IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
16. únor 2010

250g mekkeho tvarohu
250g pol.mouky
250g masla
200g cukr krupice
5 vajec
1 vanilkovy cukr
prdopec,citronova kura

Zmekle maslo utreme s cukrem a pridame tvaroh,vejce a nakonec mouku a prdopec.Testo dame do formy a peceme 45minut.....

verdule
16. únor 2010

Ahojda holčičky 😵 😵 😵 , tak už jsme doma a mám všeho plné brýle 😎. To je supr, že je u všech všechno v poho... Jinak k tématu, taky mám 52kg, jako medu, ale s tím jak žeru, to nebude dlouho trvat... 😀 😀 , při Máťovi jsem přibrala 25kg, tak jsem zvědavá, jak porostu tentokrát 😝 .

dadous
16. únor 2010

no coko to je hezkej recept 😵

dadous
16. únor 2010

tak nikde nikdo, tak mizím na ordinaci 😵
coko dobře dojedte 😵

meduna
autor
16. únor 2010

jsem founovala s mámou.recept dobrej ale těch vajec 😲 naštěstí teda mám 😀 Coko díky a dobře dojdte 🙂

verdule
16. únor 2010

Tak coko, dobře doražte do HK 😵 . Jdu uložit Maťoucha a taky čučet na ordinaci, pa. 🙂 😉

coko.joko
16. únor 2010

medu,vajec moc´,ale je to fakt dobry to bude detem chutnat a moc....jsem musela dozehlit at to mam hotovy,jinak bych byla vzhuru do 24 hod....
no dadousku ty ordinujes teda 😎
diky moc snad se dobre pojede a hlavne rychle.....
medu kdy jedes ty?
uz tu dlouho nebyla nadis a zitra jde na to vysetreni,tak at ji to dobre dopadne holce jedny.....

meduna
autor
16. únor 2010

no jsem zvědavá ,snad se mi to povede 😕 Nadis na nás háže bobek nějak 😠 Coko,my jedeme v pátek ráno a v ut se vracíme 😢

coko.joko
16. únor 2010

medu ja se vracim v pondeli na noc jedem a v utery rano jsem tady...taky se me nechce bych tam zustala dele...je to moje posledni jizda tam v lete se tam nedostanu a budu smrdet tady....... 😉 povede medu to je fakt jednoduchy vse smichat a je to

meduna
autor
16. únor 2010

no se ti to řekne,vše smíchat,víš jaká jsem kuchařka néé 😀 a v létě nechceš jet s Lennym k vašim?třeba v červenci?to už by i šlo

meduna
autor
16. únor 2010

Lenny,jak mu budeme říkat tady na koníku,nějakou zdrobnělinku by to chtělo 😵

coko.joko
16. únor 2010

medu,neboj ja jsem taky telatko na vareni,ale vzdy to vse smicham a cekam co z toho bude..... 😀 😀 😀 a kdyby se to nepovedlo,tak koupis na rychlo koblizku a je to 😵
no bude to Lenny zadna zdrobnelina me se to nelibi... 😵
no to zase bych nechala tady cokotatu a to nechci kdyz bude ten prcek uz tady....

coko.joko
17. únor 2010

Dobre rano holky,
tak od 3 hod.vzhuru,ale konecne jedem,tak se tu mejte a pa..v utery jsem tu jako na koni 😀 😀
medu ty si uzij taky Ceskou zem 😉 😉

dadous
17. únor 2010

tééeda to jako o víkendu tady nikdo nebude jo? 😕

meduna
autor
17. únor 2010

ahoj Dadoušku,dnska jsem uklízela,zítra přijede ta ségra Romana,tak ať tady není chlív 😝 a za chvilku frčím k jedný Polce,udělá mi nehty,abych do těch Čech nejela s těma okousancema 😀

dadous
17. únor 2010

teda medu, maš to našlapany 😀 maš upečíno?

nadis.h
17. únor 2010

Ahojky,

tak si mě ve špitále nenechali. uf uf. 🙂 Udělali mi jen novou cytolku a pokud výsledek bude stejný tak kontrola až za 2 měsíce.

dadous
17. únor 2010

no nadi co by tam s tebou taky dělali 😀

nadis.h
17. únor 2010

Dadu no viď. 😀 Ale teda byla jsem nalomená že to podstoupím,abych měla klid. 😕 Ale ona už ani ta doktorka nechtěla abych na to šla. 😀 Ale tak je to známka toho,že to není žádný akutní problém,tak snad můžu být v klidu.

Tady budeme osamělé že,když ty naše holky odcestovaly.

dadous
17. únor 2010

to jo, však oni si tě pohlídaj 😵
no budem tady o víkendu slaměny vdovy 😀

meduna
autor
17. únor 2010

já jsem ještě tady,psala jsem ti Nadi na Genet.Nehty odpadaj dneska,tak jsem pekla,jako experiment 😲 😲 😲 tak snad to klapne proboha 😠 je tam ovoce,konečně jsem udala i ten tvaroh a žmolenka

dadous
17. únor 2010

medu ja se z tebe ... 😀 ty vždycky chceš recept a pak stejně udělaš něco jinyho 😀 😀 tak hlevně že to bude dobry, taky bych si dala něco s ovocem 😅

meduna
autor
17. únor 2010

byla tady nečekaná návštěva,tak jsem nabídla a prej dobrý 😅 akorát to ovoce,tak neni moc cítit 😀 😀 říkám,jsem tam měla dát víc ovoce a Roman na mě:a tam je nějaké 😀 😀 a ten recept od Coko mám napsanej,ale udělám ho jindy,mě se nechtělo třít máslo 😀 tak jsem hledala něco víc rychlého 😎 😎

meduna
autor
17. únor 2010

nikdo nikde,tak jdu do vany a zítra juknu ještě. 😉 😉

verdule
18. únor 2010

Ahojda holky, coko odjela a je tady nějak podezřele mrtvo 😀 😀 ...

dadous
18. únor 2010

hoj verdi, no a zejtra odjede meduš a mude tady uplny mrtvo 😅 jak je?

verdule
18. únor 2010

Ahojda dadousku, je mi tak nějak zvláštně 😝 , ale dobře... 😉 . Čárka zesiluje, tak to snad bude dobré, v pondělí jdu na krev, tak uvidíme 😒 .

dadous
18. únor 2010

no když sílí tak je to jen dobře, takže se da říct že je to jasny 😀

verdule
18. únor 2010

Až mi to doktor potvrdí, asi to semnou sekne, ale budu nejšťastnější maminka na celem světě 😀 ... asi tak jako všechny tady na koníku 😀 😀 😀 .

dadous
18. únor 2010

to jo, už aby bylo pondělí jsem napnuta jak kšandy 😵 jdu hodit nožky hore, odpo nakouknu 😵