• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ahojda,tak jsem se vyhrabala a jsem uplne hotova...mam rymu a boli me cely clovek a nohy a ruce natekle,tak nic taky nedelam a jen budu lezet.....
medu vesele holka vesele........
27. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Coko,no jen polehávej aby ten prevít nodtáhnul a čajuj :wink:
27. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aby ten prevít odtáhnul,tam mělo být
27. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu me hrabne z toho...nemuzu zadny kapky a z nosu me kape jak z ocasu :grinning: :grinning: do toho malej porad kope jak se porad nafukuji a fakt hrozny....
27. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože tomu psu tak smrdí z mordy,že padám chvilkama do mdlob.A jako bacha,včera jsem šla k veterináři,aby se jí jen podíval do držky,byla jsem v ordinaci 5minut,přísahám,nic ji nedělala jen odhrnula dásně a koukla a pak si řekla o 20Eur,jsem vylezla ven a bulela jak debil,jako 5minut a toto :confused: :confused: :confused:
27. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je mazec,chudáku a něco neni,co by sis do toho rypáku mohla narvat,aby jsi nebyla jak ženich :grinning:
Co ten Dadoušek,myslím na ni
27. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je drahy medu jako prase vsechny sluzby...ale kamaradka mela taky westika a taky ji tahlo z ust a pry to je z jidla,tak ji museli ipravit stravu a dobry.....
27. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pry se nesmi nic,tak ja nevim a cokotata me nic neda.....tak piju caj a rikam si at to jde pryc... :dizzy_face: :dizzy_face:
taky myslim na dadouska jak se tam ma holka ani nevim kam jela jestli trutnov a nebo jinam....a rikala,ze do pondelka a pak ji pusti dom.......
27. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nevíš jak upravit?jestli se toho nezbaví,tak mě to zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možná se můžeš jen napařit,pod utěrkoua to ti nudle poteče ven jak divá
27. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ti nevím,mám tady kunovjánku a nevím co z toho :confused:
27. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim podle toho co ji davas k jidlu....neco ji nedela dobre a nebo taky muzes koupit nejaky tycky to zase nase mama dava psum,aby jim netahlo a je to na ty zaludecni stavy a je fakt,ze jim netahne...
kdybych mohla normalne dychat,ale musim pusou a si pripadam jak kapr.....
coze mas doma kunovjanku co to je???
jinak jsem se v CR ted nechala ostrihat a obarvit a vypadam jako debil,takze chvilku pockam a jdu znova do meliru :grinning:
27. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co máš za barvu?co si necháváš barvit,když jsi blond?k holiči bych potřebovala taky,vypadám jak kretén a sere mě to,jak si na ty pačesy v noci lehám,chci to pryč
kunovjánka taková nakládaná zelenina,ale už jsem to jebla na plech ke kuřecímu a dala do trouby zapejkat
27. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja jsem chtela zmenu,meliry me odrustali a tak jsem chtela vypadat jinak a vypadam.......mela to bejt do hnedo zlatova a me pripada,ze to mam spis do rezata no hruza.....ale mam co jsem chtela...ted to necham a pak jdu znova do meliru a v tom se citim nejlip :grinning:
aha tak tu zeleninu neznam.......
27. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no neboj ono se ti to rychle vymeje,teda mě se vždy melír rychle vymejvá :angry: proto si teď dávám hodně tvovou na melír a blond,ale ta tvavá vydrží déle a nejde do zrz.Teď to mám taky do rezava,jsem experimentovala debil
27. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak bylo doma?co vaši na pupíček :dizzy_face:
27. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu no prave clovek chce vypadat krasne a pak to chytne takhle no pockej ja si umeju palicku a vyfotim se at to vidis jak to vypada... :grinning: :grinning: :grinning:
nasi v poho,tata jezdil s kocarkem po baraku a malej Kuba od brachy taky...mamka nam dala hodne veci na prcka a neco jsem jeste koupila....takze jsem byla rada a myslim,ze nasi taky....ale musela bych se nakrajet,abych videla vsechny,takze polovinu lidi jsme nevidela a taky jsem si vyslechla,ze na ne prdim atd....

a co vy jak bylo a nebylo v CR...co Romotata jak dopadl?
27. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to znám,člověk aby se naklonoval před cestou do Čech :grinning: taky jsen nestihla to co jsem chtěla.Uvidíme jak dopadl,je to běh na dlouhou trať,nejprve výsledky a pak peníze :confounded:
27. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu to je asi normální že těm psům táhne z huby ,náš pes by taky zabil orla v letu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tety feně už smrdí úplně všechno se mi zvedá kufr jak ona jí líbá a ten pes táhne jak popelnice v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky koupila barvu a jelikož neměli mojí fialovou koupila jsem si ze zoufalství modro černou ,jestli budu jako debil tak mi fakty švihne..
27. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já mám tak zoufale nízké sebevědomí že bych řvala ..asi bych měla chodit na nějaké kurzy :confused:
27. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,jo já vím ,že čoklové smrděj,ale tohle teda ještě nemusí ona mít,zas tak stará nejni :confounded: a představ si,že ta kráva mi dala žvejky,jako vzoreček :grinning: :grinning: :grinning: pes se toho ani netknul,protože to pálí jak stará svině,tak jsem to zažvejkala já a je to normální lidská žvejka,tak alespoň mě nepotáhne z držky no
27. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale to jako asi nevyřeší problém že jo nějaká žvejkačka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jestli jí táhne ze žaludku tak to upravíš stravou ,ale jestli má problém z dásněma ,tak třeba já na kartáček nalej odvar z řepíku a čisti ..já měla i zubní pastu ..
27. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
žes jí nevzala v čechách k doktoru určo by to bylo lacinější :cry:
27. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak furt píšeš že žere ty smradlavý kosti tak nesmrdí jí potom? to je přece strašlivej puch ty uši
27. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a mohla bych použít i dětskou zubní pastu?a dostává jen granule,konzervu ji nedávám,protože po ní nechlastá.dásně má dobrý,jsem koukala a nakonec i ta kráva se koukla za dvacku ne :angry:
27. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim že jo ..i dětskou psí stála 200kč a stejně jí nechtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem na něj dětskej kartáček
27. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no bylo,ale pozdě bycha honit :grinning: tak ty uši smrděj ještě dobře proti ní :grinning: a teď dlouho neměla,asi to je jak jí rostou ty zuby.
27. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takový vyfikundace co oni vymýšlej pro psa,by se z toho jeden po...l
27. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek