• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu,ja bych se nechala dovest az k tobe pred dum :grinning: :grinning: no cokotata ten trpi za me...ja vzdy heknu a on hned si hekla :grinning: :grinning: a jak se mas ty uz jsi teda zdrava......
26. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě že nejsem,teď už chápu,že někdo na chřipku pojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chrchlám btak,že mě to láme v pase :grinning: :grinning: horečky mám opět a Roman už tady taky ulehnul,tak si to tak pěkně předáváme :grinning: ještě,že tý Fufince nic neni :confused:
26. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska tady bal taková bouřka :confused: u vás taky?a během 10 minut,zima jak v pr...i
26. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho to uz mas ale hrozne dlouho a i roman vid...tak se musite moc potit,aby to uz slo pryc a ty si mohla fungovat.....no fufinka ta je jedina zdrava......
26. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,tady neee,ale prsi od rana a docela se i ochladilo,ale neni to tak hrozny....jeste to jde.....
26. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo potit :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už postel nenávidím.přečetla jsem vše co jsem měla.A teď už nechci pelech ani vidět.nějak to tady řádí,protože ta baba co k ní chodím uklízet,taky ulehla.Ale v Česku taky,protože moje mamka taky ulehla a to je co říct :confused: A ten známej jak byl u nás je taky hotovej
26. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to zatim tady neradi nic,ale muze to prijit od vas k nam :grinning: ...ted jsem koukala na na Kornovou a docela mela trvdy zivot a vlastne jeste ma....
26. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona má toho postiženého kluka vi´d?
26. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,ma no...ale je sikovny ten klucina...
:confused: :confused: kam plaves prosim te jeste neni leto,ale jen jaro :grinning: :grinning:
jdu do vany a pak zalehnu jsem sama,tak to jdu zaspat.....cokotata sel na pivko,tak jsem zvedava jak se vrati...... :grinning:
26. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš ty do vany a já už si tady plavu v moři :grinning: to jsem byla u ru´dase,ale je to už 3 roky a tam jsem šnorchlovala :sunglasses: no jak by se vrátil ten tvůj Cokotáta,normoš :sunglasses: dobrou noc
26. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Alo ja se z tebe pos..u :grinning: :grinning: no ale to je vyloženě letní fotka :dizzy_face:
27. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
dad,vzdyt jsem to rikala,ze je to letni foto a je zatim jen jaro.....ale krasna vsichni vidi jak medu vypada :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no prostě trefna fotečka, :grinning: ja se pak vyfotím s mladou a taky si ji v pase změním :sweat_smile: tady je dneska tak hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tady je zatazeno,ale teplo ja teda stojim u plotny od rana,takze asi proto se potim...ale uz mam hotovo a prdim na to uz....to se uz tesim na fotecku :sunglasses: :sunglasses:
27. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak mame jet k našim, a mlada pěkně vytuhla :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u tatky je jí dobře :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky čus ,dfadu fotky príma ,ale já vůbec nemůžu najít čoko jak má pupek ,kde na to koukáte? :wink:
27. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda leni,
ja mam pupek ve fotoblog jak mam fotky svoje.... :wink:
27. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,krasna to holcicka po kom asi je???? :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja vubec nevím na koho je podobna :sweat_smile: pak ještě hodím fotku semnou a vy mi řeknete jo?!
27. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme koupat, tatka pak jde zapíjet a ja snad budu mít volno na koníka :dizzy_face:
27. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
kdepak dneska jste...ja uz mam uvareno a tak vegetim a uzivam si pohodu....
zitra me odjizdi cokotata na 3 dny a tak nemusim varit,jen musim vymyslet co budu delat :dizzy_face: :dizzy_face: no ono toho moc uz nejde delat,takze asi budu v klidu...vcera jsem vytuhla v 19hod.a spala jsem az do 4 do rana :grinning: :grinning:
dad,uz se tesim na fotecku.....
28. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko já ten tvůj album nikdy neotevřela tak proto ,já koukala na těch asi 8fotek a málem jsem si na to vzala lupu kde stojíš na mostě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak už jsem to našla ,ty bláho ty máš teda pupajzíka ..
28. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko tak zas budeš samička :sweat_smile: už maš vyprano a vyžehleno? :sweat_smile:
28. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky jdu se na vás zase mrknout pokuď tu někdo je .

Dadousku a co miminko jakpak se vede
28. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj blaži, no mimi by pořad jedlo :grinning:
28. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,vzdyt ty fotky jdou krasne otevrit a nejsou malicky nebo jo?????Ale ted ctu,ze si to nasla tak je to dobre......
dad,to budu samicka jako vysita,ale abych rekla,tak me to nevadi jsem na to zvykla.....ja neperu a nezehlim....protoze mam na to dost casu teorie cokotaty,takze ja jsem rekla fain a nic nedelam,at si to pak udela cokotata......
dad,a co na to synator na malou setricku :sunglasses: :sunglasses:
28. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko no už by chtěli se slečnou vozit :dizzy_face: :grinning:
28. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to je krasny vid....pockej bude pak jezdit a rikat,ze je to jeho :grinning: :grinning:
28. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to jo :grinning:
28. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek