• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
buchtlu jsme jedli lžičkama jako inteligenti .. :grinning:
9. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tady, měla jsem tady maminku na návštěvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zdrbly jsme snad všechno a všechny. Nemohla jsem pomalu ani na záchod, to bylo pořád...lež, víš, že nemáš chodit, jen ležet :unamused: . No jo no, to jsou ty maminky :grinning: .
9. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele leni a vymazavaš plech na tu buchtli? :sweat_smile:
9. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no verdi ty miminka hold nevyležíme :sweat_smile:
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mamince nevysvětlíš :grinning: . Jinak že vám do toho mluvím, já dávám pečící papír a nemůžu si ho vynachválit, ale nevím, co jdeš dělat za buchtí. :wink:
9. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pravě že papír došel :grinning: budu dělat drobenkovou od léni, ale ta na mě koukam kaka :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To radši vymaž, jinak ji budeš mít zespodu černou.
9. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vymažu :grinning:
9. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu taky,jsem si povidala s cokotatau a pak jsme dovarial ten obed a pak jsem jela s nim zarizovat jeste auto a ted odesel na trenink,tak mam volno,pak maji nejakou chlastacku,tak jsem zvedava jak prijde :grinning: :grinning: :grinning:
dad,to asi vymazej,protoze by se to mohlo chytit k plechu a bylo by po buchte,jsem zvedava jak to dopadne..
leni,hlavne,ze se ta buchta snedla a je jedno jak se jedla.....taky se me nekdy stane,ze ji jim lzickou :grinning: :grinning:
verdi,krasna fotka jsem se lekla kdo tu je novej :grinning: :grinning: a kde bydlis... :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych mohla něco upéci, ale až budu trochu v pohybu, jinak bych se jen cpala v leže a pak bych už taky nemusela vstát :grinning: .
9. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko a jak dopadl cokotata? :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupila jsem minulý týden plech ve tvaru medvídka, Máťa chtěl udělat do něj perníček, tak to bych mohla, to je šup, šup :dizzy_face: a není tak velký jako klasický plech.
9. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za chválu, coko. Jsem z Pardubic.
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, to nebude žadna velka dřina a malej bude mít meďu :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tyhle formicky mam taky doma je to super upeces a je to..ja jsem vzdy vse vykrajovala jako debilek,ale ted je to bomba ja kmas vse uz udelany :grinning: :grinning: kdyz si vzpomenu na ucnak tak me jde mraz po zadech jaka to byla pakarna :grinning:
dad,cokotata ma v prdeli plotynky jednu uplne a druha taky nic moc :unamused: musi cvicit a posilit svaly na zadech,brat prasky a kdyz to bude bolet moc tak injekce a kdyz jeste vic tak operace,ale to je ta posledni moznost...ma to od toho jak taha kluci a rovna je :unamused: takze veselo...
9. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardubice to je kousek od nas :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je blby, kamoš byl taky na operaci, ale ted ma zas klid :dizzy_face: takže přestan pékat buchtle a pěkně at se hejbe :sweat_smile: ted ještě ta medunka jak dopadla, ta taky napína :angry:
9. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde to je, ten kousek od nás? :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,to stejne nepomuze musi sam se zacit hybat a nesmi tahat ty kluky a kdyz mu to rikam tak me rekne,ze to jinak nejde,protoze je musi tahat,aby jim kruplo v zadach,takze to je tezky....a je to znat ke konci sezony uz je uplne hotovy krece do ruk a zada pak je rad,ze 2,5mesice ma volno a nedela nic tak si odpocne......
no medu snad je v poradku a brzo se ozve......
uz delas tu buchticku
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hradec Kralove :sunglasses:
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: ne se mi moc nechce, ale mam to nachystany tak se do toho pustím :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi fakt kousek. :slight_smile: Dadous, ja myslela, že už máš vymazáno a buchtí v troubě :grinning: :grinning: :grinning: .
9. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude rychle,to zvladnes a dadous je za chvilku doma tak bude mit radost,jak jsi vzorna pritelkyne :dizzy_face: :dizzy_face: a ma neco ke kavicce
9. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAA dad,uz asi dela buchti :grinning: :grinning: :grinning:
to je kousek pres leto tam jsem 3 mesice :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted se mi nezda ta napln, 1/2 l mlíka a dva tvarohy to bude strašně řídky ne,
9. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ty na to jako cukrařka?
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mluvte se mnou někdooooo
9. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu
9. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mela jsem pres icq neter ma problem velky preblem.....je ji 19 let a je hrozne zamilovana a dneska se po tel.pohadala s tim klukem a nevi co ma delat :grinning: :grinning: :grinning: tak me to musela rict a tak jsem ji utesovala :dizzy_face:
no me se to taky zdalo ridke,ale lena psala,ze to bude ridky,ale ten tvaroh podle me v ty troube ztuhne,tak dej min mleka
9. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď vytvářím foto album...tak za chvilku :wink:
9. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek