• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
no ty jo,ale ona už ne :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: já jsem si tvořila svícen koupila jsem si oproutěný kuličky ,ale mi to nejde tak jsem odešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo mě sen koník kouše to je hnus ..asi si dam pivajze z vladísem ,tomu řikam domácí pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak tam nalep neoproutěný vládíse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska mi přišla do krámu holka z mého malinka ,já jí měla děsně ráda je o 10let starší a vůbec mě nepoznala ,tak jsem se připomenula a ona se upřímně zděsila jak jsem tlustá,jenom tyoči prej mi zůstaly ..to potěší ,ona vypadala velmi zachovale
31. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jo Roman už taky odšpuntoval a nabízel mi,ale tohle nedám,je to moc silnej zrzek,to bych se tady povalovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já je nechtěla lepit ..jenom jako naaranžovat ale se mi to nelíbí
autor
a to ti jako řekla,že jsi tlustá :confused: :confused: :confused:
31. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a víš proč tě nepoznala???protože je o deset let starší a už jí to tak nepálí :grinning:
31. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ale ona má pravdu ,jsem jako bedna kytu tak jsem jí vysvětlila ,že to je po hormonech ..tak mi řekla at nežeru a sportuju ..nevim jestli se budu příště někomu upomínat
31. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni když jsi brala ty prášky brala jsi všechny nebo jenom jednu barvu
31. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
blaži jen si pamatuju že se jedla jenom jedna barva z tý diviny ajá samozřejmě žrala všechno ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a púak jsem dostala pojeb a dělali si ze mě prdel ,že jsem mohla sežrat i krabičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já bych to nedělala.nepozná,nepozná,její blbost.A byla netaktní :angry: kdyby žrala tolik hormonů,bych ji chtěla vidět
31. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem to napsaný v tom papíru a já to asi nějak nepochopila
a z té kamarádky si nic neděle ať si každý říká co chce a koukne se raději na sebe každý má něco
no já beru jenom bílé a je mi zle tak jsem myslela žče to je potom
31. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jo asi jenom bílé se jí a já jedla všechno i ty modré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky bylo blaži blbě ..a hrozně unavená jsem byla.
31. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
doky mi na to fnukání jenom řekl ,že to musim ten měsíc vydržet
i to se stane .Nějak jsem se zapoměla jako na co to je nevíš náhodou ?To jsi brala taky před KETem
to je tuším progesteron...jojo taky před tim poslednim ketem a taky prednison
31. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já prostě blbě snášim všechny hormony ,měla jsem návaly jak prase ,horko ,zima ...
31. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se zatim mějte jdu si načít toho lahvoně ...at je ten svět veselejší :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
to já jen jsem unavená zle a pořád mě bolej prsa fakt jak těhu
31. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou já jdu do hajan zachvilku ještě že užž je čtvrtek ta raní me zničí :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no bláži,aby to nakonec fakt nebylo těhu :wink:
31. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jo blaži hormony jsou svinstvo ....tobě bych přála domácí těhu..umuchlat si to miminko pod duchnou ...
autor
tak Leni,špuntování zdar :sunglasses:
leni,to si delas prdel jak tohle muze nekdo rict,kdyz te dlouho nevidel,ze jsi tlusta...me to pripomina moji svagrovou ta je uplne stejna...kdyz se tam ukazu v CR,tak jeji slova jsou ty jses tlusta a nebo kdyz jsem prijela od more,tak me zase rekla,ze nejsem opalena tak proc jezdim k mori...tyhle lidi bych zatloukla nekam daleko :wink: :wink: a ty vence jsou krasny jsem musela zavolat i cokotatu at se mrkne jak jsi sikovna,tak pry se mam taky neco naucit at mame vyzdobeny byt......
ja se tu ted seru z buchtama zitra na zimak,tak toho mam plny kecky a jeste me kyne testo......brrr
autor
no to mi povídej,já mohla jít z fleku dělat Viktorku ke splavu,jak jsem byla mimo mísu :grinning:
31. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek