IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. únor 2010

no,kdyz se nam dobre pojede tak to mame za 9 hodin zmaknuty.... 😀 😀 ale je to dalka....

dadous
15. únor 2010

😀 😀 no to už je trošku lepší 😀 ty jo jak jsem stala u ty plotny tak mam zas nohy jako slůňatko 😝

dadous
15. únor 2010

no medu to je sice hezky že pozdravíš, ale měla by ses zapojit do hovoru 😎

coko.joko
15. únor 2010

no to me zatim teda nozky v poho....akorad me nekdy chytaji ty krece a to loupnu hned magnezko a je to....
taky jsem premyslela,kde je ta medu,ale ona docita urco........

dadous
15. únor 2010

no tak tolik dočítaní tu není 😕
no ja už asi magnezko přestanu brat, říkala minule dr 😕

meduna
autor
15. únor 2010

jo já nějak nestíhám,něco tady řeším 😎 😎 a pak mi dávaj filmek,tak zajedu k bedně.Dnes jsem nebyla makat,zítra jdu a hned dvakrát 😝 a jsem ode dneška na dietě já prasut vyžranej,tak jsem vlezla na váho a z 51,je 57 🙄 🙄 🙄

coko.joko
15. únor 2010

no a proc se nesmi brat az do konce magnezko 😉 to ja nevydrzim bez nej,az me ho rekne tady dr.ze uz nesmim 😀

meduna
autor
15. únor 2010

coko nelam si s tím hlavu,stejně mu nebudeš rozumět 😀 😀 😀

coko.joko
15. únor 2010

medu,tak k bedne to se mas tam nic pro me dnes nedavaji,tak ja pak zalezu do postele,az tu nikdo nebude 😀 😀

meduna
autor
15. únor 2010

já jsem ještě nedočítala 😔

meduna
autor
15. únor 2010

no já koukám na Montagskino,někdy je to gut

dadous
15. únor 2010

coko to magnezko přece zabranuje stahum, a my ted už potřebujem porodní cesty uvolnit a to magnezko by v tom branilo 😵 tak asi tak 😵

meduna
autor
15. únor 2010

a taky máme rozjetý chalupáře 😉 ten Sovák tam hraje ale vředovitýho dědka 😝

meduna
autor
15. únor 2010

coko se rozhodla,že bude magnezko brát a neporodí,ona je ráda těhu 😀

dadous
15. únor 2010

my mame od devíti serial, ale musíme na něj koukat na netu, pže se zrovna ted kryje s kobrou 😵

coko.joko
15. únor 2010

medu dik za podporu 😀 😀 😀 si vzpomenu na tebe,az budu u nej sedet a zacnu se tlemit.... 😀 uz se vidim to abych si vzala sebou nahradni veci jak budu spocena

meduna
autor
15. únor 2010

a jakej seriálek jede

dadous
15. únor 2010

no vašak jen at si to užije 😀

dadous
15. únor 2010

jmenuje se to vypravěj, novej serial z dob komunismu o jedny rodině, je to moc hezky trochu komedie, medu to by se vam a hlavně romotatovi mohlo líbit 😵 tak se mrkni, jak jsem hazela na minuly strance odkaz pro coko, tak tam to je , je to na čt 1 😵

coko.joko
15. únor 2010

jo ja nechci porodit,chci bejt jak vorvan uz cely zivot a tahat ten bruch,takze magnezo jim porad.....ne vazne to jsem nevedela....
medu ten serial neznam....ale chalupare jo mame taky vsechny dilecky 😀

meduna
autor
15. únor 2010

no já byla dnes taky orosená na terapii,ale dneska jsem docela měla gut den,tak jsem mluvila a docela mi to i pálilo 😀

coko.joko
15. únor 2010

je tak to mrknu taky dad...aspon nepujdu spat tak brzo,jeste zkusim Ulici,protoze zitra to asi nebudu k snidani stihat....

meduna
autor
15. únor 2010

jo už jsem o tom slyšela,myslíš že to vyjde na dvd?bych to koupila,to by se mi líbilo,nakonec jsem komunistický dítko ne 😀 ročník 73,husákovy děti 😀

coko.joko
15. únor 2010

medu to je dobre,ze mas gut dny to ja bych taky potrebovala,ale mela jsem ti sen a tam jsem mluvila s dr.uplne ukazkove nemecky a cokotata me vzbudil,protoze jsem mluvila nahlas,ale on me vubec nerozumel a kdyz jsem se vzbudila,tak jsem byla uplne splavena 😀 😀 😀

dadous
15. únor 2010

je to fakt moc hezky udělany a je to někde od 60tych let až do roku 2000 😵 mam takovej pocit 😕

coko.joko
15. únor 2010

medu,mlada to holka jsi.....urco casem to bude i na DVD....

dadous
15. únor 2010

no zatím to běží v TV ale nevím jestli to daj na dvd 😕 však to zkoukněte na netu, proč bys utracela za dvd 😵

meduna
autor
15. únor 2010

coko,tak už tam nechoď,nakonec už jsi tam byla a vyřídila to ve snu 😀 😀

coko.joko
15. únor 2010

jo,to vis a zitra ve 14 hod me bude zvonit telefon a tam dr.a bude se divit,proc u nej nejsem 😀 😀

meduna
autor
15. únor 2010

mladá jo 😀 ale připasám si nějaká už na penál 😝