadum...... 😵

meduna
autor
8. únor 2010

jo dadoušku víme a pěkně si všechno vyslechni 😵 😵

meduna
autor
8. únor 2010

tak mu řekni,že může on myslet na mě a já pak zase za odměnu na něj 😀 😀

dadous
8. únor 2010

coko piš si
5 vajec
5 lžic cukru
5 lžic pol. mouky
3 lžíce rozpuštěnyho masla

dadous
8. únor 2010

😕 nikde nikdo tak mizím na telku 😵

coko.joko
8. únor 2010

Tu jsou uz taky,ale tu uz nikdo nebude..... 😀
jsem stala u plotny a cokotata byl na PC....a jsem hotovson,takze pujdu smer sprcha a lehnu k telce 😵
dadousku dekuji moc opisu a vyzkousim 🙂 jsem nasla na netu taky super recept na piskot,tak jsem to vyzkousela ja je to rychle....uz se buchta chladi v lednici,ale cokotata uz mel dva kousky a ja taky 😀 😀
medu,tak jsem to rikala ze ma na tebe myslet a tak se smal 😀 😀

lenkacar
9. únor 2010

tak myslím na medu..jak jí je v rouře ...šla jsi na CT nebo na rezonanci? mě při CT našli ten výhřez plotny ,ono prej se to na rentgenu nepozná 😝 ,přeji více štěstí ..

lenkacar
9. únor 2010

jo a ještě jsem nepopřála nadi k tripláčům .. 😉 ,buchtu piškotku si taky opíšu ..

coko.joko
9. únor 2010

Ahojda,
no jo,medu uz to ma za sebou urco....doufam,za nam pak napise co a jak....
nadi ja jsem taky zapomela gratulka,ze tripel testy jsou v poradku.... 😉

dadous
9. únor 2010

ahoj, medunce nic nenajdou 😵
no coko ja se na poč dřív nedostala ale na netu se da vždycky něco najít 😵
leni jestli budeš opisovat recept tak to maslo se vmícha až nakonec 😵

coko.joko
9. únor 2010

dad,hoj......ja vim,taky to nemas jednoduchy 😀 😀 ja taky ne,vcera jsme ho mela obsazeny...ale ten tvuj mam opsany a vyzkousim taky..... 😵 to je preci jasny,ze medu tam nic nenajdou,jsme zvedava na toho meho s cim prijde 😉

dadous
9. únor 2010

no jo on jde taky do roury 😕

coko.joko
9. únor 2010

dad,uz tam je...sel tam o pul devaty a tak jsem na ty dva nase marody zvedava.....doufam,ze budou oba v poradku,protoze ty zada jsou svine 😉 no ted stojim u plotny a vubecccc me to nebavi.....
jinak jsem koukala to mas docela kus k vasim v tomhle pocasi... 😉
dneska jsem rodila ve snu a docela mazec jsem se vzbudila uplne spocena a malej me tak kopal...chudak malickej.... 🙂

dadous
9. únor 2010

no tak o porodu se mi ještě nezdalo ale taky se ted poslední dobou budím spocena 😝 no jako prochazka dobry k našim, ale ten poslední kousek už jsem šla jak kachna 😀 ale tak aspon jsem měla pohyb 😀 ja asi dneska ani vařit nebudu, polknu rohlík a asi si dam rajče s mozzarelou 😵

coko.joko
9. únor 2010

to jo,ja taky chodim na prochazky,ale me staci ty schody do tretiho patra,kdyz je jdu dvakrat za den tak mam dost.....
no ja varit musim,ale kdybych byla sama tak na to kacim a jim taky jen rohliky 😀 😀 a mozarelu tu muzu taky..

dadous
9. únor 2010

možna skočím do kramu pro tvaroh a udělam tu buchtu od leni, pže do víkendu to nevydrřím 😀

coko.joko
9. únor 2010

ty jsi jak ja? 😀 taky jsem si vcera patlala tu buchtu s ovocem a zelem a cpu se tady sni ja.....k snidani byla ted ke kave byla a jeste bude 😀 😀 😀

dadous
9. únor 2010

no jo když sladky doma prostě musí bejt, dadouš ma taky rad 😅

coko.joko
9. únor 2010

no,u nas prave nikdy sladky nebylo,protoze ja to nejim a cokotata,taky ne,ale od te doby co jsem tehulka,tak me to chutna a muzu se uzrat,kazdy den aspon kousek musim mit....no a ja to vzdy udelam a chudak cokotata to papa semnou a pak rika,ze tloustne taky semnou 😀 😀 tak jsem rekla,ze to nevadi,ze az porodim,tak budeme spolu zase hubnout 😀 😀
a kde amas dadouska

dadous
9. únor 2010

je v praci zas do šesti ale pak ma tři dny volna 😵 ty jo včera přišel a na ruce puchejř jako krava, se spalil o lis 😝 takže celej večír jsem poslouchala jak to ma velky a jak to štípe 😀

coko.joko
9. únor 2010

Tak to mas dobry,bude s tebou doma tri dny 😉 to te tady teda asi vubec neuvidime 😀 😀 no,jo oni kluci kdyz si neco udelaji,tak je to moc boli........ 😀 😀 😀 tak jsem si uvarila kavicku a v klidu si ji vypiju 😵 vari se me obed,tak mam cas...

dadous
9. únor 2010

ja ted dopila 😅 jo na aukru jsem vyhrala botičky a ještě večer budu sledovat kolotoč na postylku 😵 už bych ji pomalu měla povlíknout 😅

coko.joko
9. únor 2010

teda to se mas na aukru.....to je super.....me vcera cokotata prinesl papir od sousedky a ma 4 velky pytle s vecickama tak jestli budu pry chtit tak se tam mame stavit a vzit si chci....tak jsem taky rada,treba neco vyberu na prcka.......ted me prisel domu cokotata,tak si jdu vyslechnout co a jak...a nejaky mladak mu narazil do auta,tak zase neco.......pak se ozvu........

dadous
9. únor 2010

aj jaj 😕

verdule
9. únor 2010

Ahojda holčičky, jsem úplně hotová, včera mě začalo pálit v nose, to byla noc 🙄 , vůbec jsem nespala, dneska je mi hrozně, mám asi horečku a smrkám jako o život.

dadous
9. únor 2010

ahoj verdi, tak šup, udělat kotel čaje a bejt v teplíčku 😵

verdule
9. únor 2010

To já jsem v teplíčku, v pelíšku s kotlem čaje, sice mám ležet, ale nemůžu, ucpává se mi nos a nemůžu dýchat, to mi fakt chybělo 😖 .

verdule
9. únor 2010

Změnila jsem fotku, už ten sních a zimní oblečení, mi nějak nedělají dobře 😀 .

dadous
9. únor 2010

no koukam, si fešná 😵 tak si musíš dat hodně pod hlavu a mazni si pod nos tygří mast, nebo nějakou hodně větrovou 😵 ja ted mažu furt, pže v noci mam taky ucpanej nos a ja s tím prostě neumím spat 😅

verdule
9. únor 2010

No jo, vždyť já minulý týden koupila tygří mast, byla jsem v šoku, že se to dá ještě sehnat. 🙂 Tak já se jdu máznout 😀 . Jo a díky za ohodnocení 😉 , od mala jsem nosila dlouhé vlasy, teď jsem se zbláznila a ostříhala, ještě jsem si moc nezvykla, ale to příjde. 😎