IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
14. bře 2010

ahojda tak ja už u žehlení sedím 😅 dala jsem prkno co nejníž to šlo a sedím u toho na balonu 😵 holky tady začla další zima, pořad kyda 😢 😝 😝

dadous
14. bře 2010

musely jsme jet na nakup a v těch sračkach to bylo fakt výživny 😠 ale koupila jsem poslední věc, ktera mi chyběla v kufru 😅 čokoladu 😀 takže ted už mam uplně sbaleno 😵

lenkacar
14. bře 2010

dadu jo čokoška bude dobrá na energii 😀 😀 😀 u nás taky hnus venku 😝 ,šiju si kanýr na závěs ..ale utíkam od toho 😝

coko.joko
14. bře 2010

dad,tak to je to nejdulezitejsi cokosku sebou...to ja budu mit taky sebou a ne jednu 😀 😀 ted jsem se prezrala a udelala jsem si ryzovou kasi s kakavickem a maslickem prase jedno jsem.....
jinak ted hlasi,ze pristi tyden ma bejt uz 18 stupnu,tak nevim kde to chteji nahnat,kdyz porad chumeli....dad,prijed k nam zehlit ja jsem se toho jeste ani nedotkla...
leni,ty mas dnes taky pracovni naladu koukam..... 😉

dadous
14. bře 2010

to jo , možna si pak ještě necham donyst do porodky další čoko 😀 hele ja žehlila včera jen par věcí a stačilo 😝
tak leni ty i šiješ, no ty si holka do šikovna 😵

coko.joko
14. bře 2010

dad,to chce mit porad u sebe.....cokosku......
to vis lena je holka sikovana

dadous
15. bře 2010

ahojda, tak medunka se našla, fakt byla v čechach 😅

coko.joko
15. bře 2010

Ahojda,tak to jsem rada,ze je cela a v poradku holka jedna to nam nesmi delat jsem vcera o tom zase premyslela.....hlavne,ze je v poradku..
dad,kdy jdes na kontrolu uz bys taky mohla mit tu svoji princeznu u sebe...40tt

dadous
15. bře 2010

zítra mame poradnu i monitor, ale mě to tady ukazuje tyden navíc, takže dneska jsem 39+1 víš

coko.joko
15. bře 2010

Tak to jsem zvedava jak dopadnes.... 😉

dadous
15. bře 2010

to ja taky, no mohla by už vykouknout 😅 se musím smat, jak furt mluvím jako o Ní, a třeba je tam kluk 😀 😀

dadous
15. bře 2010

a ty nejdeš zítra na kontrolu?

coko.joko
15. bře 2010

ja myslela,ze to uz vis,kdyz tady kazdy mluvi o Nikolce a my to nevime presne,to je taky dobry,ale to mas fuk hlavne at je zdrava...
ne ja jdu az za 14 dni...na 33tt...

dadous
15. bře 2010

no pravě že stopro to nevím, jen dr si byl jistější s holkou, než s klukem 😵

coko.joko
15. bře 2010

tak to bude prekvapko teda co na tebe vykoukne za zlaticko... 😵

dadous
15. bře 2010

no jo už jsme s tím smířeny že musíme počkat až vyleze ven 😅

coko.joko
15. bře 2010

ty jo ja dnes mam den.....vcera jsem nemohla nic delat jak me bylo divne a dneska od rana jsem se rozjela a makam,akorad me deptaji ty okna,ale do toho nejdu,bydlime moc vysoko,tak to nebudu ryskovat...

budulinek.kaja
15. bře 2010

Hojda dadousku,tak nekukuji jestl jsi jeste cela?tak ti preji,at to mas brzy za sebou a at jste obe zdrave!Pak pisni

lenkacar
15. bře 2010

čus tak vidim medu se našla tak to jsem chtěla slyšet 😵 😵 😵 ,jo holky mimořádně jsem měla včera makací ,jinak jsem kůže líná

dadous
15. bře 2010

ja měla taky makací, uvařila jsem zas holanďaky s kaší a okurkovym salatem 😅 a na odpo jsem dělala nepečenej 😵 pak jsem si musela jít dachnout 😀 no a zejtra po poradně musíme vysmejčit za lednicí, pže ji tři roky nikdo neodtahnul a za ní je teda neskutečnej mrdník a pak ty okna no 😅
kajo neboj, ja se ozvu 😵

ob.soklina
15. bře 2010

ahojte holky jdu Vás jen pozdravit 🙂 U nás je vše ok, Davídek je zlatíčko, jen nás občas trápí prdíky - ale nechci to zakřiknout koliky nás skoro vůbec netrápí. Jen kojení nic moc, mám málo mlíčka, ale utěšuji se tím, že můžu být ráda, že mám vůbec Davídka a mlíčko se dá řešit i jiným způsobem 🙂

Dadoušku teda ty už jsi tak vysoký týden 😀 to je mazec jak to letí. Nevím kdy se tady ukážu, tak dopředu přeji aby porod proběhl co nejlépe a budu se snažit jukat co a jak. 🙂 Držím pěstičky

Tak já zase utíkám, tatka ted uspal malého tak si jdeme na chvilku povídat a možná i trochu přitulit. Přeji všem krásný večer papa

ob.soklina
15. bře 2010

Jo a podařilo se mi vložit i nějaké fotečky, tak když budete chtít jukněte. Pa

dadous
15. bře 2010

ahoj ob, moc děkuju a ty si koukej změnit ty tydny v pase, at víme kolik je Davídkovi 😵

lenkacar
16. bře 2010

ob malej je kouzelnej ,máte ho nádherně oblečenýho a ta postýlka je k sežrání .. 😵 😵 😵

lenkacar
16. bře 2010

za chvíli zmizim do práce tak aby tu odpoledne nebyla malá dadouškovna 😵 😵 😵

ob.soklina
16. bře 2010

ahojky

Leni děkuji, no postýlka sice k sežrání je, ale je veliiiikáááá. Malej je tam jak flusanec 🙂 ale začínáme krásně růst, tak to bude brzy ok.

Dadous - nevím jak opravit, už jsem se o to pokoušela, ale nějak se nezadařilo. Jinak Davídek má dneska měsíc a 4 dny - už jsme velcí kluci 🙂 Už jsem nedočkavá na zprávičku od tebe.

Holky a kdepak je Nadule??? Je ok???

Zatím paaa

dadous
16. bře 2010

tak v poradně nic novyho, když neporodím, tak v utery zas kontrola ted jsem domyla okna sice jen dvě ale mam toho až až, takže jdu natahnout kopytka třeba se něco začne dít a když ne ta ve čtvrtek omeju další dvě joo hnízdění je hnízdění musím to mít doma všechno v cajku dočtu vas později
ob musíš zrušit snažení a čekame a dole pak přidaš dítě 😵 nadis nas trošku zanedbava, ale to poslední dobou všichni tady 😅

dadous
16. bře 2010

no tak ja kdybych vam napsala, že jedu rodit, tak si toho nikdo ani nevšimne 😠 😀 😀

lenkacar
16. bře 2010

já jo ..ale jela jsem ještě znova do práce ,pro klíče 😀 😀 😀 😝

lenkacar
16. bře 2010

ob aspon ta postýlka nějakej čas vydrží..ted by se tam vešly trojky no..