IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
20. únor 2010

bych hnedka dojela taky jak je kde co vidět ..už jsem tam 😀 😀 😀 😀

lenkacar
20. únor 2010

nadi a jak ti je ?na plodovku nemusíš?

nadis.h
20. únor 2010

Fakt jsi takový špízák jo? 😀 Tak to já ne. Já se nesnášim mačkat... 😀 Jdu do pelechu..Ráno zas vstávám.

Pa a dobrou 😎

lenkacar
20. únor 2010

a o čem že je řeč ..kde se budu mačkat a s kým?to ne já mám klaustrofobii,já se chtěla jenom přijet podívat na medunku

lenkacar
20. únor 2010

dobrou noc nadi a hezké sny s prdolkou ..

nadis.h
21. únor 2010

Dobré ránko,

Leni zatím vše gut. Testy vyšly dobře takže plodovka nehrozí. A už by snad ani hrozit neměla. 😝

dadous
21. únor 2010

leni vše nej k svatku 😵

lenkacar
21. únor 2010

děkuji moc za přáníčka 😵 😵 😵 😵 ,mě dneska děsně bolí hlava ,asi po tom prednisonu ..jako posledně tak do sebe tedka leju pití jetli mi to povolí achjo 😔

dadous
21. únor 2010

kolik toho bereš?

lenkacar
21. únor 2010

1denně..já blbě ty hormony snášim od samýho začátku .. 🙄 ,ty jo medunkojc jsou v čechách a tady je mrtvolno ..hrůza..já zítra jdu od rána do práce makat ,připravovat krám tak se tu opatrujte

dadous
21. únor 2010

tak zkus hodně pít no 😕
to tam pořadně nachystej at se pak kšefty hejbou 😵

verdule
22. únor 2010

😀 😀 😀 Ahojda děvčátka, tak jsem byla dneska na krvy a hlásím se už jako těhulka, potvrzená lékařem 😀 😀 😀

lenkacar
22. únor 2010

verde gratulace veliká 😵 😵 😵

verdule
22. únor 2010

Leni, moooc děkuji 😵 😵

lenkacar
22. únor 2010

dneska jsme si tam s vladísem dobře mákli ..hnus fialovej

dadous
22. únor 2010

verdi ted ještě ultrazvuk? nebo ti ho dneska dělal?
leni vladís ti pomaha? 😕
ja jsem dneska sama otazka 😀

verdule
23. únor 2010

Ahojda Dadousku, na ultrazvuk jdu až 8. března. 😵

dadous
23. únor 2010

😀 na MDŽ 😀

lenkacar
23. únor 2010

jo dadu vladís si vzal včera volno a makal taky ..od pátku má být otevřeno a to znamená tam být od zítra do noci a makat 😝

lenkacar
23. únor 2010

povim ti ještě že je voják ,páč být od nějakýho řemesla ,tak tam se to bere ,,maká celá rodina ,,tý jedný prodavačky je muž truhlář a ten tam maká a vše narychlo a musí držet hubu ,aby ženu nevyhodili..

coko.joko
23. únor 2010

Zdar holky jsem zpatky v nemecku,cesta hrozna co vam budu povidat....jsem utahana jako kocka 😵 takze jdu odpocivat at mam nejakou silu vybalovat veci a zase veci 😀

lenkacar
23. únor 2010

aha čoko taky byla mimo domov ,tak to máš omluvenku a zbytek dostane na prdku ..

coko.joko
23. únor 2010

leni ja byla na 5dnu v Cr,tak proto jsem tu nebyla 😎

nadis.h
23. únor 2010

aaah Welcome doma Coko... 😀 jste jeli nabouchaný až po střechu viĎ s taťkou... 😀

lenkacar
23. únor 2010

nadi to je trefný 😀 😀 😀 nabouchaný jezdí už 28týdnů 😀 😀 😀

dadous
24. únor 2010

ahoj holky 😵
coko vítam tě zpatky 😵 umím si to vaše auto představit 😀

lenkacar
24. únor 2010

zdravím prdelky ..

ob.soklina
24. únor 2010

Ahojte holky,

Leni a Nadis děkuji Vám hoĺky za gratulaci. V nemocnici jsme si pobyli trochu dýl, ale už jsme doma, takže si malého konečně užívá i tatínek. Porod byl super, byl sice vyvolávaný, ale v 8 ráno jsme začali a ve 14:05 byl Davídek na světě. No prostě super. Nic musím zase utíkat protože malý se hlásí o slovo. Tak zatím papa

nadis.h
24. únor 2010

Luci je to poklad! 😵 A porod bych si přála jako jsi měla Ty! Já se bojím, že budu chcípat někde 3 dny.. 😲 😝
Dej Davídkovi hubánka od tety. 😀

lenkacar
24. únor 2010

ahoj nadi .. 😉 ,ob díky za zprávičku