IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

mandarinka
14. kvě 2009

mom vítej, jsem nějak neměla čas Tě přivítat

meduna
autor
14. kvě 2009

tak nebudu sama 🙂 🙂 🙂

momani
14. kvě 2009

jj v pořádku to neva já taky nestíhám psát 😀

mandarinka
14. kvě 2009

já to stíhám 🙂

meduna
autor
14. kvě 2009

no dnes to tu jde,polovina cuci na ordinaci 😀 😀 😀

momani
14. kvě 2009

já ještě čučím na telku a dělám si čajík takže trošku nevím co dřív ale nakonec vše přečtu 😀

dadous
14. kvě 2009

ja taky , to stíham 😀

dadous
14. kvě 2009

ja musím k telce odbíhat, pže net mame v kuchyni 😝

momani
14. kvě 2009

no já mám notas takže v poho 😉 kde jsi se zapoměla dadous?

dadous
14. kvě 2009

no u ty ordinace , ted je to napínavy 😀

momani
14. kvě 2009

no je no to je pravda 😵

dadous
14. kvě 2009

no už končí reklama, tak za čtvrt hodky jsem zas tu 😉

mandarinka
14. kvě 2009

já mám noťas u televize 😉

momani
14. kvě 2009

no já brzo to utípnu jsem kantare jelikož brzo vstávám a pozdě jezdím domu z práce ... dojíždím a to největší opruz 😝

momani
14. kvě 2009

a jelikož jdu zítra na předooperační vyš. tak se musím vyspinkati dorůžova 😀

meduna
autor
14. kvě 2009

chudaku,fuj to musi byt pakarna 😝

momani
14. kvě 2009

no to je no kort když vím co tam máme za ksindl 😕 vyhodili mě z ní když věděli že mám problémy a když věděli že nikoho nemám tak mě vzali nazpátek vyčůraně

momani
14. kvě 2009

ale ted tuší že se asik zase chystáme jelikož to bylo samé vyšetření takže mi to leze do času na OP si beru dovču no hrůza ,,, jsme si mysleli že si uděláme krásnou dovču a je to pasé kvůli práci ☹

mandarinka
14. kvě 2009

já taky letos mít dovču asi nebudu. Buď to vyjde a budu na neschopnosti a nebo ne a budu stimulovat....

meduna
autor
14. kvě 2009

to je jak u me,me uz chteli vyhodit,jenze jim to nikdo nechce delat,tak me nechali 😝 ale jak potrbuju volno,tak by me nejradeji zabila sefka.

meduna
autor
14. kvě 2009

mandy..ty budes na matersky,tady budeme stimulovat uz jen my,dadousek,ja ,momani,chaala,

mandarinka
14. kvě 2009

na mateřský ještě ne, budu na neschopence 😉

momani
14. kvě 2009

no je to strašnej začarovanej kruh ... nekonečný příběh ... pořád samej lékař, OP, OPU,ET , a výsledek pořád ten samý - nic ... 😖 je to fuška a tajit to v práci do nekonečna to nejde . u nás to teda všici vědí ale že se chystáme na třetí pokus to nikdo netuší

meduna
autor
14. kvě 2009

no to jo ale uz priprava na materskou 🙂 😉

mandarinka
14. kvě 2009

já už teď nedodržuju vycházky, pak už nebudu vůbec 🙂

momani
14. kvě 2009

ale já myslím že to ještě nějakou dobu tohle všechno vydržím hlavně že příjde někdy kladný výsledek a vytoužené // čárky 😀

meduna
autor
14. kvě 2009

u me v praci to nevi nikdo,ale sefka by rada vedela co mi jako tak dlouho bylo 😀 😀 Doktorka mi napsala,ze mam nervy v prdeli 😀 😀

meduna
autor
14. kvě 2009

ja je chci uz taky videt ty moje// 🙂 🙂 🙂 ted jsem bekala jak zelva ☹ ☹

mandarinka
14. kvě 2009

tak to jsi měla vidět moje nervy poslední tejden....už dávaly výpověď z pracovního poměru 😅

momani
14. kvě 2009

takže z tebe ještě udělají cvoka 😀 já přemýšlím co mi bude jakoby v září dovča žádná takže o ničem