IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
27. únor 2010

Ahojda,tak jsem se vyhrabala a jsem uplne hotova...mam rymu a boli me cely clovek a nohy a ruce natekle,tak nic taky nedelam a jen budu lezet.....
medu vesele holka vesele........

meduna
autor
27. únor 2010

Ahoj Coko,no jen polehávej aby ten prevít nodtáhnul a čajuj 😉

meduna
autor
27. únor 2010

aby ten prevít odtáhnul,tam mělo být

coko.joko
27. únor 2010

medu me hrabne z toho...nemuzu zadny kapky a z nosu me kape jak z ocasu 😀 😀 do toho malej porad kope jak se porad nafukuji a fakt hrozny....

meduna
autor
27. únor 2010

bože tomu psu tak smrdí z mordy,že padám chvilkama do mdlob.A jako bacha,včera jsem šla k veterináři,aby se jí jen podíval do držky,byla jsem v ordinaci 5minut,přísahám,nic ji nedělala jen odhrnula dásně a koukla a pak si řekla o 20Eur,jsem vylezla ven a bulela jak debil,jako 5minut a toto 😕 😕 😕

meduna
autor
27. únor 2010

no to je mazec,chudáku a něco neni,co by sis do toho rypáku mohla narvat,aby jsi nebyla jak ženich 😀
Co ten Dadoušek,myslím na ni

coko.joko
27. únor 2010

tady to je drahy medu jako prase vsechny sluzby...ale kamaradka mela taky westika a taky ji tahlo z ust a pry to je z jidla,tak ji museli ipravit stravu a dobry.....

coko.joko
27. únor 2010

pry se nesmi nic,tak ja nevim a cokotata me nic neda.....tak piju caj a rikam si at to jde pryc... 😵 😵
taky myslim na dadouska jak se tam ma holka ani nevim kam jela jestli trutnov a nebo jinam....a rikala,ze do pondelka a pak ji pusti dom.......

meduna
autor
27. únor 2010

a nevíš jak upravit?jestli se toho nezbaví,tak mě to zabije 😝 😝

meduna
autor
27. únor 2010

možná se můžeš jen napařit,pod utěrkoua to ti nudle poteče ven jak divá

meduna
autor
27. únor 2010

tak ti nevím,mám tady kunovjánku a nevím co z toho 😕

coko.joko
27. únor 2010

ja nevim podle toho co ji davas k jidlu....neco ji nedela dobre a nebo taky muzes koupit nejaky tycky to zase nase mama dava psum,aby jim netahlo a je to na ty zaludecni stavy a je fakt,ze jim netahne...
kdybych mohla normalne dychat,ale musim pusou a si pripadam jak kapr.....
coze mas doma kunovjanku co to je???
jinak jsem se v CR ted nechala ostrihat a obarvit a vypadam jako debil,takze chvilku pockam a jdu znova do meliru 😀

meduna
autor
27. únor 2010

a co máš za barvu?co si necháváš barvit,když jsi blond?k holiči bych potřebovala taky,vypadám jak kretén a sere mě to,jak si na ty pačesy v noci lehám,chci to pryč
kunovjánka taková nakládaná zelenina,ale už jsem to jebla na plech ke kuřecímu a dala do trouby zapejkat

coko.joko
27. únor 2010

medu ja jsem chtela zmenu,meliry me odrustali a tak jsem chtela vypadat jinak a vypadam.......mela to bejt do hnedo zlatova a me pripada,ze to mam spis do rezata no hruza.....ale mam co jsem chtela...ted to necham a pak jdu znova do meliru a v tom se citim nejlip 😀
aha tak tu zeleninu neznam.......

meduna
autor
27. únor 2010

no neboj ono se ti to rychle vymeje,teda mě se vždy melír rychle vymejvá 😠 proto si teď dávám hodně tvovou na melír a blond,ale ta tvavá vydrží déle a nejde do zrz.Teď to mám taky do rezava,jsem experimentovala debil

meduna
autor
27. únor 2010

a jak bylo doma?co vaši na pupíček 😵

coko.joko
27. únor 2010

medu no prave clovek chce vypadat krasne a pak to chytne takhle no pockej ja si umeju palicku a vyfotim se at to vidis jak to vypada... 😀 😀 😀
nasi v poho,tata jezdil s kocarkem po baraku a malej Kuba od brachy taky...mamka nam dala hodne veci na prcka a neco jsem jeste koupila....takze jsem byla rada a myslim,ze nasi taky....ale musela bych se nakrajet,abych videla vsechny,takze polovinu lidi jsme nevidela a taky jsem si vyslechla,ze na ne prdim atd....

a co vy jak bylo a nebylo v CR...co Romotata jak dopadl?

meduna
autor
27. únor 2010

to znám,člověk aby se naklonoval před cestou do Čech 😀 taky jsen nestihla to co jsem chtěla.Uvidíme jak dopadl,je to běh na dlouhou trať,nejprve výsledky a pak peníze 😖

lenkacar
27. únor 2010

medu to je asi normální že těm psům táhne z huby ,náš pes by taky zabil orla v letu 😝 a tety feně už smrdí úplně všechno se mi zvedá kufr jak ona jí líbá a ten pes táhne jak popelnice v létě 😝

lenkacar
27. únor 2010

já si taky koupila barvu a jelikož neměli mojí fialovou koupila jsem si ze zoufalství modro černou ,jestli budu jako debil tak mi fakty švihne..

lenkacar
27. únor 2010

medu já mám tak zoufale nízké sebevědomí že bych řvala ..asi bych měla chodit na nějaké kurzy 😕

meduna
autor
27. únor 2010

ahoj,jo já vím ,že čoklové smrděj,ale tohle teda ještě nemusí ona mít,zas tak stará nejni 😖 a představ si,že ta kráva mi dala žvejky,jako vzoreček 😀 😀 😀 pes se toho ani netknul,protože to pálí jak stará svině,tak jsem to zažvejkala já a je to normální lidská žvejka,tak alespoň mě nepotáhne z držky no

lenkacar
27. únor 2010

no ale to jako asi nevyřeší problém že jo nějaká žvejkačka .. 😝 ,jestli jí táhne ze žaludku tak to upravíš stravou ,ale jestli má problém z dásněma ,tak třeba já na kartáček nalej odvar z řepíku a čisti ..já měla i zubní pastu ..

lenkacar
27. únor 2010

žes jí nevzala v čechách k doktoru určo by to bylo lacinější 😢

lenkacar
27. únor 2010

a jak furt píšeš že žere ty smradlavý kosti tak nesmrdí jí potom? to je přece strašlivej puch ty uši

meduna
autor
27. únor 2010

a mohla bych použít i dětskou zubní pastu?a dostává jen granule,konzervu ji nedávám,protože po ní nechlastá.dásně má dobrý,jsem koukala a nakonec i ta kráva se koukla za dvacku ne 😠

lenkacar
27. únor 2010

já myslim že jo ..i dětskou psí stála 200kč a stejně jí nechtěl 😝

lenkacar
27. únor 2010

měla jsem na něj dětskej kartáček

meduna
autor
27. únor 2010

no bylo,ale pozdě bycha honit 😀 tak ty uši smrděj ještě dobře proti ní 😀 a teď dlouho neměla,asi to je jak jí rostou ty zuby.

meduna
autor
27. únor 2010

takový vyfikundace co oni vymýšlej pro psa,by se z toho jeden po...l