• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu vy uz musite mit uplne ty kohoutky odreny :grinning: jak je porad lestis......chytry to pejsek....
dad,a jaka byla rajda.......jsem na ni taky dostala chut,ale musim se spokojit jen s ptakama :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to by ti teprva zatlačil na pánev :grinning:
3. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu no co ty na kohoutky a ja na WC,takze kazdy ma neco........no ja jeste nechci,aby sel ven...mam cas a nejsem na to vubec pripravena...
3. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko jako rajda byla ukazkova :dizzy_face: jak od maminky :wink:
3. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pockej,jak si te tady vychutnam ja,az budes tehulka a budes psat,ze ti je tak a tak.....tak si taky budu delat prdelky :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: prej nejsem připravená,no on se tě Lenny tak bude ptát a čekat až budeš :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsem zvědavá,jestli se dočkáme.Jestli jo,tak já vím,že budu hysterka jako kráva
3. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: coko na to není nikdo připravenej :grinning: tak mlada si zabejčila a snad da chvíly pokoj :angry:
jakoooo od maminky,vzdyt jsi maminka a to dokonce dvojnasobna :grinning:
ty blaho,ten nad nama luxuje a porad tam necim boucha......ted v tuto hodiny magor cernoch :unamused:
autor
rajda :grinning: :grinning: se mi vybaví vždycky nějaká žena lehčích mravů :grinning:
medu od toho maš nas aby jsme tě kočírovaly :grinning:
3. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele,tak mladá od italský sousedy,bejčí už skoro 4měsíce :confused:
3. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele to je takova héérečka, nejdřív hroznej plač a ted se tam chechta :grinning:
3. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,fakt nejsem a preci ma jeste cas a vy me tady strasite..jen at si tam je jeste,ale neublizuje me tak...me to fakt boliiiiiii
medu,neboj budes......
dad,Nikolka chce at jdes taky spat.....
3. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvědavá jak mě tady ukočírujete.dok říkal,že budu pravděpodobně mít deprese jako kráva,když na to tak trpím,no je se na co těšit :grinning:
3. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku a divíš se,je to kolotočářka :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
houby , nikolka je přetažena a ted nemuže zabrat :sweat_smile:
no medu tak to budeš muset bejt pořad na příjmu :grinning:
3. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,po kom to ma holka jedna sikovna....... :grinning:
medu,to taky musis mit veselo v baracku......Italove....slusna to rodinka :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj Coko,to on se tam Cokoušek jen tak rovná a protahuje :dizzy_face:
hovno hovno, je rozcapena, pže jen trochu békne tak dadouš k ní letí :angry:
medu,to budes muset poridit notas a budes porad napojena a my ti budem rikat co a jak,aby si byla v poho.....a zvladnes to neboj.....a treba depky nebudou vubec co muzes vedet
3. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: coko ja ti tak rozumím :frowning2: ale musíš to vydržet :confused: budete mít pěknyho divocha :grinning:
3. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak mala a uz rozcapena to snad ne??? :grinning:
3. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko,poslední němka co tu bydlí se stěhuje,říkala mi že je to tady katastrofa,Egypťan se rubal s manželkou prej hrozně a ty naši Italové ani nemluvím :grinning: no a ona mi říkala,že je to tady samej Auslender a že tady nebude a říká to mě :grinning: :grinning: já taky auslender :grinning: ale omlouvala se mi a říkala,že mě k nim nepočítá,že jsme slušná rodina :dizzy_face: :zipper_mouth: ale pochopila jsem,že nenáviděj rusáky,turky,egypt atd atd
3. dub 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja to vydrzim,ale nevim jak dlouho....fakt me to zmaha a proc myslis,zeto bude divoch ja chci klidny miminko a ne jak je tatinek........
3. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko a kde tě to bolí?
3. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemůžeš to mít namožený?psala jsi že kašleš,to taky může být od toho
3. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady bydli medu 18 rodin a z toho je tu profesorka cista nemka,pak nasi sousedi oba a to je vse......jinak mix magoru a mas videt profesorku jak to tu rychtuje.....
3. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,boli me to tak 5 hodin teprve,ale nejdriv jsem nemohla dychat,to uz muzu trochu a ted me to boli v podbrisku a jde me to do zad.......no kaslu to jo,ale to nebude od toho......taky jsem si myslela,jestli to nejsou ty poslicci jak o tom kazdy pise,ale nevim........
3. dub 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko tak až tě top bude bolet, tak si běž pustit na zada teplou vodu a když to přejde tak to jsou poslove :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek