IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
9. bře 2010

hoj nadi, nedostala si takovou tabulku, co vyjede z ultrazvuku?

coko.joko
9. bře 2010

ahojda,
nadi,tak to je divny,ze ti to nerekl dr...jo ryma je svine vid taky ji mam uz pres tyden a je to na prd,kdyz nemuzes nic na to....
dad,porad cela.... 😉

dadous
9. bře 2010

jo cela 😀 jsem byla v poradně, jsme ok, jen zase trochu vyšší tlak, ale k porodu to zatím není 😵 takže zítra frčíme do HK do kina 😵

coko.joko
9. bře 2010

Tak to je super...a na co jdes do kina??

dadous
9. bře 2010

od Trošky doktor od jezera hrochu 😵 a dat si nějakej dobrej žvanec, už jsme dlouho nikde nebyly, a dlouho takhle nevyrazíme 😀

coko.joko
9. bře 2010

To je pry docela dobra komedie,tak pak reknes jaky to bylo..jo tam dobre vari taky obcas dame jidlo a pak nahore dame kavicku a odvalime se dom 😀 😀 ja jsem sama a tak mam uklizeci manii a litam po byte a uklizim a nejradsi bych sla mejt okno,ale uz se bojim...ale laka me to...sviti tu krasne slunicko,tak me to uplne provokuje...

dadous
9. bře 2010

no s tím oknem to mi povídej, taky mi sem pere slunce, tak jsem normalně zatahla žaluzku 😀 tak ja mizím na drby, přijela mi kamaradka z Prahy, ale odpo se nahlasím 😵 s tím uklidem to nepřehaněj 😅

nadis.h
9. bře 2010

Holky celé to stálo za hovno. Byla tam sestra nová co ťukala do PC dle návodu na malinkym papírku,původní zprávu smazala tak jí to doktor diktoval znovu... No prostě nemocniční chaos. Kdybych to věděla tak si stojím za tím, že chci do Gennetu.

coko.joko
9. bře 2010

😀 dad,tak si pekne podrbej a odpolko mrkni,snad me to slunce nevytahne ven a budu tady taky 😀 je tam fakt krasne...no ja to neprehanim,ale musim uz umejt koupelnu a vyluxovat a vytrit to uz je fakt hrozny...to ted flakam a nechavam to porad,kdyz uz to je akutni 😀 😀
nadi to je bordel a ty si byla v Liberci v nemocnici?....to je ,ale fakt skoda,ze nemas ty miry.....tak priste se to povede 😵

dadous
9. bře 2010

jsem doma 😕 coko kdybys viděla ten mrdník, co tady byl v koupelně když jsem se vratila z nemocnice 😠 to byl pěknej hnus 😠

dadous
9. bře 2010

😢 no tak kde jste? to si mam jít lehnout? 😕

nadis.h
9. bře 2010

Coko jo jo dr mě objednal do špitálu. Nevim proč,když ve 12tt jsem byla v Gennetu ale budíž. A míry se asi dozvím až bůhví kdy. Páč utz mojeho dr už to prý nevezme jak je mímo velké. 😅

lenkacar
9. bře 2010

medu vedle krámu máme zverimex a koupila jsem nějaký 100% ekologický stelivo ,je to prej dřevěný takový válečky ,to je ono?ale smrdí to fest . 🙄

dadous
10. bře 2010

tak kdepak se dneska všichni courate 😅 ?

lenkacar
10. bře 2010

medu musela jsem to vyhodit ..osmička je na novinách ,už nevim co dál vyzkoušet 😝

lenkacar
11. bře 2010

člověk vás tu nechá bez dozoru a vy se někde flákáte 😝 😝 😝 že vyste zapadaly sněhem 😝

lenkacar
11. bře 2010

tak medu to nešlo ,myška šla do zverimexu,bylo mi to moc líto ,ale bylo mi čim dál hůře .. ☹ ,sna d si jí vezme někdo kdo jí bude mít rád 😒

dadous
12. bře 2010

tak ja nevím leni, nějak nam to tady umřelo 😕

coko.joko
12. bře 2010

Ahojda,
ja odpocivam,protoze mam opuchle ruce a nohy,tak se snazim bejt v klidu,ale moc se to nedari a hlavne me nebavi lezet..
medu je asi v CR,neco rikala mam dojem,ze Romotata jede pryc a tak ona odjizdi smer CR,tak nevim...
dad,ty jsi jeste cela 😉
jinak jsem byla vcera u dr.a mame asi pekne velky mimi...vazi uz 2000g a je hlavickou dolu,a uz zustane,protoze se chudak tam uz neotoci 😵 a vubec kdyz ho vcera meril,tak ma vse moc velky....tak uz ted se bojim porodu...

lenkacar
12. bře 2010

čoko to je dobře ,že je hlavinkou připravený a ted už může jenom nabírat na síle a kráse .. 😵 😵 😵 ,jojo dadu ..je to tad nějakej mrtvolov .. 😝

lenkacar
12. bře 2010

dadu už to má taky za pár 😵 😵 😵

coko.joko
12. bře 2010

leni,to jsem rada,ze je malej v poho,akorad ja trpim,ale musim to zvladnout....my holky preci zmaknem vse... 😵 😵
no prave dad,to ma za par...to fakt leti jao blazen...
taky jsme cetla,ze si musela dat osmicku pryc...to je skoda a jiny mimi nemuzes mit.....

lenkacar
12. bře 2010

hm chlupatý mimi mít nemůžu..tak si musim počkat na to lidský 😉

coko.joko
12. bře 2010

no na lidsky to je super to prijde za chvilku uvidis,ze to dopadne a kdy zacnes stimulku...

lenkacar
12. bře 2010

čoko sama nevim kdy bude stimulka zatim čekam na výsledek léčby,jestli klesnou hodnoty tak až někdy na léto bych to viděla

coko.joko
12. bře 2010

leto,to je super..to uz bude kasny poco a hlavne ne jak ted hnus venku a zima a bude to hned lepsi...moc bych ti to prala i medunce...

lenkacar
12. bře 2010

mě zima nedělá dobře ani na psychu ,takže až tak fakt někdy létom 😀 😝

coko.joko
12. bře 2010

no me zima taky nedela dobre a hlavne letosni je moc dlouha a uz me to taky leze na mozek....mam rada jaro...

dadous
12. bře 2010

jo ja to mam za par, a dneka tady lítal čap ☹ tak ja nevím co to ma znamenat 😅
leni jestli vy si chcete pořídit nějaky zvířatko, tak jedině holatko holy 😅

olasek
12. bře 2010

Ahoj holkýýý!!! Dadu, ty jsi stále 2v1 😀 ?? Jak se máte? Taky je vám dneska taková kosa? Já jsem dneska úplně zmrzlá..... ☹