• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Leni moje slova. Já bych na látkovky neměla ... A Karla už vidím jak jásá,že se mu válej v koupelně pleny pokajděné.. :grinning: :grinning:

Ty woe do kina s Kinedrylem... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt s kinedrylem hovno zábava,aspon vim co si vzít kdybych musela na pohřeb..a to jsem si vzala bomparu že budu aspon cucat a hned jsem jí spolkla,no debil,pak mě tlačila v trubce ,to byl zase kulturní zážitek ..zrovna tam měl premieru film ,něco jako doktor od něčeho hrošího .. a byli tam herci ,tak jsem aspon zkoukla jaký má holubová fakt pěkná nohy .. :rolling_eyes: nemít ten ksicht ,tak je to kočka
20. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo to je od trošky, ted to ma běžet v kinech, jsme chtěli jet, ale ja si nějak netroufam, bych furt odbíhala na wecko :confounded:
20. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee nadi to je on :sweat_smile:
20. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
herecký obsazení fakt dobrý..ty já můžu klepla i hulubku
20. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu já vim. :sweat_smile: jsem ho našla u plín.. :grinning:

Leni s Tebou někam jít... :grinning: Ještě že jsi se nezačala dusit. :grinning:
20. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
co kupujete medvědy? já měla takovýho pěknýho jako tapetu v mobilu a včera jsem si nána všechno vymazala jednim klepnutim vše v pr ..nemám jedinou fotku ,nic ..
20. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky ho mam jako tapetu v mobilu, i nad postylkou v ramečkach ma 4 :dizzy_face: jsem na ně nějaka ujeta :grinning:
20. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já si takhle hafo fotek z dovolených z PC. :confounded: Jsem na to hrozný střevo. :angry:
no tak si počkame až to bude na DVD :dizzy_face:
no nadi..to by scházelo ,za takový prachy vstupný a ještě se tam udusit ..já venkovan ve městě ,poprvý v multi kině ,nasadila jsem před začátkem brýle a řikam ,,ty vole jsou nějaký špinavý,to nic neuvidim a začla jsem je drtit o tričko a nakonec řikam vladísovi at mi dá svoje ,že má určo lepší a začal film a první věta ,,nečistěte sami brýle ,poškodíte čočku a vladís hovado ,,no vidíš a ted jsi je zničila a cpeš je mě ,,taková ostuda..už s nim nikam nejdu .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu hodit kopyta nahoru, zas je mam jak baňky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu vladís je ve službě tak dneska budu na drátě i večír ,jestli zase nepojde pc ,tak hezky odpočívej odpolko jdu k mamce
20. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak se sejdem :grinning: :dizzy_face:
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Leni tak to by byla prča jít někam společně. Já dělám taky takový faux pa často. :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadi já jsem na to expert ,jak chci být za dámu tak mi to nějak nevychází ..jak jsem na ten poslední ket přijela z počuranýma nohavicema až ke kolenům...mi vladís musel zastavit po cestě a v přírodě mi to nějak zatáčí .. :confused: :confused: :confused: ,už nebyl čas se vrátit,ale ani čas to usušit ..ježiš kolikrát bych se tak zahrabala pod zem.. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera mi jeden kluk napsal jestli mám skype že bysme mohli dát řeč a ted koukám ,že je mikrofon na 2půlky :confused: :confused: :confused: že by nějaké opatření ,když je vladís ve službě :confused: :confused: :confused: a mám po žížalkách :rolling_eyes:
20. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Medunkovi jsou tak příjemnííí. :dizzy_face:

Mám Vás pozdravovat moc. :wink:
20. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé děkujeme....za pozdravy,jsem tu ze sobotního sejšnu
20. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nacpala jsem do sebe smažený jajíčka,páč jsem doma sama :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mohu si to dovolit .. :grinning: :grinning: :grinning: a čekam kdo sem jako přijde ,ani nevim co je v telce
20. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :wink:
20. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu teď asi nikdo není, tak já jdu zase hajat.
20. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se tak nechutně nažrala v Mekáči... :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byste zvracely ze mě.. :grinning:

Medunka je skvělá! :dizzy_face: A Fufinka je skvělá! Paníček mi ukázal co umí! :grinning:

Holky a jako Zákon schválnosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ZA celé 3 měsíce co v tom hotelu pracuju jsem měla tu čest setkat se s majitelem jen jednou a to jsme neměli čas nějak "pokecat"... Dlouho nic a 2 setkání??? :grinning: Samozřejmně že DNES zrovna když u nás Medunkovic byli... :grinning: A ještě ke všemu přišel i s manželkou... :grinning: Ještě že Medunka vypadá jako pravá cizinka,že prd poznali kdo to byl... :grinning:
20. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a co že ti páníček ukázal :confused: :confused: :confused: :confused:
20. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páníček mi ukázal jak je Fufinka šikovná a co umí za kousky... :grinning: Páníček mi nic neukazoval... :fearful: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi to psala :grinning: :grinning: :grinning: se jenom ptám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,byli za tebou v práci jo?
20. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo... :grinning: jsem si to po sobě přečetla.. :grinning: Jojo v práci.. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš tak se nevymlouvej .kdoví co ti tam vše ukázali ,přeci jen se nevidíte každej den že jo.. :grinning: :grinning: :confused:
20. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tam by bylo fajný něco ukazovat... Recepce je celá prosklená v přízemí... To by byla zvenčí podívaná třeba... :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek