• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to je na me......mlada :wink: no ja od svych 15 let porad mam zbaleno...proste me to nikdy doma nebavilo :dizzy_face:
1. dub 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo blazi velky domecek mam a taky hlavne mam velkyho prcka,porad studuji,jestli to je normalni a nebo je fakt moc velky :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko a ještě poroste, jestli budeš pořád žrát ty sladký zákusky :grinning: :grinning: :grinning: , čauky kočko :dizzy_face:
1. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko.joko: No uvidím, ještě asi ten půl rok bych počkala maximálně.. a ty si otěhotněla až po IVF teda? Já doufám že to vyjde přirozeně, i když jsou hodně malé šance, snažím se i pít kontryhel (nevím teda, zda správně), piju ho celý cyklus mimo MS, užívat vitamíny... no zatím ani stojky neděláme.. :grinning: Jenže IVF je drahý ne? Jak je to s proplácením pojišťovnou? Platí něco, na kolik ten jeden IVF vyjde? Ty léky atd.?
1. dub 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je na tebe kolik malej má když jsi byla na kontrole jestli to teda není tajné
1. dub 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasiii,tak to je mazec.No nejlepší rada co znám je:tak na to nesmýš myslet :grinning: :grinning: :grinning: to jak mi někdo řekl před lety,jsem měla hned našlápnuto,že mu rozkopnu tlamu :grinning: sasiii,já nevím na kolik to vyjde,když ti to hradí pojišťovna,my si to platíme už dávno celé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nesmíš,matko co jsem to tam zase napsala za botu,holky tro je mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takovej překlep,no hotová bloncka
1. dub 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To meduna: No a žádný ivf vám pojišťovna neuhradila? Já myslela, že něco proplácí? No jo nemyslet.. :grinning:
1. dub 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ještě že ty nemyslet :grinning: :grinning: :grinning: protože nesmýš s tvrdým je fakt bomba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dvě a pak dvě sama samotinká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar janys co ty tady holka moje :wink: ale to je jen malicky korpus a na tom spoutu jahod,takze to neni zadna kaloricka bomba,ale vlastne jen ovoce :grinning: :grinning: ja uz sladky nejim,protoze bych vypadala jako prasatko......

blazenko,prcek pred tydnem mel 2500g a 47cm......

sasii,to zalezi jaky leky beres a kde bys to podstupovala kazdy ten CAR to ma jinak.....a s tim kontryhelem nemam zkusenost ja jsem nic nepila.....a ja jsem otehotnela po IVF......
1. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a ty první dvě proplatí vše celé, i léky? Se předem informuju, abych věděla, kolik si mám do budoucna našetřit.. :( Stejně je to hrůza, že si to člověk musí platit sám, takový dardy... mám kolegyni, co na tom byla několikrát a až asi po 7. se zadařilo, nyní má krásnou zdravou holčičku.. :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, taky jsem dnes zhřešila větrníkem u kávy :wink:
1. dub 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko.joko: Aha.. :( No já nejspíš asi v CAR v Praze..nejspíš asi v Podolí, jsem z Prahy, nevím jak vy? Jinak teda dodatečné gratulace k početí.. :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sasiii,to nevím.Ty první dvě jsem podstoupila před 16lety,to mi bylo dvacet a tenkrát ty ceny byly jiné.no a teď jsem platila dvakrát 60 000,protože nežiju v Česku
1. dub 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sas pokuď vím tak tady ti přispívá pojišťovna třeba já jsem platila okolo 20 tis ale jak říkají holky záleží na tom kam chodíš a comáš za léky

Coko tak to je teda krásnej mimísek
1. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,vetrnik to si teda hresila a dost......ja jen jahudky..... :dizzy_face: :dizzy_face:

sasii,dekuji,taky nam to dalo od roku 2006 co se snazime na umelku...
1. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no nebudu předbíhat, snad to nějak vyjde přirozeně, i když teda o tom trošku pochybuju...hlavně aby to vůbec taky někdy vyšlo, sakra! :( na jednu stranu vám "závidím", že už máte byť i nepříjemné zkušenosti za sebou (IVF atd.), to mě to možná čeká všechno.. :( Coko.joko... no tak to je dlouho, ale hlavní je, že to malý štěstí konečně přišlo! :slight_smile: :wink: Můžu se zeptat, s čím si měla problém, že to muselo být nakonec umělé? Neprůchozí vejcovody třeba a nebo to prostě jen normoš nešlo? Dneska je to početí nějaký fakt složitý..moje dvě kamarádky stejně staré s tím mají problém taky... :( Ale musíme dát hlavy vzhůru.. :slight_smile: Já se zatím moc nestresuju, není to tak dlouhá doba, ale už to chci nějak začít řešit, když vím, že moje diagnoza není zase tak ok.
1. dub 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám, ceny za umělý nejsou lidový.. :unamused:
1. dub 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sasii,no u nas to bylo nejdriv spatny spermio teda uplne,pak vyslo nejevo,ze ja nemam ovulku a kdyz po nas dvakrat chteli 55 tisic,tak jsem rekla dost a slo se do jineho Caru a tam spermio na jednicku a ja ovulku mam,takze se hledal problem a sla jsem na laparku a mela jsem srusty omotany okolo vajecniku a branilo to i vejcovodum,takze se to odstranilo a pak se hned povedlo.......takze nekde asi chteji jen prachy a nekde ti opravdu chteji pomoct........
1. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To coko..aha, díky... a kde si byla v tom druhém CARU?
1. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus autobus..ted jsem pšíkla a stříklas jsem so do trenek ,achjo to stáří mě zabije
1. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jdu se nahřát do vany,jinak se tady zlomím zimou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sasiii,no ceny nejsou fakt lidový :grinning: :grinning: sráči,že jim neni blbě si brát takovej radnec za to :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,tak asi inkontinenční plenky to jistěj :grinning: :grinning: mě o stáří ještě chvilku povídej :grinning: neni den,abych nebyla s něčím v prdeli
1. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsme pak chodila do Arlety v Kostelci........je to kousek od Hradce Kralove......

holky,jsem v soku.....najednou tma jak v pr.....rachot venku tak se jdu podivat a padaji tam kroupy,ale takkkk velky a je tam uz bilo...hrozny na aprila a takova spoust........
1. dub 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla za chvíli zas jedem do toho blbákova s manžou stěhovat regály ,že já vůbec chodim domu ,že se na to nevyseru....fuj já jsem dneska ale sprostá ..to je tim počasim :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak se stalo Leni
medu neutop se....a pak mrkni.....
leni teda na to prodavaji bud plenky a nebo specialni vlozky,to pak nemusis tak pospichat........ :grinning:
autor
největší depku chytnu,když jdu uklízet k tý babce,plenky v koši a furt jen termíny po dokách,to je její náplň.tuhle to neudržela a vysrala se na koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek