• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj lip.moc děkuju, teda holka ty si tady pěkně dlouho nebyla, jak se maš?co novyho?
29. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, furt se v tom nějak plácám. Ale ted začalo být konečně líp. MS zatím chodí bez léků a ovulace podle teploty taky je. O čemž se mi mohlo předtím leda tak zdát. Takže jsme se už pustili do snažení. Tak uvidíme, jestli se to povede normální cestou, nebo bude zas IVF.
29. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon se ti srovnalo tělo, a to je přece zaklad :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tojo, mám z toho radost. :slight_smile: Tak teď co nejdřív otěhotnět. Pak celejch 9 měsíců prospat, abych se nemusela furt nervovat ..... a ve výsledku jedno krásný zdravý mimčo. A budu na vrcholu blaha :grinning:
29. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to ti věřím :grinning:
29. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty? Jak si užíváš roli novopečený maminy? :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Dad, dělala jsi bábovici z tvarohu? Já ji v sobotu upekla a hned mi ji sežrali. Jen jsem do těsta přidala ještě mléko, aby šla nalít do formy a chutnala.....
29. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo užívam, jsme z ní oba pěkně zesrany, teda dadouš víc :grinning: při každym zaknouraní k ní hned letí :grinning: furt ji chova :sweat_smile: ji ted rozmazlí a ja se z toho tady pak pos..u až bude chodit do prace :grinning:
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany dělala jsem ji v patek a v sobotu už nebylo :grinning: ale ja dělala na plech :dizzy_face: je fakt vyborna :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dad,tak vazit jo????Ja jsem ted zkoukla pojistovnu stesti a premyslim co delat...kdyz je takove poco venku......
janysku tak babovka dobra jo???To jsem rada,ze aspon neco...jeste mam super na kynute knedle a kolacky testo a to delam rada a vzdy to hned snime......
29. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, jen nás tu nerozmazluj sladkým nebo praskneme :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to bude i u nas...protoze cokotata ma volno v tu dobu a tak uplne vidim jak bude porad u postylky a bude hlidat prcka a kdyz knourne tak bude hned u nej a bude ho chovat.... :grinning: :grinning: ale vis jak to je.prvni mimi a jeste po takove dobe,tak se ani nebudu divit.....
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja ted potřebuju hubnout, tak si pište recepty do ip jo? :grinning:
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku neboj nerozmazluji a dadousek uz ma recept na buchty uz taky delala....ja je ted budu delat ve stredu do kanclu,protoze me porad nosi cokotata vecicky od jedny pani a ja toho mam,ze nevim kam to bude prcek nosit....jsem premyslela co nam bude malicky,tak ti klido v lete dovezu at mas na zahradu a na doma....jestli teda chces.....
29. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo coko, ještě kdyby je tak ty chlapi mohly kojit :grinning: :grinning: jo a karel ten je ještě víc hlídací než dadouš :grinning:
29. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
však tak to má být :grinning: Tak kouzelnýmu mimču se prostě odolat nedá :wink:
29. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak nam je zatím všechno velky a to dost :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lip pořad ji pusinkuju a vona se tomu směje :grinning:
29. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo čoko, klidně dovez, až se bude v létě plížit v trávě po zahradě, tak to unosí :grinning: :grinning: :grinning:
Já už chci taky pusinkovat jako Dad :slight_smile: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany vydrž :grinning: :grinning: je to fakt krasny ji furt ňuchňat :sweat_smile:
29. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,hubnout to me taky ceka drina po porodu,mam co davat dolu a tak se na to uz ted hrozne tesim...ale treti patro bez vytahu si myslim,ze bude az dost makacka.....no kojit to by taky mohl ten muj a ja bych odpocivala :grinning: :grinning:
lipt ahoj......
janysku jeste par tydnu a mas taky prcka na svete.....ja se uz taky tesim....a musime jeste vydrzet...
jinak jsem si vcera koupila flasku na piti a je to prave na to,aby kluci nemeli to boleni briska,ze pije jen mlicko a nejde mu vzduch a nema ty koliky,tak jsem zvedava jak to bude fungovat.... :sunglasses:
29. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, já se pořád snažím rozpomenout na nějaké věci kolem narození Lukáše a když byl pidísek a dá to zabrat. Snad si pak na vše vzpomenu.... :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čok, jakou flašku, vždyť budeš vorná kojná :slight_smile: . Já si tu antikolikovou taky koupila od T.T., tak uvidíme, zda použijeme...
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
vorná=vzorná ne vorvaná :grinning:
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj coko :slight_smile: No holky, s tím hubnutím to je kříž. Já měla navíc 10kg. V nemocnici mi zustaly 3kg a zbytek dávám horko těžko dolů. Teď mám sice už jen jedno kilo navíc....ale několikatery kalhoty neoblíknu ani nahodou :frowning2: Vůbec nevim, co s tím.
29. bře 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jany mužu ti říct že je to ted uplně jiny, než tenkrat, no nejsme už takovy telata :grinning:
coko ted mam tělo jako blato, jak bylo pěkně napnuty od ty vody, tak ted si připadam jak amaroun :grinning: , za to kozy ty teda jsou, obr a nality :grinning:
29. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně coko, musíš kojit, tím se hubne nejvíc :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: amaroun :grinning:
Já si myslím, že nyní si to budu užívat úplně jinak, dřív jsem si tak nějak nic nepřipouštěla...
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku tak to asi mame stejnou...treba to bude fungovat...no nikdy nevis jestli budu kojit,treba to nepujde co muzes vedet,tak jedna doma muze bejt......ta se nestrati a pak ji muzu mit i na cajik je na vsechno.....akorad musim vystudovat a prelozit ten navod k tomu jsou tam nejaky kapicky ktery se oddelavaji nevim......mas mozna jinou :wink:
a jinak vorvana jsem taky...........
liptonku nestras ja uz mam moccccc nahore,ale pry to dela u me voda,tak nevim,ale pripadam si jak nechci ani pisnout.....ale bude to asi boj s tim hubnutim,ale proste to musim pak dat dolu at se libim tatkovi.....
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu podojit a vyražíme k dr, tak pa a odpo nakouknu :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek