• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
aha,tak koukej zajet směr gauč :sunglasses: nožky hore a nic nedělej,práce neni zajíc,tak neuteče.no u dokyho prdel,říkal,že se mu líbim a moc :confused: :confused: že prej něco vyzařuju :grinning: :grinning: no jen doufám,že to neni radioaktivita,protože tam u nás se zpracovával uran a ten je radiaktivní :grinning:
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem vysála byt a tak mě to zmohlo,že už zase musím žrát,no a to chci ještě vytřít,tak snad bochník nepadne :grinning: Roman říkal,že mám ráda vše co smrdí a pálí,tak žeru už týden furt romadoury a česnek :grinning:
1. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu se tu tlemim asi budes muset prijet k nam,at me tu rozesmivas.....ja bych lezela,ale me to uz nebavi..a hlavne me boli z toho cely clovek.
teda to sel asi po tobe ten doky :fearful: :fearful:
ja,taky porad zeru a zeru ted jsem snedla bramboraky a dala si mineralku :grinning: :grinning:
dneska mamr vyroci,tak slavim...... :grinning:
1. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
psala jsem Dadoušce a je v pořádku,tlak klesá a miminko je taky zdravé,má už 2,5kg a prej když do pátku nepřibere,tak bude rodit :dizzy_face: :dizzy_face: takže zůstává do pátku a bude se cpát těma nemocničníma dobrotama,no a když mimi nepřibere,tak už bude na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
abych to upřesnila proč mimi půjde ven,protože je už tak jak má být a bylo by zbytečné kdyby už nepřibralo aby bydlelo nadále v pupíku :dizzy_face: mám vás pozdravovat,tak holky,možná že už v pátek tady bude Nikolka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nebo,že by Davídek???
1. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko a kolikáté výročí?
1. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako jsem z toho tak v prdeli,že píšu jak debil :grinning: :grinning: jsem si to po sobě teď četla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ale vy mi rozumíte že :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je medu to je super,ze mas zpravicky od dadouska jsem rada,ze jsou v poho,ale to moc dobre jidlo nemocnicni ji nezavidim to ja taky nemam rada......ale ja myslim,ze to bude Nikolka :dizzy_face: :dizzy_face: ja taky nekdy pisu jako debil,ale tady si to kazdy precte a vi o cem se pise......
medu mame 9 let spolu to je co....... :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja jdu do vany a spat jsem utahana jako kote......zitra mrknu......
1. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je krása devět let :dizzy_face: jdu taky do pelechu,zítra mám zase doktora :grinning: ten už si ze mě dělá prdel ,co prej mám za termíny zítra :grinning: dobrou noc a pěkné výroční sny :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus a díky za zprávičky ..jo byla jsem v práci,oči navrch hlavy ,no jak jinak se mnou ..za chvilku razim zase...celou noc se mi zdálo o práci ..jsem urvaná jak otrok.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,ty jsi taky porad u dr...jsi tam uz jak doma :grinning: :grinning: :grinning: ani si jeste nepisla jak se ti cvici na balanu :sweat_smile:
leni,ty mas tu praci takkkkk rada,ze se ti o ni uz i zda.........
2. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ty wogi dneska jsem si dobře poseděla u dr než jsem šla na řadu. :rolling_eyes:
Ale je vše v pořádku. Prcek už se nevejde na utz celý a hlavněěě. Máme potvrzeného pimpulíka!!! :dizzy_face:

Nechala jsem si napsat PN..Mám neomezenky vychajdy tak jsem ráda. To vstávání do práce bylo psycho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jeee Daduška se mááá. Už bude mít škvrndě u sebe. Akorát teda mohlo vydržet do těch mojich narozenin. :grinning:
2. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak to je super mate pindika to je bomba.....koukam,ze by u vas taky velky mimi jako u nas,ten nas se tam uz taky nevejde a vlastne se nevesel ve 20tt :grinning: :grinning: :grinning: ted ma uz 1600g a 6 cm nohu. :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi gratuluji k pindíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: a zdravím zbytek :wink:
2. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
Nadi gratulka k malému :dizzy_face:
Coko,tak na balonu moc necvičím,protože se mi vyfoukává :angry: :angry: asi je někde díra,bo co :confounded: takže budu hrbatá i nadále :confused: Ale dnes jsem byla u neurologa a ten mě shledal jako naprosto zdravou,asi mě ruce i nohy brněj z nedostatku železa,poslal mě k obvodní...takže zase další termín :grinning: na všemožné odběry,štítka,železo a já nevím co vše.jo a byl přesvědčen,že dělám sport,prej mám super tělo...vysportované :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ,kdyby věděl,že sportuju jen s cigárem a kafíčkem doma :sweat_smile:
2. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak ho reklamuj,kdyz je pichnuty :wink: no vidis jak je na tebe doky hodny a jeste ti pochlebuje,ze sportujes a mas krasny telo a tobe se to porad nelibi :grinning: :grinning: co bych za to dala ja mit tak vypracovany telo jako ty :grinning: :grinning:
jsem premyslela,ze bychom se mohli v lete potkat,protoze ja budu tady cely leto do CR nejedu,takze bude volno a hlavne ho bude mit i cokotata,tak muzem pak domluvit nejaky srazik na kavicku co ty na to....
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko ahoj,to by blo fajn,tak něco spácháme.Dneska jsem mimo provoz,dostala jsem ten červenej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hniju s křečema na gauči a nemám na nic chuť,teda žrádla se to netýká...bohužel :grinning:
3. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tak to je hnus ten cervenej..taky to nemam rada,ted mam pokoj,ale za chvilku me to ceka zase...bleeee
jo neco spachame..se domluvim s cokotatou a uvidime :wink: :wink: :wink: tak odpocivej
3. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..středa je tu dadouška třeba ..
3. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo je,ale Dadoušek se povaluje ve špitále a už se to blíží,pátek rozhodne :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni,jak bylo v práci?
3. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,v práci to ujde ..dnes se zapojí pc a to mi to teprve začne .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu já vždycky v nemocnici zhubla ..asi tou pravidelnou stravou,potřebovala bych tam zavřít někam na půl roku ,abych zhubla ,doma mi furt ta huba klape ,mám na něco chutě ..
4. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak ty jsi vysportovaná to je prima zjištění co?když to máš od přírody ,tím lépe .. :wink: a jak jsi na tom tedy? když jsi jako zdravá?
4. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
medu musis nam pak dat hned vedet jak a co s dadouskem v patek...at vime...
leni me asi uniklo,ze pracujes uz nekde jinde :confused: :confused:
jinak me ta nemocnicni strava,taky nechutna a hlavne kdyz vim v cem to tam vozi bleeeee... :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Leni držím palce aby jsi dnes neměla moc nervů s tím PC :sunglasses: :sunglasses: ty to dáš!!!!!
no taky jsem koukala,když se mě ptal doky na to jaký sport dělám,myslel si gymnastiku :grinning: :grinning: :grinning: no já jo,když se ani neohnu k palcům u nohy,protože bych se zlomila vejpůl :grinning: Leni, slovo zdravá bych v mém případě moc nepoužívala :grinning: :grinning: já mám každý den nějakou novou nemoc :grinning:
dnes jí písnu co a jak,ale ona psala,že mi napíše kdyby něco
4. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ,tak jak maj sousedi tu malou holku naproti,jsou jí dva měsíce,tak to je mazec.Ta nebrečí ,tak hodinu z celého dne :astonished:
4. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,to neni mozny,abys mela tolik nemoci :grinning: :grinning:
dadousek se urco ozve jak je na tom...a kdyby ne tak ji pak pisni... :dizzy_face: :dizzy_face: se tesim,az nam napises,ze ma uz v ruce malickou a nebo malickateho dadouska :sunglasses:
me se dnes nechce nic delat jsem jako kdyz me prasti....unavena
4. bře 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nic nedělej a válej se,užívej dokud to jde :sunglasses: protože, pak se už asi moc nenaodpočíváš.Když to vidím u sousedky,tak je mi jí líto.jo a příští týden jedu do Čech na 4 dny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Roman jede do Nitry a já tady sama teda nebudu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty se mas do CR,taky chci jet............ :dizzy_face: jo to vim,ale musim uvarit a neco zacit delat nebo se pak uz nezvednu........ :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek