IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
30. bře 2010

coko, aby sis udělala představu jak to všechno hezky splaskne 😵

coko.joko
30. bře 2010

dad,to si delas prdel ne 😵 takovy brisko malicky to me bude teda trvat dele nez to sundam.....a jsem nasrana,protoze jsem si dnes vsimla,ze me praska bricho od spoda nahoru a je to hnus..uplne rudy cary a moje krasny jizvy se tam krasne vyjimaji ☹

dadous
30. bře 2010

nee fakt to splaskne, neboj 😵 ty praskliny jsou na hovno, ja je mam ještě po Lukašovi, ale časem vyblednou a nebudou vidět, asi tak v pruběhu 20ti let 😀 😀 😀

coko.joko
30. bře 2010

to dik za uklidneni za 20 let to tam uz muzou zustat....a treba na to prodavaji nejaky krem ne......hlavne,ze jsem si koupila ne docela levny krem prave na tohle a stejne to prasklo...no kez by meto taky splasklo.......

meduna
autor
30. bře 2010

Dadoušku,tak ty nedáš pokoj s těma zelenejma kaťatama jo 😀 😀

meduna
autor
30. bře 2010

hele v těhu zelený,ale teď po těhu už teda nasaď jiný 😀

dadous
30. bře 2010

ne medu tyhle jsou dobry na vložky ale pak už je opravdu vyhodím 😀
coko ty kremy jsou na hovno, je to napnelismus jako krava, tak to prostě někde musí povolit 😅

coko.joko
30. bře 2010

dadousku,taky nosim tyhle eroticky kalhotky,me se v tom dobre chodi 😀 😀 no hold uz to je a tak stim nic neudelam,ale sere to.......

dadous
30. bře 2010

to víš coko, hlavně že to nikde neškrtí 😀

coko.joko
30. bře 2010

no presne tak 😉 ......

meduna
autor
31. bře 2010

Čau ženy 😎 😎

dadous
31. bře 2010

krasne ranko, my ted vstavaly 😀

meduna
autor
31. bře 2010

Fufinka taky 😀 😀 já dnas krapet dřív 😅

dadous
31. bře 2010

medu děkujem za přaníčko 😵 pobavil mě bertrud 😀

meduna
autor
31. bře 2010

to byla teda rychlost 😖
no jo,když celá rodina,tak celá rodina 😀

dadous
31. bře 2010

no to je jasny 😀 ty jo tady je dneska tak hnusně, chčije a chčije 😕

meduna
autor
31. bře 2010

mám tady koupené hovězí,jsou to rolky,ale nenaplněné,co bych z toho jako měla udělat 😕

meduna
autor
31. bře 2010

tady bude asi taky chcát,honěj se mraky jako kráva.A mě pěkně bolí palice.Taky mám nerva,že kdy zavolá ta baba.mě se tam nechce,pže se mi to finančně nevyplatí,na druhou stranu,bych zase měla nějakej režim,no tak jsem z toho fakt nějaká mimo

meduna
autor
31. bře 2010

jdu s čoklistou ven,jinak bouchne asi 😝

dadous
31. bře 2010

no jo tak zatím aspon něco ne?třeba mezi tím seženeš něco jinyho 😕
no tak je napln jako ptaky 😅

coko.joko
31. bře 2010

Ahojda,
koukam ranni ptacata vsechny 😀
Ja jsem od 8 hod.vzhuru a uz mam uvareno a spapano a taky jsem se byla mrknout tady u nas do porodnice a tak uz jsem tam i zapsana a mam spoustu papiru na vyplneni a tak bude veselo....uz vim co sebou a co nechat doma a me staci opravdu jen igelitka 😀 😀
dad,tady je krasne,ale sem tam fouka vitr,ale na dest to nevypada.....
medu,presne tak udelej plneny ptaky to bych si taky dala ted o tom premyslim,ze je asi udelam na zitra mnamka s knedlickem....a stou praci aspon neco...a vzdycky muzes zkoncit....

meduna
autor
31. bře 2010

no to nemůžu právě,když začnu ,přijdu o podporu a sama ukončit prac.poměr nemůžu.takže furt dokola 😝 jdu se nechat ostříhat,vypadám jak ezop už.

coko.joko
31. bře 2010

medu ty jsi na pracaku,tak to jo......to je na prd....tak si nech udelat krasny vlasky,at si pekna holka.... 😵

lenkacar
31. bře 2010

čus žínky ,dneska jsem si v práci urvala necht malíček..normálně na půlku ,do živýho masa ,je to strašně hnusný a bolí to jak sviň..čekam za hodku návštěvu a co mě nenapadlo chytřejšího než si koupit po cestě zavináč z horou cibule ,ale už to neni co to bejvalo ,tahle je syrová ,blé,ale stejně dobře táhnu 😝

meduna
autor
31. bře 2010

jo baba říkala,že na sucho ostříhání vyjde na 11eček,tak to je gut.
jo jsem na pracáku a mám o 40víc ,než když budu makat a ještě bych musela pustit tu babu jednu co mám,tak proto to furt omílám a dumám.

meduna
autor
31. bře 2010

čau smrdutko,tak na návštěvu moc nedýchej 😀

lenkacar
31. bře 2010

to abych si sedla na balkon ,se tu očucháva, a fakt jsem to přehnala ,m,yslím že návštěva bude krátká .. 😀 😀 😀 😝 jo a vladíse klepne ,nesnáší návštěvy

lenkacar
31. bře 2010

musela jsem se smát jak si mrkala na babku ,třeba ti přidá ..já to dobbře znám..to je hnus tenhle tikanec

coko.joko
31. bře 2010

medu to je krasny 11 ecek to je super cena.....no stim ostatnim to se nedivim,ze dumas.protoze to na ho*no.......
leni,tak navsteva bude kratka taky dobre,aspon Vladis nebude nadavat........a nebo si dej mleko to pry na smrad pomaha 😵

lenkacar
31. bře 2010

radši mi napište čim si mam natřít ten prst ,mám jenom půlku nehtu a strašně mi to bolí