IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
9. únor 2010

medu ja jsem to taky odflakovala,me to nebavilo...ale v jednom byla baba tak 90 let a ta vzdy vylezla a stala pi...ve dverich a cumela jak to meju.....jsem vzdy myslela,ze ji vezmu hadrem..... 😀 a pak volala Martinovi a stezovala si,ze jsem ji to spatne u dveri vytrela 😀 😀

coko.joko
9. únor 2010

jo holky bezte se venovat rodince......

meduna
autor
9. únor 2010

no tyhle důchodci 😀 😀 to vím,kolikrát jsem se s nějakou pohádala,jim vadilo všechno,že moc bouchá kbelík,nebo je to moc mokré,nebo zase suché 😀

coko.joko
9. únor 2010

medu presne tak.....baby jsem vzdy rikala,ze jestli jednou budu ja takova,tak at me hned odstreli 😀 😀

coko.joko
9. únor 2010

jinak ten Avatar to je kravina.......neda se na to koukat......

meduna
autor
9. únor 2010

no ještě jsem ho neviděla,ale asi je to pěknější,když sedíš v kině a je to 3D.

coko.joko
9. únor 2010

medu,to mozna jo,ale me to pripada moc velky fantas kravina 😀 a to fakt nemusim.....no bych vam to poslala,ale nevim jak se to dela 😀

meduna
autor
9. únor 2010

jo jinak musím napsat Dadoušku,krásný pupík 😵 neposílej,já na to taky nejsem a kdyby mě to jako teda chytlo,tak skáknem do kina,ať máme taky nějakou kulturu s Romotátou 😀

meduna
autor
9. únor 2010

fuj,tak jsem si dala trochu zázvoru do čaje a to je teda k poblití 😝 😝 😝

coko.joko
9. únor 2010

no to je fakt......kultura musi bejt.....to mas pravdu....dadousek ma novou fotecku jo 😕

meduna
autor
9. únor 2010

jo vyfotila si buben 😀 no ona ví,že to muší bejt 😎

coko.joko
9. únor 2010

jo,musi 😀 at vidime jak roste......krasny a ani by to nerekla 😎

meduna
autor
9. únor 2010

no byla za tajňačku,to aby se nám takhle nestalo,že my si budeme myslet,že bubínkuje ještě a ona tam už dá foto mimidadouščí 😕

coko.joko
9. únor 2010

no,prave to se ted musi teda hlidat kazdy tyden a koukat do albicka 😵 to preci dadousku nejde nam to nerict...

meduna
autor
9. únor 2010

furt tady dumám,mám začít pít nějaký čaje,nebo ne,myslím na upravení měsíčků a výstelky,ale nějak nevím jaký 😀

meduna
autor
9. únor 2010

musím jít chvilku bojovat se zvířetem,okusuje mě 😎

coko.joko
9. únor 2010

teda medu,ty premyslis takhle vecer to nedelej.....to uz jen odpocivej....no caje tady pije hodne holek na vycisteni,upraveni atd.treba to pomuze vyzkouset muzes za to nic nedas.....

dadous
9. únor 2010

medu na vystelku je kontryhel 😵

coko.joko
9. únor 2010

dad,tak co buchta 😉

dadous
9. únor 2010

holky je vyborna a drží i tvar 😅 dadoušovi moc chutnala 😵 a nevím teda jaka by byla kdybych tam dala všechno to mlíko 😕

dadous
9. únor 2010

a jinak jsem slyšela že ten avatar je kravina 😅 jo a pupík jsem tam hodila dopoledne a pak jsem vam to zapoměla říct, ale ja vím že medu je detektiv a na všechno příjde 😀

dadous
9. únor 2010

přišla navštěva 😝

coko.joko
9. únor 2010

dad,tak to je super,ze buchta je dobra a tak jak si t odelala ty... 😀 no medu je detektiv hadr,vse najde.... 😀 no to je kravina to mas pravdu.......
tak ja jsme dala sprsku,namazala jsem se a ted se cpu zmrzlinkou a premyslim co delat 😵

meduna
autor
9. únor 2010

jo Dadoušku,prosím písni pak recept,když tam je tvaroh,to by mi chutnalo,to bude asi jako tady ten Käsekuchen tady ne

meduna
autor
9. únor 2010

jo sousedka,ta divná jak jsem už psala,má mimi a to mimi,brečí snad 20hodin 😲 tak nevím čím ho krmí 😎

meduna
autor
9. únor 2010

tak jdu rychle vysát,prala jsem se se zvířetem a kobereček v obýváku je teď moooooc pěknej 😝

coko.joko
9. únor 2010

medu,to asi nebude jako tady Käsekuchen....je tam ta drobenka a dados,tam dala jeste pudink 😀 😀 no to me ani nerikej 20 hodin to neni normalka,jestli mu vubec dava najist... 😕
ty jo,ted hlasi opet snih v CR a ma kydat cely tyden a i pristi....... 😒

meduna
autor
9. únor 2010

no jsem to tak střihla od oka,ale fakt bečí furt,zrovna teď už asi hodinu 😕

meduna
autor
9. únor 2010

jo aha drobenka mi unikla 😔

meduna
autor
9. únor 2010

rozdělala jsem si rybičky a to co předvádí zvíře za kousky,jsem ještě neviděla,asi seru na to ,že si budu hledat práci a otevřeme s Romotátou cirkus a budeme mít asi číslo,pes a smrdutá rybí konzerva 😀