IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
9. únor 2010

buchtlu jsme jedli lžičkama jako inteligenti .. 😀

verdule
9. únor 2010

Tak jsem zase tady, měla jsem tady maminku na návštěvě 😝 , zdrbly jsme snad všechno a všechny. Nemohla jsem pomalu ani na záchod, to bylo pořád...lež, víš, že nemáš chodit, jen ležet 😒 . No jo no, to jsou ty maminky 😀 .

dadous
9. únor 2010

hele leni a vymazavaš plech na tu buchtli? 😅

dadous
9. únor 2010

no verdi ty miminka hold nevyležíme 😅

verdule
9. únor 2010

To mamince nevysvětlíš 😀 . Jinak že vám do toho mluvím, já dávám pečící papír a nemůžu si ho vynachválit, ale nevím, co jdeš dělat za buchtí. 😉

dadous
9. únor 2010

no pravě že papír došel 😀 budu dělat drobenkovou od léni, ale ta na mě koukam kaka 😅

verdule
9. únor 2010

To radši vymaž, jinak ji budeš mít zespodu černou.

dadous
9. únor 2010

tak vymažu 😀

coko.joko
9. únor 2010

Jsem tu taky,jsem si povidala s cokotatau a pak jsme dovarial ten obed a pak jsem jela s nim zarizovat jeste auto a ted odesel na trenink,tak mam volno,pak maji nejakou chlastacku,tak jsem zvedava jak prijde 😀 😀 😀
dad,to asi vymazej,protoze by se to mohlo chytit k plechu a bylo by po buchte,jsem zvedava jak to dopadne..
leni,hlavne,ze se ta buchta snedla a je jedno jak se jedla.....taky se me nekdy stane,ze ji jim lzickou 😀 😀
verdi,krasna fotka jsem se lekla kdo tu je novej 😀 😀 a kde bydlis... 😵

verdule
9. únor 2010

Taky bych mohla něco upéci, ale až budu trochu v pohybu, jinak bych se jen cpala v leže a pak bych už taky nemusela vstát 😀 .

dadous
9. únor 2010

coko a jak dopadl cokotata? 😅

verdule
9. únor 2010

Koupila jsem minulý týden plech ve tvaru medvídka, Máťa chtěl udělat do něj perníček, tak to bych mohla, to je šup, šup 😵 a není tak velký jako klasický plech.

verdule
9. únor 2010

Děkuji za chválu, coko. Jsem z Pardubic.

dadous
9. únor 2010

no vidíš, to nebude žadna velka dřina a malej bude mít meďu 😵

coko.joko
9. únor 2010

tak tyhle formicky mam taky doma je to super upeces a je to..ja jsem vzdy vse vykrajovala jako debilek,ale ted je to bomba ja kmas vse uz udelany 😀 😀 kdyz si vzpomenu na ucnak tak me jde mraz po zadech jaka to byla pakarna 😀
dad,cokotata ma v prdeli plotynky jednu uplne a druha taky nic moc 😒 musi cvicit a posilit svaly na zadech,brat prasky a kdyz to bude bolet moc tak injekce a kdyz jeste vic tak operace,ale to je ta posledni moznost...ma to od toho jak taha kluci a rovna je 😒 takze veselo...

coko.joko
9. únor 2010

Pardubice to je kousek od nas 😵

dadous
9. únor 2010

no tak to je blby, kamoš byl taky na operaci, ale ted ma zas klid 😵 takže přestan pékat buchtle a pěkně at se hejbe 😅 ted ještě ta medunka jak dopadla, ta taky napína 😠

verdule
9. únor 2010

A kde to je, ten kousek od nás? 😵

coko.joko
9. únor 2010

no,to stejne nepomuze musi sam se zacit hybat a nesmi tahat ty kluky a kdyz mu to rikam tak me rekne,ze to jinak nejde,protoze je musi tahat,aby jim kruplo v zadach,takze to je tezky....a je to znat ke konci sezony uz je uplne hotovy krece do ruk a zada pak je rad,ze 2,5mesice ma volno a nedela nic tak si odpocne......
no medu snad je v poradku a brzo se ozve......
uz delas tu buchticku

coko.joko
9. únor 2010

Hradec Kralove 😎

dadous
9. únor 2010

😅 ne se mi moc nechce, ale mam to nachystany tak se do toho pustím 😵

verdule
9. únor 2010

Tak to jsi fakt kousek. 🙂 Dadous, ja myslela, že už máš vymazáno a buchtí v troubě 😀 😀 😀 .

coko.joko
9. únor 2010

to bude rychle,to zvladnes a dadous je za chvilku doma tak bude mit radost,jak jsi vzorna pritelkyne 😵 😵 a ma neco ke kavicce

coko.joko
9. únor 2010

AAA dad,uz asi dela buchti 😀 😀 😀
to je kousek pres leto tam jsem 3 mesice 😵

dadous
9. únor 2010

tak ted se mi nezda ta napln, 1/2 l mlíka a dva tvarohy to bude strašně řídky ne,

dadous
9. únor 2010

co ty na to jako cukrařka?

dadous
9. únor 2010

tak mluvte se mnou někdooooo

coko.joko
9. únor 2010

jsem tu

coko.joko
9. únor 2010

mela jsem pres icq neter ma problem velky preblem.....je ji 19 let a je hrozne zamilovana a dneska se po tel.pohadala s tim klukem a nevi co ma delat 😀 😀 😀 tak me to musela rict a tak jsem ji utesovala 😵
no me se to taky zdalo ridke,ale lena psala,ze to bude ridky,ale ten tvaroh podle me v ty troube ztuhne,tak dej min mleka

verdule
9. únor 2010

Já teď vytvářím foto album...tak za chvilku 😉